Залізний кіготь• 22 августа 2025

У кого у дитини сколіоз?

Сину 10, почала помічати що наче одне плече вище за інше. Порадили супер-мега крутого платного ортопеда але після прийому щось я розчарована. Огляд був дуже швидкий, син ліг на живіт на кушетку, поверхня була не рівною, а з підголовником, стоячи не оглядав. Потім щось писав, після того сказав зробити панорамний рентген і знову до нього. Я спитали, чи бачить він проблему, каже є але не критично. Спитала, чи може це бути від того, що син часто сидить за компьютером, каже що це не від того, що достовірно ще не відомо звідки бореться сутулість, можливо спадкове.. Але син дійсно часто сидить не рівно, постійно поправляю.
Хто стикався з подібною проблемою, що робили, чи робили рентген?
Фима Собак• 22 августа 2025
Мому сыно 10. Лет с 6-7 стала замечать, плечо одно чуть выше. Много катался на самокате. Каждый год ходили к ортопеду. ’ Пусть ходит на любой спорт и все будет хорошо’. С 5ти лет ребенок 3 раза в неделю ходил на карате, в телефонах/компах не сидел. Летом раза 3-5 в неделю речка, пляж. В 9 лет пришли к ортопеду. ’ВЫ КУДА СМОТРЕЛИ, ТУТ ЖЕ СКОЛИООООЗЗЗЗ!!!’. Мой вывод - самый дебильный врач это именно ортопед.
Снимок делали от шеи до копчика. С-образный сколиоз. Ходили на бесплатную реабилитацию (2 раза в год можно): массаж, электропроцедуры, лфк). До жопы. Потосу что пациент выровнять сколиоз может исключительно своим ежедневным трудом.
Далее нашла дорогого реабилитолога-шрот терапевта, занимались 8 месяцев. Эффект был. Прекратили - эффект исчез. К тому же, ребеньк вытянулся за лето, а все скачки роста усиливают сколиоз. Гоняю чтоб делал упражнения. Но надо стоять над ним коршуном, добровольно делать не будет.
Фима Собак• 22 августа 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
А если лёгкая степень без рентгена никак? Не хочется лишний раз светить
А чего вы так боитесь рентген? Ничего в этом страшного нет.
Библиотекарь• 22 августа 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Первый раз слышу, чтоб при сколиозе рентген назначили. Зачем?
Ступінь викривлення. Мені в свій час робили. Син по Влк робив ренген. Знайома медсестра сказала йому, що в нього сколіоз і щоб щось робив. Ми звернулися до лікаря, лікарь підтвердив. Син 9 років займався танцями, спина була ідеальна. А тут за 2 роки скривило. Але в нас з чоловіком теж сколіоз. Притому в чоловіка дуже сильний.
ПесиКот• 22 августа 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
И зачем знать этот градус? Биссектрису будет доктор строить?
Тому що від градусів і ступеню сколіозу залежить лікування. До прикладу при 2-ст рекомендується корсет Шено, а при 4-ст рекомендується операція. Вправи ЛФК теж дуже залежать від ступеня сколіозу, чим більше ступінь, тим менше вправ можна
Вельми шановна• 22 августа 2025
Ответ дляФима Собак
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, вы случайно не из Харькова? Ищу ребенку Специалиста по шрот терапии, все, кого рекомендовали- выехали...
Околовита• 22 августа 2025
Ви в Києві? Можу порадити ортопеда на Русанівці в державній поліклініці, моїй дитині його радив масажист. Якщо цікаво, пошукайте на ютубі ролики про те, як має проходити огляд в ортопеда
автор Залізний кіготь • 22 августа 2025
Ответ дляОколовита
Ми у Бучі, буду вдячна за рекомендацію. У будь якому разі буду консультуватись ще у одного лікаря.
Подивилась кілька відео, огляд у нас проходив не так, да і зайняв десь хвилину.
ПесиКот• 22 августа 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
У вашої дитини лікар побачив сколіоз, а яка ступінь покаже рентген, тому не має сенсу дуже ретельно оглядати. Все правильно лікар зробив.
Я, як мама дитини зі сколіозом за 2 хвилини скажу є у дитини сколіоз чи ні, а далі рентген. В доньки 3 лікаря візуально ставили 1 ст сколіозу, далі рентген і опа 3 ст і корсет Шено на 11 років +ЛФК+ масажі
VAAL76• 22 августа 2025
рентген обязателен не только для лечения,но и для дальнейшего наблюдения,сравнивают с прошлыми для определения скорости и прогноза болезни
автор Залізний кіготь • 22 августа 2025
Ответ дляПесиКот
Я зрозуміла, дякую!
Просто боялася, що рентген шкідливий але якщо так, то розумію що без нього ніяк.
ПесиКот• 22 августа 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Я зрозуміла, дякую!
Моїй донці робили рентген 2 рази на рік на протязі усього лікування. Робіть і не переживайте. Єдине, що раджу зробити якісний цифровий рентген, це важливо, щоб було добре видно. Ми робили в Охматдиті, але нам лікар домовлявся за рентген
Фима Собак• 22 августа 2025
Ответ дляВельми шановна
Нет. Сумы
автор Залізний кіготь • 22 августа 2025
Ответ дляПесиКот
Нам призначив панорамну рентгенограмутхребта в 2-х проекція, не знаю це цифровий чи щось інше
ПесиКот• 22 августа 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Так, панорама - це цифровий. Сподіваюся стоячи призначив? Бо в нас ще лишилися ортопеди, які призначають лежачі, а це не правильно при сколіозі, рентген тільки стоячи
автор Залізний кіготь • 22 августа 2025
Ответ дляПесиКот
Нічого не написано, але я це врахую. Ще раз дякую!
Околовита• 24 августа 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Ось він. Кравцов Андрій Вікторович. Наш масажист сказав, що він ретельно проводить огляд, на відміну від інших лікарів. Єдине, що він до вересня не приймає
https://helsi.me/doctor/301c5163-7024-4d1c-9d1f-d9...
На хейтерів не звертайте уваги - це таке беззаперечно правило Порадниці: критикувати авторів постів, які пишуть про свої сумніви в якості роботи фахівців. Ви мама і Ви маєте право на якісні послуги для своєї дитини. Люди розважаються, але проблеми це ніяк не вирішує. І Ви, звісно, маєте право на ’другу думку’ іншого лікаря.
автор Залізний кіготь • 25 августа 2025
Ответ дляОколовита
Дуже дякую Вам 🙏
САМ_ТАКОЙ• 22 сентября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Да, сказал какие-то углы надо посмотреть. А что потом, какое может быть лечение?
К остеопату походите, + бассейн, ЛФК, возможно массаж
САМ_ТАКОЙ• 22 сентября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
У Бучі можу порекомендувати остеопата
автор Залізний кіготь • 22 сентября 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
У Бучі можу порекомендувати остеопата
Порадьте будь ласка
САМ_ТАКОЙ• 23 сентября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Порадьте будь ласка
0932310605 Олена
автор Залізний кіготь • 23 сентября 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
0932310605 Олена
Дуже дякую!