ЗавЛабСнаб• 23 августа в 08:57
Навіщо дарувати хлам?
Після декількох поспіль святкувань ДН - своїх та знайомих - дуже хочеться сказати людям - ПРИПИНІТЬ дарувати ХЛАМ!
От навіщо? Ви собі накручуєте, що це якісь там супер-емоції чи отак ви "класно" проявили фантазію - а людині потім толку нуль з того подарунка ще й перекладай його потім з місця на місце...
І тут не йде мова про вартість, краще вже купити сертифікат на 500 грн кудись, ніж приносити щось дивне...
Що я маю на увазі:
- чашки, футболки й тд з дурнуватими написами чи імʼям
- набори з інстаграм, такі "подарункові бокси", де зібрано шопопало
- їстівні букети (без коментарів)
- статуеточки, вазочки, рамочки, мило ручної роботи, свічки
- солодощі хендмейд без етикеток, не зрозуміло ким й коли зроблені
- різні сувенірчики, які жодної користі людині не несуть, просто вам хочеться здаватися оригінальним
++++
давайте ще варіанти, дівчата, що не ок в якості подарунків?
Що я маю на увазі:
- їстівні букети (без коментарів)
++++
Трільчиха• 23 августа в 09:00
Завжди дарую гроші, щоб мене такі, як ви в спину не об@ирали)
Трусиковед• 23 августа в 09:00
Люди Очень разные) я тоже такое не люблю, а вот коллега фанат свечей и статуэток) У нее дома как отдел Синсей Хоум и Юск вместе взятые) Подарила ей на др набор свечей соевых с сухоцветами и сухофруктами, реально классно пахнут, так человек пищал от радости) В инсте постоянно вижу сторис с заженными моими свечами)))
ЗавЛабСнаб
• 23 августа в 09:01
Ответ дляТрусиковед
Якщо ви знаєте, наприклад, що людина конкретно це любить - то інша справа...
Хлам - это очень индивидуально. Я знаю людей, которые обрадовались бы пунктам из вашего списка (даже я сама безымянным сладостям например).
При этом вот я не люблю цветы, категорически против, полный хлам для меня. Разделят ли мое мнение большинство девушек? Вряд ли
Просто надо реалистично относиться к своему знанию человека и его интересов, и если знания мало - дарить деньги или сертификаты туда, где есть выбор
Рання пташка• 23 августа в 09:03
Автор, сейчас вас захейтят. Я тоже не люблю вот этих бестолковых подарков. Выношу все в общий коридор, на почтовые ящики. У нас хрущь,разбирают все аж бигом.
СКИБИДЫШь• 23 августа в 09:05
Подарили и подарили, не нравится выбросите, пусть люди думают, что именинник счастлив, мне без разницы.
ЗавЛабСнаб
• 23 августа в 09:05
Ответ дляРання пташка
Та нехай хейтять, але якщо хоч одна людина вирішить не дарувати комусь мило ручної роботи з термоядерним ароматом чи футболку ’кращій подружці’ - ця тема не дарма))
Багиня• 23 августа в 09:09
Чай, розчинна кава, цукерки та алкоголь сумнівної якості. Подарункові сертифікати. Дешеві букети.
ЗавЛабСнаб
• 23 августа в 09:09
Ответ дляСКИБИДЫШь
А такі люди ще й дуже люблять потім питати ’а ти користуєшся?’.
Або нам колись подарували аромадифузор і свічку з ароматом груші - надзвичайно мерзенний солодкий запах, я його викинула на наступний день, бо завоняв весь будинок ще стоячи в коробці...
Потім дарувальниця прийшла в гості і ’о, а де? а ви не поставили?’
дамаБезСобачки• 23 августа в 09:10
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так. Шо ви даруєте?
ДолькиКабана• 23 августа в 09:10
Скільки вам років і що це за коло спілкування,що на д.н дарують чашку?Вроді і в школі такого вже нема
Рання пташка• 23 августа в 09:10
Ответ дляЗавЛабСнаб
А ще рушники з пошлими дурнуватими надписами. То взагалі зашквар.
ДолькиКабана• 23 августа в 09:11
Ответ дляТрільчиха
То і не справа в цьому.Універсальний подарунок і нащо голову морочити собі.Я гроші дарую все своє життя.
Сиреневенькая• 23 августа в 09:11
Ответ дляРання пташка
Це жарт??
ЗавЛабСнаб
• 23 августа в 09:12
Ответ дляДолькиКабана
Повірте, таке дарувати можуть люди в 30-40 років))
ЗавЛабСнаб
• 23 августа в 09:12
Ответ дляРання пташка
Жесть, туди ж в список
Рання пташка• 23 августа в 09:13
Ответ дляСиреневенькая
Це жарт??
Якби ж то, люди купують. Сама в шоці була, як вперше побачила в інсті.
Уси Пуси• 23 августа в 09:13
Все очень индивидуально из того, что вы написали! Данила мужу футболку с определённым персонажем, он очень хотел, носил. Дарила мужу букет из копченостей - коллективом этим и закусили))) Учителю дарили сладкий букет и они его с чаем съели всем классом! То вы странная!
ЗавЛабСнаб
• 23 августа в 09:13
Ответ дляДолькиКабана
Я дарую або гроші або сертифікат або щось, що точно знаю, що людина цим користується
ЗавЛабСнаб
• 23 августа в 09:14
Ответ дляУси Пуси
Ок
У вас как-то все очень радикально- или черное, или белое. Кому что нравится. У кого то футболка с надписью « я ненавижу людей ( на англ)» стала любимой, а кто то коллекционирует чашки из разных стран. Да даже если и подарили « хлам» в вашем понимании, всегда можно поблагодарить и потом отдать или выкинуть.
Сиреневенькая• 23 августа в 09:15
Ответ дляУси Пуси
Дайте спокій вчителям з цим мотлохом вже! Вона його згодувала дітям, а що ще залишалось?
Рання пташка• 23 августа в 09:16
Ответ дляСиреневенькая
Підтримую! Щоб додому не нести той непотріб!
Уси Пуси• 23 августа в 09:16
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну из разряда - мне плевать, на тебе купюру, я даже не парилась! Автор, в этом вопросе можно играть в обои ворота)
ЗавЛабСнаб
• 23 августа в 09:17
Ответ дляСиреневенькая
Якщо тут є вчителі - напишіть що вам НЕ ТРЕБА ДАРУВАТИ