Ще з цiкавого После вируса болят колени и ноют бедра +10 Вопрос к эндокринологам про щитовидную железу; +2 У кого был ком в горле +12 БАДы… Девочки, кто что принимал от тревожности? +28 Есть ли семьи где ни у кого не было рака и не будет? +45 Яка норма феритину? +16 Шпора +21 Ношпа не допомагає при болючих місячних( допоможіть +22 В кого хронічний панкреатит? Зайдіть. +26 Почему в ссср не было аутистов? +85
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Уявіть,Україна все підписує як хоче рашка і віддаємо весь Донбас. Що далі?18+44218 От просто цікаво, а якщо Україна запропонує супер умови, щоб ви повернулись?14+12214 Кацапские дегенераты закрыли себе Телеграмм5+1095 10 хвилин назад втратила девственість, 27 років. Вітайте чи що .. 4+934 Господи, що ж так бахає?(3+883 Лист з податкової по грошовим переказам Новапей та укрпошта14+8414 Мой белковый завтрак 2+592 ещё
Сейчас читают! Уявіть,Україна все підписує як хоче рашка і віддаємо весь Донбас. Що далі?18+6418 Зеленский объяснил почему не поедет в Москву.+631 Реально сделать вкусные котлеты без хлеба и что тогда добавлять вместо него?+511 Кацапские дегенераты закрыли себе Телеграмм5+385 Господи, що ж так бахає?(3+293 Як зігріти ліжко перед сном без електроковдри, якщо засинаю довго і мерзну. +251 Лист з податкової по грошовим переказам Новапей та укрпошта14+2514