Скажіть, будь ласка, де можна замовити зошити "світ чекає крилатих" для 2 класу?
Ну що ви, мамо!• 20 августа 2025
Ответ дляSHelly
Ці вже використані, пописані. Я крізь дивилася вже. Мені потрібні нові, а на офіційному сайті немає.
а у вас хіба не централізовано в класі закуповують?
Маурита• 20 августа 2025
Ответ дляSHelly
Використані 500 гривень? Нічого собі
Теща дочки• 20 августа 2025
на олх
Продам нові зошити для другого класу номери від 14 до 25, з 27 по 34. Ціна одного 50 грн.
Ну що ви, мамо!• 20 августа 2025
Ответ дляSo_so
Это коррупция, тут недавно писали))
Наверное, учитель задолбался всех удовлетворять и предложил самим.
Недавно писали про что? Вы хоть в курсе, что это ОФИЦИАЛЬНО платная программа? Которую родители осознанно выбирают?
Теща дочки• 20 августа 2025
Ответ дляSHelly
Це на друге півріччя? Мене перше півріччя цікавить
не знаю, можливо на 2ге, знайшла оголошення через пошук
Ну що ви, мамо!• 20 августа 2025
Ответ дляSo_so
Что централизованная закупка для класса чего-либо это коррупция, каждый должен сам себе покупать, а то учитель наживается.
Централизованная закупка - в первую очередь для удобства родителей. Мне проще, когда сдал деньги и забыл. Но у вас, наверное, очень много свободного времени.
Знайшла де купляти.
Для тих, хто так само буде шукати, де купити ці зошити розказую: звичайна людина не може їх просто купити на сайті. Зошити має право купити тільки офіційні представники, тобто треба звернутись до людини, яка купляє для всього класу і вже з нею домовлятись.