Мудрецыха мира• 21 августа в 21:37
А що, реально є жінки, які перші проявляють ініціативу? Це не вигадки?
Я жінка, для мене це нонсенс.
Звісно, якщо ми говоримо про закоханість, а не про бажання сексу (тоді без питань можу і перша запропонувати).
Ніколи не напишу і не подам ніяких знаків чоловікові який мені подобається
По молодості пару раз запрошувала перша , писала - морозились, з тих пір ні-ні.
сладкий_ноябрь• 21 августа в 22:05
Ответ дляЗалізна тьотя
Ні. Одна-дві дії ніяк не визначають все протікання стосунків, уявіть собі)) жіноча ініціатива не означає її домінуючу роль, букетик на першому побаченні не гарантує завжди уважного чоловіка, а один раз напитися не означає алкоголізм. Все трішки складніше
Букет на першому побаченні не робить з чоловіка уважного, а бігання за чоловіком з ініціативою підходить виключно чоловікам, які є дуже пасивні по життю і шукають собі другої мами.
сладкий_ноябрь• 21 августа в 22:06
Ответ дляЗалізна тьотя
Тому що вони теж люди і їм теж приємна увага. І навіть приємніша, бо нею не розбалувані, а его погладити дуже люблять.
А от як буде далі взагалі не залежить ні від того, де і як познайомились, ні від ініціативи, чия б вона не була
Звісно приємна, жінки он кличуть на побачення, зайчики :))
сладкий_ноябрь• 21 августа в 22:08
Ответ дляЗалізна тьотя
Але згодна
Зараз такі чоловіки у багатьох , що поки жінка сама в свої руки не візьме, то дала не буде. Скоро жінки будуть квіти носити на побачення 😂😂😂
Кожному своє.
Мені подобаються інші чоловіки і інші моделі початку відносин,
Кожному своє.
Залізна тьотя• 21 августа в 22:11
Ответ длясладкий_ноябрь
Знову ви в своїй голові з ініціативи зробили бігання. Спробуйте знайти тлумачення цього слова, чи що.
Це я з досвіду, якого вам бракує. Бо мені завжди ліньки було довго кліпати очками і ’підстраювати’ ситуації, простіше було в лоб почати самій. Чоловікові перша написала на сз, перша запропонувала зустрітись, перша поцілувала. Більше за 12 років та ініціатива не знадобилась 🤷🏼♀️
сладкий_ноябрь• 21 августа в 22:15
Ответ дляЗалізна тьотя
Та господі, хто ж заважає вам клеїти чоловіків.
мене приваблюють інші чоловіки і інша модель початку відносин
Навіщо ви мене переконуєте?
Я в дамках• 21 августа в 22:18
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно є.
Купа жінок знаходять собі невпевнених чоловіків, женять на собі і живуть досить багато років. Але в таких стосунках теж головна жінка, такі стосунки підходять не всім. Багатьом потрібні чоловіки, які мають потужні чоловічі якості
Шо за потужні? Альфа самець?
сладкий_ноябрь• 21 августа в 22:22
Ответ дляЯ в дамках
Шо за потужні? Альфа самець?
Ну як мінімум той, хто в стані запросити дівчину на побачення самостійно :₽
Я в дамках• 21 августа в 22:24
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо ви мене переконуєте?
До чого тут ви і ваші потужні?) Ви принижуєте жінок які запрошують самостійно. По суті, нічого в тому поганого немає.
сладкий_ноябрь• 21 августа в 22:25
Ответ дляЯ в дамках
Я нікого не принижую
Всі ми різні.
Для вас це ок, для мене ні.
Всі ми різні.
Для вас це ок, для мене ні.
Щедрик• 21 августа в 23:05
Ну я писала первая 2 раза. В первый раз моя ошибка была в том, что я не считала, что если мужчина тормозит с номером телефона то не стоит его совать. И так это и оказалось, оказалось что он в отношениях. Слава богу все это долго не продлилось. А второй раз у нас былл и знакомство и башенный вечер который он нам (мне и подруге) организовал, и мы так ржали весь вечер, что о номере телефона никто и не спросил. Если бы подруга не попросила его номер, так бы ничего и не продолжалось. Писала я, но он попросил
Аноним НаВсеГда• 21 августа в 23:22
Ответ дляХуАнита
Есть даже мужчины которым это нравится. Но из немного. Обычно мужчин отталкивает если женщина проявляет инициативу. Мужчина по природе охотник, как ни крути.
Мужчина и женщина едут в купе поезда. Мужик читает газету, ну просто отгородился ею от женщины. Она пытается привлечь его внимание к себе и то так повернётся, то так глазки состроит и всё без толку. Мужик на тормозе. Наконец через час женщина не выдерживает:
— Мужчина! Ну Вы мужик или нет! Я тут уже целый час перед Вами выпендриваюсь, а Вы ноль эмоций. Давайте уже займёмся ceксом.
Мужчина:
— Я всегда говорил, лучше один час подождать, чем три часа уговаривать )
Мужчина: