сою не люблю• 20 августа 2025
Статеві стосунки і сором"язливий чоловік
Я впевнена, що отримаю пораду.
є стосунки. їм кілька років (через війну бачимось не так часто як хотілося б).
Ми говоримо про інтим, я прошу його бути відвертим.
але він соромиться , я знаю, я відчуваю що він мало говорить про свої бажання.
при тому що давно дозволила робити йому все. я відкрита до експериментів, достатньо розкута.
Порадьте книги, серіали можливо чи фільми про стосунки та пошук себе в них.
Маю сечі• 20 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
А вам?
мне нет, ну я такую конкретику и не писала вроде...
Потішаюся• 20 августа 2025
Ответ дляМаю сечі
і я не писала
Маю сечі• 20 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
і я не писала
ну не знаю что вам и ответить, скрин что-ли сделать, но лень..
Потішаюся• 20 августа 2025
Ответ дляМаю сечі
МОже про текілу? То хоч автору корисно буде...
Маю сечі• 20 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
не нужно стесняться своих фантазий, и в чем-то себе отказывать, будь то текила, 10 африканцев или ас...
Потішаюся• 20 августа 2025
Ответ дляМаю сечі
Амінь!
Але аитання в тому що у автора проблема іншого роду... Там не в фантазіях проблема
Маю сечі• 20 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Амінь!
ну вы совет дали, пусть пробует, ото мужик афигеет!
Потішаюся• 20 августа 2025
Ответ дляМаю сечі
А може зрадіє! Знаєте зараз такі часи, що ні в чому не можна бути впевненим :)))
сою не люблю
• 20 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
То ви трахалися чи ні?
Так, секс був і є.
І секс класний,він задовольняє мене. Але от про свої бажання не говорить. Навіть мінет йому подобається,але він соромиться
сою не люблю
• 20 августа 2025
Ответ дляKittaa
Бо ви йому не впали
Нема соромʼязливих чоловіків
От якраз якби так було, то це теж відчувається. Все таки нам не по 20))
сою не люблю
• 20 августа 2025
Ответ дляАноним Советчик
Він забитий. То таке виховання з дитинства. Мій чоловік такий був спочатку. І казала давай те да те, може який фільм подивимося. Він морозилася. Потім мені все це набридло, і я сказала, що я не отримую задоволення, і якого х.. я я повинна стогнати- притворятися, щоб йому було приємно. Не сильно дійшло. Після того ще почала йому відмовляти, прямим текстом: що для чого мені ця возня в ліжку, якщо отримує задоволення тільки він. Я краще помпою. От тоді до нього дійшло
Я не придурююсь, дійсно отримую задоволення, але мені хочеться різноманіття. Я люблю секс,для мене це важлива складова. А він ніби боїться зробити мені боляче, в плані ляснути по попі, чи за коси взяти
сою не люблю
• 20 августа 2025
Ответ дляБокс-орун
Книги для вас , или для него?
Мабуть для двох))
Але буду вдячна за будь-яку пораду
сою не люблю
• 20 августа 2025
Ответ дляВ курсі діла
Відчіпіться від мужика.
Він не сором´язливий, а не знає як здихатися нав´язливої баби з її непотрібним сексом
Ага, але стільки років не знає. Так не знає, що як тільки на службі є можливість,то 3 години витрачає на дорогу, щоб просто побачити 15 хвилин. Квіти постійно присилає...
Коко Шанель• 20 августа 2025
мда, ну й коменти. то-то я дивлюсь, сьогодні одних клоунів всім ставлять, в усіх темах.
може, вночі якісь нормальні учасниці поприходять, щось підкажуть.
я тільки знаю фільми Тінто Браса, щоб подивитися, типу Міранда, Всі жінки це роблять, Ключ, Паприка і т.п.
А так раджу, може, підказувати йому, брати його руку і класти, куди треба.
маринабаранова• 06 сентября 2025
Ви його скоро до істерики доведете! Скільки можна знущатися над мужиком? Пожалійте вже його і відпустіть, він жити хоче...