Гербарія сушу• 06 сентября в 23:19
Кому робили лапароскопію, коли ви почали носити і яку вагу?
1,5 місяці тому була лапароскопія + гістероскопія.Лапароскопічно нічого не видаляли, проблему вирішили за рахунок гістероскопії. Сьогодні я підняла свою дитину десь 15кг ваги і відчуваю біль в районі швів.Вже себе накрутила що могло щось розійтись,порадьте коли ви починали носити після операції такої,чи були симптоми подібні?
Цибулька зла• 06 сентября в 23:26
Щось могло розійтись это что?
Вы же швы свои от лапары видите.
Детей маленьких у меня нет, но чемодан наверное поднимала. Все было нормально
Вы же швы свои от лапары видите.
Швидка Настя• 06 сентября в 23:32
Ответ дляСаджу все зарання
Думаю год минимум ждать
После лапары? Что там разойдется? Очередь?
Давно без алко• 07 сентября в 00:14
Делали лапаро полное удаление матки и других женских органов, швов не было вообще, а дырочки замазаны клеем. Поднимала кг 5 через неделю, дальше - больше. Нечему там расходиться.
Йосип_молодий• 07 сентября в 04:20
Ответ дляЦибулька зла
Щось могло розійтись это что?
Вы же швы свои от лапары видите.
Шви не лише ті шо ззовні, а й всередині на органах є.
Але не думаю, що у автора щось розійшлося