Детские_Будут?• 23 августа 2025

Очень бюджетный отдых в Египте

Сразу говорю, что отель бюджетный
Но пляж и море супер! И в отеле не скучно. Условия проживания нормальные
Обошлось 10 ночей с трансфером и вылетом из Кишинева всего лишь 48 тис грн. Номер стандарт. Есть горки для взрослых и маленьких. Очень пологий вход в море. Может, кто возьмет на заметку
Для непритязательных туристов эконом вариант
https://joinup.ua/uk/hotel/56862?origin=325&date=2...
автор Детские_Будут? • 23 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Дякую! Якраз моніторю бюджетну Хургаду.
Скажіть, а саме море і пляж - сподобались?
І чи не коротка пляжна смуга?
Дякую.
Именно море и пляж понравились больше всего !
автор Детские_Будут? • 23 августа 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ветренно в Хургаде, сравнительно с Шармом. В Затоке не была
Как бы не зима
Khmelnichanka• 23 августа 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Дякую! Додаю готель собі у вибране :)
aljonyshka• 23 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Те що зустрічала особисто я в бюджетних готелях, це купа їжі, але їсти її неможливо, особливо дітям. М´ясо і риба в соусах, які ще й доволі специфічні. Салати то біда навіть дорогих готелів, а в бюджетних це просто декорація. Десерти на вигляд гарні і різноманітні, а по факту це бісквіт з однаковим кремом різних кольорів. Діти їдять там тільки картоплю фрі і млинці, іноді фрукти.
Ще якість харчування дуже залежить від кухні, бо якщо там місцевий шеф-повар, то їжа буде не їстівна. Тому і питаю як саме в цьому готелі.
Самое главное, это не количество и разнообразие, а качество продуктов и порядочность и чистота персонала и кухни) И в бюджетных отелях часто именно это слабое звено(
СкиниУскачи!• 23 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Бюджетний Єгипет це майже завжди погане харчування. Як там з харчуванням було?
Останній раз були у небюджетному готелі . Харчування жахливе. Хоча раніше по відгуках описували інше меню . Всі знайомі, хто їздив останнім часом до Єгипту - як один розказують про погане харчування . Зробила висновок, що я Єгипет вже давно не той, що був колись . Для себе вирішили, що цього разу Єгипет був останній раз для нас , тим більше там повно наглої та невихованої кацапні.
СкиниУскачи!• 23 августа 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Хургада…
Мені Хургада більше подобається , ніж Шарм . Шарм поза готелем - базар для росіян де не проживуть, якщо не ошукають
Дон Пэдро• 23 августа 2025
На мой состав 2+1 он стоит 90;тысяч на октябрь,жуть цена
Всех анонимов аноним• 23 августа 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну, Шарм для меня это отдых на море, а для любителей экскурсий за шубами, куртками, папирусами другие критерии отдыха. Сейчас не езжу в Египет из за русни
СкиниУскачи!• 23 августа 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так море чудове, погоджуюся. Але я люблю вийти і за межі готелю, зануритися у життя місцевих . А « бутіки» а-ля Шанель та Баленсіага з їх непристойними зазивалами мене тільки дратують . Не побачила краси і у Сохо та інших відомих місцях Шарму . Мене більше природа цікавить та ритм життя місцевих мешканців . Тут мені більше імпонувала Хорватія чи Іспанія , і навіть Хургада
автор Детские_Будут? • 23 августа 2025
Ответ дляДон Пэдро
Октябрь всегда дороже лета
Lizavel• 23 августа 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Октябрь всегда дороже лета
А вам как температура летом была? Комфортно?
автор Детские_Будут? • 23 августа 2025
Ответ дляLizavel
Жарко, 35-40. Комфортно только на море и плюс ветерок
Не для экскурсий погода
Всех анонимов аноним• 23 августа 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну, Хорватия, Испания согласна 👍🏻