Дама_с_коготками• 23 августа в 14:46
Подскажите пожалуйста по поводу поступления в школу, требуют документ об аренде
Сами переселенцы, арендуем квартиру, пришли оформляться в школу которая подпадает под адрес нашей аренды, а директор сказал без нотариально заверенного документа об аренде в школу не возьмут
Хозяйка естественно такое делать не будет, это так во всех школах такое?
Пол Украины на аренде и что люди не могут устроить ребенка в школу без таких оф документов?
Невісточка ж• 23 августа в 14:47
Вам підійле будь-який документ, який підтвердить місце проживання. Модете зробити акт від місцевого лепутата, там просто сусіди підтвердять, що ви там живете і все
Дама_с_коготками
• 23 августа в 14:48
Ответ дляНевісточка ж
Так вот эти и акт отказывается хозяйка давать разрешение, говорит мало потом что мне проблем не надо
А осбб дома без ее согласия не сделает такое
Невісточка ж• 23 августа в 14:50
Ответ дляДама_с_коготками
Власниця тут ні до чого і осбб також. Звертайтеся до місцевого депутата
Ні грама• 23 августа в 14:51
Довідка ВПО і є вашею нинішнею реєстрацією місця проживання.
Зателефонуйте на гарячу лінію МОН.
Директор порушує закон.
Зателефонуйте на гарячу лінію МОН.
Директор порушує закон.
Дама_с_коготками
• 23 августа в 14:52
Ответ дляНі грама
Зателефонуйте на гарячу лінію МОН.
Директор порушує закон.
Зателефонуйте на гарячу лінію МОН.
Директор порушує закон.
ВПО ми не робили
Просто переїхали в іншу область і все
Невісточка ж• 23 августа в 14:52
І, до речі, зателефонуйте/зайдіть в райвідділ освіти, і скажіть, в якій школі вам не надали повного переліку документів для підтвердження м.п
Дитина йде в 1й клас?
Дама_с_коготками
• 23 августа в 14:52
Ответ дляНевісточка ж
А де знайти місцевого депутата? Бо я в цьому зовсім не розбираюсь
Ні грама• 23 августа в 14:52
Ответ дляДама_с_коготками
ВПО ми не робили
Просто переїхали в іншу область і все
То зробіть. Це швидко. В чому проблема?
Невісточка ж• 23 августа в 14:53
Ответ дляДама_с_коготками
ВПО ми не робили
Просто переїхали в іншу область і все
І договора оренди з власницею не підписували? Без нотаріального завірення маю на увазі.
Невісточка ж• 23 августа в 14:53
Ответ дляДама_с_коготками
Тоді йдіть в райвідділ освіти одразу.
Фоточки нема• 23 августа в 14:53
Ответ дляДама_с_коготками
Чепуха, никакие документы, кроме справки ВПО вы им не должны
Дама_с_коготками
• 23 августа в 14:53
Ответ дляНевісточка ж
Підписували звичайно, договір є
Але директор сказав що це без нотаріально завірення він не дійсний
Тільки не про гроші• 23 августа в 14:54
У нас соседка собирала подписи в подъезде,что действительно тут проживает,от хозяйки ничего не требовалось
Дама_с_коготками
• 23 августа в 14:54
Ответ дляНевісточка ж
Дитина йде в 1й клас?
Ні, 6 клас вже
До цього була дистанційка в школі
Невісточка ж• 23 августа в 14:54
Ответ дляДама_с_коготками
Підписували звичайно, договір є
От це покажіть також в райвідділі.
ОноВамнадо• 23 августа в 14:55
Ответ дляДама_с_коготками
Підписували звичайно, договір є
может, вам не надо в эту школу, если там директор идиёт?
Невісточка ж• 23 августа в 14:55
Ответ дляДама_с_коготками
Ні, 6 клас вже
До цього була дистанційка в школі
Тоді вас мають право не взяти в школу за м.п. , якщо що. Але пробуйте.
Невісточка ж• 23 августа в 14:56
Ответ дляАтиква
А потім власниця дізнається про такі фокуси і аренду закриє
Які фокуси? Що директор школи узнав, де живе дитина? Це якась секретна інформація?
Дама_с_коготками
• 23 августа в 14:56
Ответ дляНевісточка ж
От це покажіть також в райвідділі.
Нам директор сказав типу або нотаріально завірений договір про аренду принести чи типу звернутися в осбб дому і щоб вони такий акт нам видали і тоді сусіди підписи поставлять, ми звернулися , ця дама з осбб подзвонила господарці а та сказала я на таке дозвіл не дам і усе
Невісточка ж• 23 августа в 14:56
Ответ дляДама_с_коготками
Поради вам надані, далі - ваш вибір.
Дама_с_коготками
• 23 августа в 14:57
Ответ дляОноВамнадо
Да в понедельник сходим в другую, просто эта рядом возле дома, но нк думала что это все так сложно будет
Дама_с_коготками
• 23 августа в 14:58
Ответ дляНевісточка ж
Поради вам надані, далі - ваш вибір.
Зрозуміла, дякую вам
Дама_с_коготками
• 23 августа в 14:59
Ответ дляАтиква
Бо власниця не хоче подавати ці документи. Дізнається, що всупереч неї збиралися якісь підписи і попросить з хати швиденько
Звичайно такого ніхто робити не буде, відразу запитали в неї вона відмовила то шукаємо інші шляхи далі
Ответ дляНевісточка ж
Я не кажу, що власниця права. Але таке більш ніж можливо. Вона не хоче проживання цієї дитини у своїй власності фіксувати. Цілком логічно, що після її відмови нотаріально завірити договір, коли вона дізнається , що автор почала ходити , збирати якісь підписи, реакція очевидна.
На місці автора я б знайшла іншу квартиру, де власник не такий переляканий
Не кую, не мелю• 23 августа в 15:04
Ответ дляДама_с_коготками
ВПО ми не робили
Просто переїхали в іншу область і все
Значит сделайте это не проблема и не нужно изобретать велосипед это у вас займет 10-15 минут с этими справками в школу возьмут без каких либо проблем
Тільки не про гроші• 23 августа в 15:10
Ответ дляДама_с_коготками
А другую квартиру рядом не хотите поискать? Это ж неадекватно со стороны хозяйки,из-за нее ребенок лишается школы