lilul990• Изменено 20 августа 2025

Росія нанесла удар по Польщі

Ну шо. Перша ластівка як кажуть. Дрон з бойовою частиною. Залетів аж майже до Варшави. Случайность? )))

Відповідь Москви на всі попытки її вгомонить. За спиною стоїть і дережирує Китай. Та і нам цікаво - а шо нато
Kittu2008• 20 августа 2025
Ответ дляKawka
это что-ли?
Polska powinna rozważyć przywrócenie powszechnej zasadniczej służby wojskowej — taki postulat przedstawił płk rez. Dariusz Kozerawski w sobotnich ’Frontach Wojny’. Według niego dotychczasowe działania skierowane na promowanie obrony narodowej, takie jak krótkoterminowe szkolenia w formie obozów wojskowych, choć wartościowe, nie zastępują rzeczywistego wielomiesięcznego przygotowania żołnierzy. Wskazał również na konieczność włączenia do tych działań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. — Nikt nie twierdzi, że pójdą one na pierwszą linię walk, ale przy ich kompetencjach są w stanie naprawdę bardzo, bardzo pomóc — zaznaczył.

Просто какой-то бывший военный что-то там трындит. Какой закон??
Нет, не она

Я бы дочитала до конца, но статья платная потом

А платить влом
alex-3f3c• 20 августа 2025
Поляки скажут что это случайность, чисто технический сбой, вообще проблем нет, им же войну никто не обьявлял, а когда начнут закидывать массово ракетами, они все это спишут на человеческий фактор, царь хороший, это бояре плохие, а когда оттяпают сувалкский корридор, то включат окуня и будут требовать обьяснений, но все равно будут ссылаться на какое-то недоразумение, все помнят сбитый боинг мн-17, когда все подозревали Украину, сепаров, не летную погоду, стаю гусей, но на рашку боялись даже подумать, вот Азербайджан хоть на словах не боиться вещи своими именами называть, когда епнули их самолет
автор lilul990 • 20 августа 2025
Ответ дляvviki
Ну є фото нижче з відстанню але ж ні
Ви хоть у Варшаві і за Варшавою раз були?
автор lilul990 • 20 августа 2025
Ответ дляalex-3f3c
У азейбарджана потужна підтримка у вигляді турції та ірану
автор lilul990 • 20 августа 2025
Ответ дляvviki
Погано підготувалися з залетів до Варшави
Пані, ви не ті Осіни загугиглили. Ті не біля Демблін. Попробуйте ше.
автор lilul990 • 20 августа 2025
Ответ дляvviki
Ну є фото нижче з відстанню але ж ні
Ви не ті Осіни загуглили. Перечитайте статтю
LudaSHS• 20 августа 2025
А бачили новини про зустріч ?
’’🟡лавров заявив, що зустріч Зеленського і Путіна «до кінця серпня неможлива», а надалі шанси «майже нульові»

За його словами, саміт між президентами — «фантазія Трампа», який «або неправильно зрозумів Путіна, або був введений в оману». Також Лавров додав, що Путін не планує зустрічей і з європейськими лідерами.’

А казали пуйло за мир🧐🫣 грабть пʼєсу для Трампа
Щодо Польші, ну вирогідно 5 ст Нато це наш будапештській, тому вони всі сцять і мілітарізуються
frumoasa17• 20 августа 2025
Ответ дляjulia_v_m_a_34
А великі трейдери податки державі не платять?
Платять, але ще і повернення мають, страховку на такі випадки, встигали невраховане зерно продавати, хоча дозволено було тільки на транзит. Ніхто там не був ображений. Тому сильних страждань за тим зерном не розумію.
julia_v_m_a_34• 20 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Колись зрозумієте)
frumoasa17• 20 августа 2025
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Колись зрозумієте)
Як раз розумію. І в першому повідомленні про це написала, що ці не шкодують виробників на полях пропонуючи їм мізер, які під сонцем, можливо ще не на розмінованих полях збирають, а вам їх жаль з їх мутками. Вони не в мінусі.
Леска• 20 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Чого ви так хвилюєтесь за великих трейдерів, які скупили це зерно у виробників за копійки і потім продають з націнкою, і за валюту, а той хто саджав, збирав вже нічого не отримує з подальшої реалізації.
Ваша думка недалекоглядна.
Навіть якщо це великі трейлери-вони приносять валюту у країну, податки.
frumoasa17• 20 августа 2025
Ответ дляЛеска
Ваша думка недалекоглядна.
Ніхто там нічого особливо не втратив, ні держава, ні інші. Тільки перевізники в Польщі, але то їх проблеми.
Леска• 20 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
При чому тут перевізники?? Зерно, товар український. Якщо країна продає свій товар закордон, експортує, це добре для країни.

З.і. ясно. Від вас іншої реакції і не очікувала. Даремно пояснювати елементарні речі людині, котра впевненна що вона все знає, але трохи плутається в поняттях товар, трейдер, перевізник.
frumoasa17• 20 августа 2025
Ответ дляЛеска

Хтось говорить що погано?
frumoasa17• 20 августа 2025
Ответ дляЛеска

Якої реакції?