Не виправдовуюсь• 24 августа в 00:15

Кроссовки какой фирмы предпочитаете?

на каждый день, прогулочные по городу, к примеру, не обязательно беговые. Какие для вас удобнее всего?
Результат:
вже голосів: 594
194 (32.66%) Другое
130 (21.89%) NB
101 (17%) Найк
88 (14.81%) Адидас
81 (13.64%) Пума
Просто болталка• 24 августа в 18:59
Ответ длясладкий_ноябрь
Люблю адідас і найк, але мені здається, що найк перестали перейматися якістю
Сьогодні сину обирали кросівки. Я дуже не хотіла найкі, бо останні дві пари з фірмового магазину після сезону носки виглядали як гівно, а джордани порвалися вздовж підошви. Так от, він веде в найкі...одна модель йому 45 підходить, друга 44, третя 44,5 і дивимся не на наліплені в магазині крупні цифри, а на фірмову наклейку і нашивку в кросівку. Тканинні маломірниі але на вигляд якісні, а шкіряні наче сокирою рубані і повнорозмірні. Наче це збірна солянка з усього світу і без контроля якості.
А я нівроку• 24 августа в 19:28
Ответ дляСколько_мне_лет?
Это какая пума вам так понравилась?
Пума future rider, в мене 2 пари кросів і босоніжки. Вони неймовірно зручні і м´які. Не в тренді але мені пофіг) я цілими днями можу в них бігати, там подошва зручна амортизація
Сколько_мне_лет?• 24 августа в 19:37
Ответ дляУравнобешенная
Плюсую Lloyd как прогулочный вариант. Это что-то нереальное по удобству и качеству. Спортивные люблю Hoka.
А где вы их берете?
Уравнобешенная• 24 августа в 19:38
Ответ дляСколько_мне_лет?
А где вы их берете?
Lloyd? В реальных магазинах. Hoka иногда и онлайн покупаю. Их сейчас полно везде.
Бурундучиха• 24 августа в 20:57
Ответ дляА я нівроку
Они на обычных шнурках или нет?
Вкуси мене• 24 августа в 21:32
Найки есть аир форс, они деревянные. Стоят просто без дела как посмотрю на них прям плохо становится. Покупаю беговые модели, они мягкие удобные. По дизайну пума нравится больше. Хочу еще адидас цветные какие-то прикупить.
Уравнобешенная• 24 августа в 21:35
Ответ дляПростоваля
Суто взуття для бігу та суто по направленню. Не для носіння на кожен день. Я про Hoka. Зараз усі чомусь їх почали носити через підошву, типу модну, але насправді дуже погано для ніг вони як для носіння безперервного довго. Але звичайно кожному своє та усі мають право на вій вибір.
Як раз все навпаки. Вони скоріше страшні, ніж модні. Але вони забезпечують правильну підтрику стопи і загалом є ледь не найкращим спортивним взуттям з ортопедичної точки зору. Не лише для спорту, але і для довгого перебування на ногах та прогулянок. Це думка знайомого лікаря. І він не єдиний у власних висновках.
Захекалася читать• 24 августа в 22:25
Asics Gel Lyte .
Шкода вже немає без язичка. Супер кросівки
Чумацький Шлях• 24 августа в 22:52
Есть все фирмы : пума, Найк нью беленс, Адидас. Но скечерс самые удобные, хоть и дизайном уступают
Незламна Україна• 24 августа в 23:08
Разные покупаю. Адидас, Найк, Конверс и Нью Бэланс.
kate.golova• 24 августа в 23:13
Лично я предпочитаю NB❤️
ОливьЕЖечка• 24 августа в 23:23
Ответ дляПростоваля
Усі Barefoots як і уся Hoka це дуже специфічне взуття. І край вузькоспеціалізоване, а не як взуття на кожен день. Дивно, але саме Asics це взагалі такий широкого вжитку та ніяке на цьому фоні. Тому в вас оригінальний вибір... Я багато, тобто практично 30 років, у hiking, trekking,running shoes тому здивував такий ’набір’. Якщо що, вибачте, професійна деформація.
Це просто мій вибір і мій комфорт,70% мого взуття, чоловіка і дітей ( включно взуття для школи) тобто на кожен день це vivobarefoot, для хайкінгу однозначно нічого кращого не знайшли. Hoka і Asics це теж моя любов для спорту . Я теж маю деформації своїх вподобань, я фактично на інших виробників ніколи не звертаю уваги ( хіба що хтось із близьких дуже буде хвалити)
burtsevat• 25 августа в 00:49
Ответ для220В
Саламони та асікси. Інші ширпотреб.
Саломон удобные? Понравилось, что без шнурков, с гортекс и симпатичные. Но вот удобные ли? Сыну надо)
220В• 25 августа в 10:32
Ответ дляburtsevat
це саме зручне взуття. Саломон це виробник спортивного лижного взуття. Воно формується по стопі. Стелька прогинається під форму стопи. Взув і як рідні.
По погоді. Я з зимових кросів не хотіла вилізати з +10 до -25. Зупиняв тільки сніг. Від невеликого снігу там перепонки. А від снігу 20+см, сніг таки попадає в кроси.
Але перед покупкою онлайн треба міряти стельку, бо траплялись окремі моделі маломірки.
Дуже рекомендую.
Криниця щастя• 25 августа в 14:34
Ответ для220В
Дуже рекомендую.
Дайте будь ласка посилання, де купуєте
220В• 25 августа в 14:38
Ответ дляКриниця щастя
Дайте будь ласка посилання, де купуєте
Зараз сама шукаю де купити. До вйни був магазин з туристичним асортиментом, там і лижі і кросівки були. Можна було під замовлення. Але він закрився. В стоках можна щось виловити, або в Польші.
220В• 25 августа в 14:42
Ответ дляКриниця щастя
Дайте будь ласка посилання, де купуєте
shambala магазин є в Києві і Львові.
burtsevat• 25 августа в 16:04
Ответ для220В
Дуже рекомендую.
Спасибо!