АнтиТанкист• Изменено 19 августа в 22:41

Кошти на канцелярію дітям, які тимчасово проживають за кордоном

Якщо дитина оформлена на сімейну форму навчання - вона прирівнюється до інших здобувачів освіти?
Перший клас. Дитина живе за кордоном у звʼязку з війною.
Чи мають право батьки подати заяву на виплату 5 тис першокласнику?
Вареничніца• 19 августа в 22:43
Подавайте, что вам терять?
Пліснявілий сир• 19 августа в 22:44
Только для тех, кто будет очно ходить в школу в Украине
Ангелок з ріжками• 19 августа в 22:44
Отримаєте, звісно.
Сьогодні закордоном, завтра приїхали і перевелися на очне навчання
побольшомусекретику• 19 августа в 22:44
Тільки діти, які будуть навчатись очно.
Ангелок з ріжками• 19 августа в 22:44
Ответ дляпобольшомусекретику
Тільки діти, які будуть навчатись очно.
Ну, напише заяву на сімейну через місяць.
Нема проблем
Дона Ко Ко• 19 августа в 22:46
Белые польта с ’отримайте’,вы не офигели? Это вообще то с наших налогов банкет,не хватало эвропейцев еще содержать.
Смешнюча• 19 августа в 22:48
Витрачати як їх будете? Приїдете спеціально в Україну, шоб зошитами затаритись?
Кумася• 19 августа в 22:50
Не мають.
мадамГрицацуева• 19 августа в 22:50
Ответ дляСмешнюча
Та главное получить)))
120-120-120 (не худею)• 19 августа в 22:50
Ответ дляДона Ко Ко
З ваших податків 40 млрд дефіциту
Який банкет ?
Дайте згадаю• 19 августа в 22:50
Предполагаю что там так же будет или обязательно локация проверятся или еще что то , я хоть и сама не в Украине но это уже зашквар автор
Дона Ко Ко• 19 августа в 22:51
Ответ для120-120-120 (не худею)
З ваших податків 40 млрд дефіциту
Який банкет ?
Я норм плачу налогов,в отличии от. И никаких денег мне на 5-ый класс не предлагают,кстати.
120-120-120 (не худею)• 19 августа в 22:53
Ответ дляДона Ко Ко
Та мені все одно на ті гроші, в мене дочка студентка вже, але не в Україні
Але, що Україна живе за свої податки, то якесь наївне прийняття реальності
Забризкана водою• 19 августа в 22:58
Ответ дляДона Ко Ко
Найбільше про податки кричать ті хто їх не платить
Ну нехай стирять депутати - їм потрібніше
любименькая• 19 августа в 22:59
Нет, это для проживающих в Украине.
Но тема вброс конечно
Забризкана водою• 19 августа в 22:59
Ответ для120-120-120 (не худею)
Тут таких півфоруму « платників « податків у декреті
А_я_ЛОЖУ!• 19 августа в 23:00
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну то нехай їх взагалі відмінять, раз не за свої живе.
Organic• 19 августа в 23:00
Ответ дляДона Ко Ко
Я хоч не розділяю думку автора. Все ж таки повинні тільки давати тим є, хто в Україні, але ваші податки і взагалі всі зібрані в Україні йдуть на витрати оборони. Ця ’щедрість’ буде оплачена зовнішньою допомогою.
Organic• 19 августа в 23:03
Ответ для120-120-120 (не худею)
З ваших податків 40 млрд дефіциту
Який банкет ?
Більше вже там. 40 це так, щоб не лякати суспільство. Мова може йти вже під 90.
Забризкана водою• 19 августа в 23:04
Ответ дляOrganic
Сьогодні читала , хтось із депутатів - весь ВВП дорівнює зовнішній борг
Organic• 19 августа в 23:06
Ответ дляЗабризкана водою
Так і є, зовнішній борг дорівнює 100% ВВП.
Взагалі маячить дефолт, якщо щось буде з фінансуванням та обслуговуванням боргу.
Забризкана водою• 19 августа в 23:08
Ответ дляOrganic
Але акули економіки за зошити укр дитині вдавляться
А як дорогі авто , будинки відпочинки у депутатів то то ок
Котомафия• 19 августа в 23:10
Ответ дляДона Ко Ко
Так себе банкет у вас)))
Котомафия• 19 августа в 23:11
Ответ дляЗабризкана водою
А это все из-за хитропопых советчиц
автор АнтиТанкист • 19 августа в 23:12
Ответ дляАнгелок з ріжками
Отримаєте, звісно.
Або сьогодні отримали. А завтра поїхали за кордон.
Забризкана водою• 19 августа в 23:13
Ответ дляАнтиТанкист
І десь плачуть ті , що оплатили вам банкет - олівці та зошити
автор АнтиТанкист • 19 августа в 23:13
Ответ дляСмешнюча
Купимо на українських сайтах, родичі передадуть посилкою
автор АнтиТанкист • 19 августа в 23:15
Ответ дляДайте згадаю
Поясніть, будь ласка, в чому «зашкар»? Батьки все життя жили і платили податки в Україні, виростили старших своїх дітей без такої «допомоги», і тепер не можуть, як громадяни своєї держави, які не зі своєї вини за межами країни, отримати цю виплату для першокласника?
Забризкана водою• 19 августа в 23:16
Ответ дляАнтиТанкист
За логікою порадниці тільки судді можуть розраховувати на утримання
котопёс• 19 августа в 23:19
Ответ дляСмешнюча
Дитина там з родичами, а батьки тут собі накуплять олівців з фломастерами