Скажіть, будь ласка, де можна замовити зошити "світ чекає крилатих" для 2 класу?
Ну що ви, мамо!• 20 августа в 13:20
Ответ дляSHelly
Ці вже використані, пописані. Я крізь дивилася вже. Мені потрібні нові, а на офіційному сайті немає.
а у вас хіба не централізовано в класі закуповують?
Маурита• 20 августа в 13:23
Ответ дляSHelly
Використані 500 гривень? Нічого собі
Теща дочки• 20 августа в 13:34
на олх
Продам нові зошити для другого класу номери від 14 до 25, з 27 по 34. Ціна одного 50 грн.
Ну що ви, мамо!• 20 августа в 13:38
Ответ дляSo_so
Это коррупция, тут недавно писали))
Наверное, учитель задолбался всех удовлетворять и предложил самим.
Недавно писали про что? Вы хоть в курсе, что это ОФИЦИАЛЬНО платная программа? Которую родители осознанно выбирают?
Теща дочки• 20 августа в 13:39
Ответ дляSHelly
Це на друге півріччя? Мене перше півріччя цікавить
не знаю, можливо на 2ге, знайшла оголошення через пошук
Ну що ви, мамо!• 20 августа в 14:08
Ответ дляSo_so
Что централизованная закупка для класса чего-либо это коррупция, каждый должен сам себе покупать, а то учитель наживается.
Централизованная закупка - в первую очередь для удобства родителей. Мне проще, когда сдал деньги и забыл. Но у вас, наверное, очень много свободного времени.
Знайшла де купляти.
Для тих, хто так само буде шукати, де купити ці зошити розказую: звичайна людина не може їх просто купити на сайті. Зошити має право купити тільки офіційні представники, тобто треба звернутись до людини, яка купляє для всього класу і вже з нею домовлятись.