Борщик• 24 августа 2025
Летние блюда
Поделитесь, какие блюда готовите исключительно летом?
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляБорщик
Не видела такой
В Києві в спец.магазинах вони були раніше. Давно купую
Уси Пуси• 24 августа 2025
Ну то ясно кукурудзу варю, перець начиняний. Може ще якщо є час пиріг з сезонними свіжими ягодами чи фруктами
Телефон Рубика• 24 августа 2025
Ответ дляБорщик
Мне кажется блин порвется с кабачка
Не порветься, якщо тісто буде правильне (кабачок гарно віджатий і яєць і борошна буде достатньо), а перегортати млинець ви будете через тарілку (накриваєте млинець, прямо на пательні, тарілкою, перегортаєте пательню, разом з тарілкою і млинцем, потім з тарілки обережно перекладаєте млинець знов на пательню, тільки іншим боком).
Телефон Рубика• 24 августа 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Тю. Делаете тесто как на оладьи, но жарите большие блины на всю сковородку. Промазываете смесью из сметаны, майонеза, чеснока и зелени.
Я промазую сумішшю з грецького йогурту, тертих плавлених сирків, нарізних помідорів і солодких перців, часнику і зелені.
А в самі млинці додаю ще трохи тертого сиру і зелені.
Грибной_Дождик• 24 августа 2025
Икра баклажанная, сотэ, острые баклажаны, салат из свежих овощей, перец фаршированный