Аристократка-тунеядка• 21 августа 2025
Запрет гель лаков. Всё это время нас травили?
С 1 сентября 2025 года по всей Европе будут запрещены гель лаки. Это я узнала от мастера маникюра. Кому интересно, можете посмотреть сторис пока не пропали
Она рассказывает, что во всех базах, топах и гель лаках содержатся запрещенные компоненты и вредные компоненты. Потом говорит, что исследования проводились на животных, а люди это совсем другое, но у меня такое чувство, что она просто ищет оправдание, чтобы не терять клиентуру и если честно весомой аргументации о безопасности геля я от нее не услышала. Сама я очень редко делаю покрытие, так как сколько бы мастеров я не меняла, у меня после каждого снятия гель лака ногти слоятся, крошатся и в очень плачевном состоянии. Надо выжидать по два месяца, чтобы они вернулись в прежнюю здоровую форму.
Евросоюз говорит надо искать альтернативы гель лаку. Но у меня в голову приходит только обычный лак, который стирается через пару дней. Как думаете, карьера мастеров маникюра пойдет на спад и в убыток?
В Украине об этом что-то слышали? Как думаете будет ли тоже такой запрет на законодательном уровне?
Аристократка-тунеядка
• 21 августа 2025
Ответ дляНаливайКа
Ой какой эксперд))) это ей белка нашептала после очередного запоя?)
На, читайте
Tpo заменили аж на tpo-l
Женщинас• 21 августа 2025
Ответ дляПопадалочка
Мій ніготь після багаторічних гель-лаків, ламп і інших нейл-приблуд... нічого писати не буду більше.
НІЗАЩО БІЛЬШЕ, ворогів бы молила не робити того - але хто ж мене почує
А у меня псевдомония на одном ногте первый раз в жизни. Но уже отрастает, разница между фото 3 недели. Сняла покрытие
НаливайКа• 21 августа 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
На, читайте
Tpo заменили аж на tpo-l
Автор, мне незачем читать мемуары алкашки запойной. Я не особо ученная, но базовые познания физики и химии имею
Аристократка-тунеядка
• 21 августа 2025
Ответ дляНаливайКа
Это уже не ее мемуары. А оскорбления совершенно посторонних людей показывает вас как человека с говнецом внутри, что сразу вызывает отвращение и нежелания вести дальнейший диалог
НаливайКа• 21 августа 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
А это не оскорбление, а факт
Аристократка-тунеядка
• 21 августа 2025
Ответ дляЗапасная спина
Удалено администрацией...
Попадалочка• 21 августа 2025
Ответ дляskay_ua
Вибачте, я дійсно не знаю. Не хотіла вас образити
Все добре, не вибачайтесь
дуже просто вдарило по психіці, важко про це говорити, - поганий діагноз, і прогнози...
Таке зло бере зараз на людей, які добровільно ’тучними стадами’ йдуть на ті ноХті, не розуміючи яка може бути плата за легковажність і бажання ’не гірше ніж у всіх’
Ответ дляПопадалочка
Все добре, не вибачайтесь
вже загугліла. Тримайтеся. нехай все буде добре. Я вже років 9 роблю постійно..можливо і зніму.
Пускаю бісики• 21 августа 2025
Ответ дляПопадалочка
И куда с таким идти?
У меня на ноге такое на мизинце, я думала забила, но оно не отрастает, посмотрела что есть и на большом пальце полоска
Попадалочка• 21 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
И куда с таким идти?
Моїм першим кроком був візит до хірурга, а вже потім направлення, аналізи, біопсія....
Дай боже, щоб то у вас був просто грибок чи механічна травма нігтя.
Бережіть здоров´я, дівчата!!!
Скляна миша• 21 августа 2025
В нас люди добровільно себе труять, ще й гроші за це платять - цигарки, вейпи. Думаю що й нігті ніхто не перестане робити, навіть усвідомлюючи що є певний ризик
Зам. зав. Анонима• 21 августа 2025
не покрывала, не наращивала, вообще обхожу эти процедуры, если и делала раньше, то сама. Как Вы не боитесь?
Одні думки• 21 августа 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я робила, а тепер боюся, у співробітниці нігтьова меланома( А так зручно було, у мене повільно нігті ростуть, три тижні спокійно ходила.
Я первый раз про такое слышу. Пошла загуглю
Пускаю бісики• 21 августа 2025
Ответ дляОдні думки
Я тоже, сижу в шоке, моей маме в прошлом году удаляли меланому раковую на теле, а у меня на ногте непонятные пятна. На мизинце ноги не помню чтоб ударялась и оно уже месяцев 5-6 и не отрастает вообще. Я в шоке..
ГугелП@лАмался• 21 августа 2025
Ответ дляПопадалочка
Хіба не видно неозброєним оком? Не хочу говорити про це, важко мені.
Так а что это тёмное? Может, врачу и видно, но мы ж не врачи....
Пускаю бісики• 21 августа 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Меланома подногтевая, девушка сдавала биопсию, т.е. не кровь запеклась как бывает
СпайдерВумен• 21 августа 2025
Ну, вообще такое часто происходит с разнообразными косметическими и нет только средствами. Лет 15 назад стали отказываться от акриловых ногтей в пользу гелевых. Акрил оказался очень вредным. Теперь пришла очередь геля. Потом будет что-то еще. Мицеллярная вода признана наконец не полезной для кожи (вызывает преждевременное старение - гугл в помощь, кому интересно), но до сих пор активно продается. А электронные сигареты? Когда вышли на рынок, их позиционировали как панацею для курильщиков а сейчас они оказывается смертельно опасны и хуже привычных сигарет (кто бы мог подумать?)) Вывод - не злоупотреблять косметикой и изучать средства не только по бумажке на баночке.
Помеха справа• 21 августа 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
В общем, этот вредный компонент tpo заменяют на tpo-l или bapo, указывая, что на данный момент времени они разрешены. Но где гарантия что через пять-десять лет не скажут, что эти компоненты так же негативно влияют на здоровье?
TPO-L має структуру, аналогічну TPO, але менш токсичний через заміну етоксигрупи в молекулі бензольним кільцем. Однак, з іншого боку, TPO-L має набагато нижчу ефективність ініціювання, ніж TPO.
Іншим фотоініціатором на основі оксиду фосфіну є 819 (BABO), який можна розглядати як ТПО із заміною одного бензольного кільця на 2,4,6-триметилбензоїл, тобто. з двома 2,4,6-триметилбензоїльними групами. . 819 має більш високу ефективність ініціювання, ніж ТПО, але має серйознішу проблему пожовтіння. Це неможливо там, де потрібний колір.
Іншими словами, TPO-L та 819 можуть замінити TPO тільки в деяких додатках, але лише частково.Нова альтернатива ТПО – ТМО
ТМО являє собою (2,4,6-триметилбензоїл)біс(п-толіл)фосфіноксид, CAS270586-78-2. Зі структурної точки зору ТМО заснована на ТПО з введенням метильної групи в кожне з двох бензольних кілець, що значно знижує біологічну токсичність ТПО. Експериментально було виявлено, що ТМО має навіть трохи кращу ефективність ініціювання, ніж ТПО, причому не жовтіє і не мігрує набагато менше. На липень 2023 року TMO запущено в масове виробництво і отримав свідоцтво про реєстрацію Регламенту Європейського Союзу про реєстрацію, оцінку, дозвіл та обмеження використання хімічних речовин («REACH»), що дозволяє продавати його в Європі, регіоні із найсуворішим контролем хімічних речовин.Консолідовано з:
Хімічні нові матеріали, Хімічна агенція ЄС, GTS Global Testing, Нові матеріали, що стверджуються, China Chemical Information Weekly, DT New Materials
Помеха справа• 21 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Так, і також в нас продаються тоніки для обличчя. Тих же брендів у Франції саме тоніків немає Взагалі. Вони заборонені. А на наш ринок досі йдуть. Наприклад на фото. У Франції немає у аптеках, магазинах цього продукту цього бренду взагалі. Як і інших.
Ответ дляПомеха справа
Чем тоники хуже остальной косметики?
Тоскующая• 21 августа 2025
Наконец-то до людей доходит, что это вредно, и после снятия этого дерьма, без слез на ногтевую пластину не взглянешь
Гель лак головного мозга уходит в прошлое
Леся Українка• 21 августа 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
На, читайте
Tpo заменили аж на tpo-l
т.е. уже точно доказано, что он и вредят здоровью. но до 1 сентября можно еще немножко его подпортить барышням
Помеха справа• 21 августа 2025
Ответ дляТайТаке
Чем тоники хуже остальной косметики?
Не знаю. Але ми шукали хоч якийсь саме lotion для обличчя і за пів року в багатьох містах країни а також у Парижі в жодній аптеці чи в магазині не знайшли. В них використовується чи eau thermale у нашому випадку peaux sensibles, чи взагалі brume d´eau pure , що hydrate et rafraîchit. Ніяких тоніків , тобто lotion ніде і навіть продавці дивуються коли демонструєш фото з баночкою прям у магазині цього бренду. Кажуть, то підробка).
Ответ дляПомеха справа
Капец
Помеха справа• 21 августа 2025
Ответ дляТайТаке
Капец
Приклад на фото. Це brume d´eau pure тобто такий водяний як пар, він як трохи прохолодний. Він робить свіжіше шкіру, може використовуватися коли завгодно. Просто у сина зараз вкладання, то я втемну фотографувала перший що попався флакон.
Ответ дляПомеха справа
Очень странно. С чем это связано может быть
Подвійна веселка• 21 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
И куда с таким идти?
Вам бігом до хірурга онколога. І не тягнути.
Подвійна веселка• 22 августа 2025
Ответ дляПопадалочка
Все добре, не вибачайтесь
Виговоріться, стане легше.
Навіть в цій темі чи зробіть свою.
Може , якась дурепа прочитає і задумається.
То ж навіть не всі про таке чули.
Які у Вас прогнози і лікування?
Навіть в цій темі чи зробіть свою.
То ж навіть не всі про таке чули.
Які у Вас прогнози і лікування?