Ms. Откровенность• 21 августа 2025

Що то було? Раміна дістала не червоний прапорець, а Рожевий. Шкандаль

Я про це інтервʼю, повністю було ще вчора в обід. Мабуть, потім попросили військові хоч порізати цього героя, то швиденько прибрали і вже виклали порізане
Мало того, що вивалив всю брудну білизну, обгадив свою колишню дружину, по повній, обсудив всі інтимні подробиці, сексу, невдоволення тощо
Зради- то йому ок, бо просто хотів трах.. ся на фронті, а вона боялась туди їхати до нього в Крам, бо може щось прилетіти
«Два роки сам собі маслати не будеш» але ж був з нею 13 років !
Каже одружився, щоб народила дітей його мамі !якщо його вбʼють
Мені дійсно шкода було Ольгу, поки він не розповів, що вона прийшла до нього з контрактом, бо мала фото його дівчат в його телефоні, всі докази зрад на фронті. Вона підписала договір, за гроші і попросила півмільйона на лікування менталки. Воно нічого, але то були гроші з банки ! Донати
Яку збирали йому на лікування, а оскільки, лікування виявилось безкоштовним, то він кинув частину Ользі, а та купила машину
5 млн гривень просто пішли на його розваги і на машину його дружині
Герой і комік Віктор Розовий
Кава з адреналіном• 21 августа 2025
Так я не зрозуміла, хто по-вашому поганий? Цей недоальфасамець чи зраджена дружина?
автор Ms. Откровенность • 21 августа 2025
Ответ дляГигиенишвили
Умная 100%, с поршивой овцы хоть шерсти клок.
Не дуже розумна, 13 років життя витратила на це. Аж за машину, ще й не дуже дорогу
хутряна володарка• 21 августа 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Раміна :)
Воздух в банке• 21 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Видела отрывки. Не понимаю, что всех так возбудило. Чувак рассказал про плохой секс в паре, да это не тема для деталей для общественности, но женщины тоже часто такое рассказывают и это вызывает сочувствие, а не осуждение.
То есть если бы это его жена рассказала про то, что часами его удовлетворяла или что у него маленький член и т.д., все восприняли бы это по другому.
Другой вопрос, нафига это вообще все вываливать, вне зависимости от того, мужчина ты или женщина.
Инвалида не устраивает секс с женщиной его? Странно а почему тогда они поженились?
Аноним с кешбеком• 21 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Бо у жінок і у чоловіків різні механізми отримання задоволення. Ну і чоловіки не дуже толерантні і легко міняють дівчат, якщо їх щось не влаштовує. Він цими розповідями тільки себе зганьбив як коханця.
Ааа, ну то есть если разные механизмы, женщины могут говорить что угодно и это ок, а мужчины - нет. Так же женщина может потратить донаты на авто и это тоже очень приветствуется, потому что она пострадавшая сторона, 13 лет ее не удовлетворяли.
Понятно. Это в принципе то, что я имела ввиду в каждом своем комментарии.
Кава з адреналіном• 21 августа 2025
Ответ дляхутряна володарка
Раміна :)
Ну з цією все зрозуміло. Вона гроші на хайпі заробляє
Детские_Будут?• 21 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Точно уривки.
То что он был в ВСУ ничего не меняет.
Я уже написала выше, что мне не ок, то что подробности чьей-то интимной жизни вообще становятся достоянием общественности.
Но будем честны, то же самое если бы это транслировала женщина, почему то вызывает другую реакцию.
а на донаты купить машину и потратить на развлечение - норм?
Просто каралева• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Він публічна людина і не тільки військовий. А ще й донати збирав на лікування. То тепер мають до нього і претензії і вимоги
Какой он публичный человек? - я его первый раз вижу с связи с этим интервью. Обычный недо-мужик и его жена как никто другой знала какой он и что может сделать, другой вопрос в нецелевом использовании средств, которые ему донатили на лечение - он на столько дурак, что под запись признался, куда их растрынькал - надеюсь этим воспользуются правоохранительные органы
Yarosh10• 21 августа 2025
Не дивилася інтервʼю, але якщо людина на всю країну такі речі каже і не соромиться брудну білизну вивертати, то явно це про щось свідчить. Не буду казати, щоб не сказали, що ображаю військового.
Ответ дляАноним с кешбеком
Конечно претензии к нему, а не у жене, которая их потратила. К ней у вас никаких претензий почему-то. Я об этом пишу с первого комментария.
Ви не читали мій текст в темі.
Кава з адреналіном• 21 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
У меня к ней нет претезий. А к нему есть.
НуКаНаКа• 21 августа 2025
мне кажется, что то, что он часами ’маслав’ как раз говорит о том, что в сексе плох именно он))))
Nathalie27• 21 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Не переводьте тему. Його колишня хіба щось розповідала з приводу їх інтимного життя?
Аноним с кешбеком• 21 августа 2025
Ответ дляВоздух в банке
Вы у меня спрашиваете, почему они поженились? Почему женщины выходят замуж, а потом их секс не устраивает? Или почему мужчины женятся и им секс не нравится.
Воздух в банке• 21 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Да зачем они женятся на тех с кем секс их не устраивает
Аноним с кешбеком• 21 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Я написала в общем и в целом о том, как общественность такие вещи воспринимается.
А что касается этой конкретной ситуации, то даже же в этой теме люди горячо поддерживают то, что она потратила донаты. Потому что она женщина и у нее муж плохой.
Аноним с кешбеком• 21 августа 2025
Ответ дляВоздух в банке
Я не в курсе.
Безпринципова• 21 августа 2025
Про донаты это днище.
Nathalie27• 21 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Я такого не підтримую. Поганий чоловік і витрачання донатів на свої забаганки взагалі не повʼязані між собою явища. Хай їх донатери з них і питають.
Экспертиза• 21 августа 2025
Інтерв´ю та оті ’откровєнія’ не дивитимуся, але донати ... твою мать .. Вітя, ти сам служив, ти скалічений, там купа твоїх побратимів залишилося.. і ти замість купити їм дронів чи РЕБ купуєш автівку???
Кусачая Я• 21 августа 2025
Шось ’герої’ кучно пішли, то Темляк, то Терен, а тепер цей підтягнувся. Крінж у тому, що він з донатів купив колишній авто, люди мабуть же на це скидалися? Падла.
Экспертиза• 21 августа 2025
Ответ дляКусачая Я
А з Тереном що не так?
Зяблик протестант• 21 августа 2025
Ответ дляНуКаНаКа
У кого что болит, тот о том и говорит.
Кусачая Я• 21 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
А з Тереном що не так?
Ну щось по типу, що немає нічого героїчного в тому, щоб у перший день на службі піти у кусти, бо туалет смердить та підірватися на власній міні. Так, травма отримана на війні, бо він служив, але нічого героїчного в цьому немає.
Экспертиза• 21 августа 2025
Ответ дляКусачая Я
Це реально він так був скалічений?
жижифреймут• 21 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
Це реально він так був скалічений?
Ну перед цим набухався в перший день і пішов в туалет. В минулу п´ятницю на оболоні вже щось знімали з ним.
Из Кукуева я• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Написано в темі
Раміна- це ім´я чи прізвище?
Из Кукуева я• 21 августа 2025
Ответ дляЦідило правди
Пусть теперь те, кто истерит на каждом углу: не пейте кофе, не покупайте ничего лишнего, надо донатить ----- пожинают плоды своей истерики. И мне совершенно не жалко, сто за их доната, умная баба купила себе авто.
+, не донатила ни разу
БеллаДонна• 22 августа 2025
Быдло обычное, у него на лице написано, что оно больное на голову. Мужики с такими татухами все с отлетевшей кукухой, и неважно військовий или нет - такие никогда не вызывают уважения. И девушкам надо научиться выбирать мужчин, у этого прям физиономия рэд флага. А Рамина то вообще отдельная песня, Киевстонер хорошо по ней прошелся, та еще переобувалка