Україна понад усе!• 21 августа в 12:57
Не колектив, а тераріум "друзів". У когось є щось подібне ?
Скажіть мені, що я не одна така ! На роботу йти не хочеться, бо доводиться мимоволі слухати деградуючі розмові жіночок 55+, Просто вже відчуваю, що починаю ненавидіти людей. В старості заведу собі пару котів , це вже точно!
Фіфачка• 21 августа в 12:59
ну то для вас є вакансії в ’молодому перспективному колективі. що розширюється у звязку з ростом ’
Україна понад усе!
• 21 августа в 13:01
Ответ дляФіфачка
Тааак, підшукую нову, але це нелегко...вже з hr спілкувалася, чекаю на запрошення з керівництвом.
Белая и пушистая• 21 августа в 13:02
А нашо ви слухаєте ті розмови? Чи вони у вас про закрутку питають?
Може гідазепам пропити?
Україна понад усе!
• 21 августа в 13:03
Ответ дляРазгуляшка
А шо за розмови розкажіть? Про городи і закрутки?
Якби ж, про городи і закрутки - це ще нормальні теми і інколи є чому навчитися. Звичайні бабські, хто куди пішов, хто в чому прийшов, хто на скільки запізнився, у кого штани в крейді....
Белая и пушистая• 21 августа в 13:03
Ответ дляlilul990
Більшість розмов деградуючі
Особливо жіночих
Чоловічі такі самі, залежить не від статі, а рівня розвитку
Україна понад усе!
• 21 августа в 13:03
Ответ дляБелая и пушистая
Може гідазепам пропити?
Бо не маю змоги працювати в берушах.
Україна понад усе!
• 21 августа в 13:04
Ответ дляПультОт_БМВ
В мене чоловічий колектив. Все прекрасно
Супер. Я рада за вас!♥️
Фіфачка• 21 августа в 13:05
Ответ дляУкраїна понад усе!
я вас розчарую. Терратріум серед молодих може бути ще гірший.
Засомневаю• 21 августа в 13:08
Ответ дляУкраїна понад усе!
В школе работаете ? Или на стройке ?
дамаАмстердама• 21 августа в 13:09
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так для женщины естественно говорить на такие темы, кто и как одеваться и вообще посплетничать.Я подумала что эти темы задевают лично вас? Вам бы к психологу обратиться Потому что на другой работе будут такие же темы
В курсі діла• 21 августа в 13:14
Ответ дляlilul990
Більшість розмов деградуючі
Особливо жіночих
Особливо на роботі)
АнтиТроль• 21 августа в 13:14
Ответ дляФіфачка
У меня на работе, одна молодая тварь. В лицо всем одно за спиной другое. Сидит мои ошибки ищет и потом при всех объявляет какая я тупая. Сил нет, одна такая отравила мне всю жизнь. И как назло найти другую работу не могу ((
Барабасиха• 21 августа в 13:17
Ответ дляБелая и пушистая
Абсолютно згодна, у мене були колеги 60-65, одна з них ганяла, то на Фарери, то в Африку - відповідно враження і розмови, з іншою виключно про роботу, ніяких проблем.
Автор, а що у вас за організація, може Укрпошта ? Все залежить від людей, а не від віку, можна і в 25 бути тошною нудилою. Радійте, що не токси якісь, у мене колись було заходиш, а вони, як змєї, хіба тільки не сичали і всім було до 40-ка, ото калєктів маладой, упасі попадатися, зжеруть і не подавляться.
Сплюшка• 21 августа в 13:23
Ответ дляУкраїна понад усе!
У меня на прошлой работе был такой коллектив, помимо всего этого, ещё и ходили капали начальству кто что не сделал, одна про своих внуков по 10 раз одно и тоже рассказывала, сколько раз пописял, сколько покакал, а они противники памперсов и одежды, ее внучки голенькие бегали и спали где попало, я чуть ли не рыгала от этих разговоров. И дело тут не в возрасте , я тоже далеко не молода. Перешла на новую работу, здесь такого нет вообще. И там и здесь работаю в бухгалтерии
Україна понад усе!
• 21 августа в 13:23
Ответ дляБарабасиха
Токси. Натякають постійно на мою зайву вагу ( 78 кг при 160 см), якщо я затримуюсь , то піроженок/печенюх не залишають , а відповідать грубо не можна, бо вони ж ’вік прожили і життя бачили’...
Україна понад усе!
• 21 августа в 13:24
Ответ дляСплюшка
Дякую вам, за підтримку ♥️
Україна понад усе!
• 21 августа в 13:25
Ответ дляБарабасиха
Бухгалтерія .
Україна понад усе!
• 21 августа в 13:26
Ответ дляАнтиТроль
У мене три таких. Заходу в кабінет, одразу замовкають. Мені вже і вітатися гидко з ними.
Чудовий каламбур• 21 августа в 13:29
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мел...? Это школа что ли))?
Чудовий каламбур• 21 августа в 13:29
Ответ дляPrervana
То вы еще не знаете, о чем говорят в молодых коллективах. Вы своих баб 55+ с их сплетнями целовать должны за содержательные диалоги😆
И о чем, просветите нас)?
Чудовий каламбур• 21 августа в 13:31
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не оставляют печенья? А оно общее, не поняла?
Україна понад усе!
• 21 августа в 13:32
Ответ дляЧудовий каламбур
Так, кава- тістечка завжди за рахунок підприємства, я не перекусую, але коли забуваю взять обід з собою, то ці печенюхі добре рятують. А каву п´ю , пару раз встигаю за день
Чудовий каламбур• 21 августа в 13:33
Ответ дляУкраїна понад усе!
Понятно. Ну, наверное, я бы себе уже купила в стол пачку печенья, пусть подавятся))
Ms. При теле• 21 августа в 14:09
не удивляюсь.у нас в подьезде 6 квартир,в двух квартирах неадекваты живут и еще в одной квартире квартиранты -немного неадекваты.при чем в одну из квартиру неадекватка привела таких же неадеквтов,как сама.Как их терпеть?!