Багиня• 23 августа в 17:55

Акне уничтожило самооценку

Несколько лет лечила акне, в очень тяжелой форме, там прям капец был...за это время разрушилась самооценка, я не могла в зеркало смотреть, всегда отводила взгляд, в помещениях с сильным светом очень плохо себя чувствовала, представляя, как плохо на свету я выгляжу. Ну и т.п. Сейчас лицо уже намного лучше, далеко не идеально, но пойдет. Но самооценка так и не вернулась( Все те же мысли, комплексы, привычки, все осталось, я не чувствую себя лучше😢 У меня уже что то с психикой? Теперь это лечить?(Устала уже
Шукаю трусики• 23 августа в 17:56
идти к психологу и выяснять, почему вы думаете, что ваша личность зависит от вашей кожи на лице.
lilul990• 23 августа в 17:57
Автор, це нормально і зрозуміло. Немає в цьому нічого дивного. Добре що вилікували
ОдинРазНадетое• 23 августа в 17:58
Вы ретиноиды пили?
автор Багиня • 23 августа в 17:59
Ответ дляОдинРазНадетое
Вы ретиноиды пили?
да, благодаря ним и пошло улучшение
Виправлялочка• 23 августа в 18:00
Это не акне виновато. Если бы не акне, был бы другой повод.
автор Багиня • 23 августа в 18:00
Ответ дляВиправлялочка
но весь трындец начался из за него(
Виправлялочка• 23 августа в 18:01
Ответ дляБагиня
но весь трындец начался из за него(
Нет, не из-за него. Пока вы этого не поймёте, так и будете топтаться на месте.
Царівна Жабка• 23 августа в 18:05
Ответ дляБагиня
но весь трындец начался из за него(
Ну конечно, даже у Комаровского в советах родителям подростков один из пунктов Лечите акне
Не переживайте, восстановится самооценка. У дочки было акне, из дома выходила со слезами, боялась начинать отношения даже когда лицо почистилось, совсем в себя не верила. Все хорошо уже, парень ее обожает, уже год почти вместе
Кидаю курити• 23 августа в 18:05
Дочекайтесь значних покращень, коли дійсно не більше 1 прищичка, і почуватимете себе значно впевненіше й краще. Я пила ретиноїди 7 місяців, 3 стадія акне була
автор Багиня • 23 августа в 18:08
Ответ дляКидаю курити
уже прыщей совсем нет, только пятна остались. Но все равно плохо себя чувствую(
Ластоноша• 23 августа в 18:30
Краще до психолога. І перестаньте дивитись інсту. Познайомтесь з блогерами в реальному житті. Пригостить кого небудь в кав`ярні чашечкою кави. Побачите наскільки фото не співпадає з реальністю. Вони мають недоліки, але самооцінка у них висока. То може вам стане легше себе сприйняти.
автор Багиня • 23 августа в 18:42
Ответ дляЛастоноша
дякую за пораду🫶
Несемо світло разом• 23 августа в 18:42
ищите другие плюсы
Lacrimo• 24 августа в 01:35
Довго акне і сильне ще як впливає на самооцінку. Це ще і бісить! Людям , які цього не мали або мали трішки і тільки в підлітковому - це одне, інше , коли уже зморшки появляються , а акне ще не пройшло або навіть погіршилось. Я зі своїм борюсь більше 20 років . І були такі періоди погіршення, що з хати не хотіла виходити. Люди в Україні дуже не тактичні, втикають , озираються. А не кожне акне можна просто трішки замазати. У мене були прямо вузли , які не проходили із шрамами... тобто віку чистої чи умовно чистої шкіри без лишнього жиру хоча б 10 років і без зморщок фактично не було. Більше того, люди настільки нетактичні, що і на роботі можуть коментувати і ’давати поради’, за які ти навіть не можеш послати їх куди подальше. Люди з такими проблемами більш скритні і соромʼязливі, як і з любими іншими фізичними вадами. І так, психолог таке трішки підліковує, навряд чи повністю, особливо якщо уже 20 років впливу фактору. А взагалі, такі проблеми - це боротьба все життя, як тільки кидаєш гормони чи як інше автор писала - пару місяців і поворот все знову. Мусиш все життя сидіти на медикаментах, які часто мають інші побічки , але як не сидіти, як мусиш на роботу ходити як інші нормальні люди і на шарахатись як підліток , який любить темноту.