Вакцениро Вона• 24 августа в 07:51
Щоденні прокладки частота використання
Результат:
вже голосів:
55 (51.4%)
Перед кд та в кінці
29 (27.1%)
Майже кожен день
20 (18.69%)
Ніколи
3 (2.8%)
Результати
Крапипопка• 24 августа в 07:57
Ответ дляПедиатор_я
Каждый день. Лет 25 так точно. Без них ощущаю себя голой
Аналогично
Мао_Мяо• 24 августа в 07:58
Ответ дляКротоТо
Ніколи не користувалася, не бачу в цьому потреби
Я тоже
Советчица Года• 24 августа в 08:06
Троль под утро даже старпост не пишет😂
Тема важная,без сомнений.
Но не хватает для того чтобы раздуть скандал и рубилово у советчиц такие как польза/вред 😂
Тема важная,без сомнений.
БоВжеВільна• 24 августа в 08:13
Якомога рідше. Вже півроку, як купила натуральні багаторазові ( бавовна і кнопка), то їх часто.
КлавдіяЧерепиця• 24 августа в 08:14
Я еле кд выдерживаю носить прокладку, на ежедневки даже не смотрю никогда, они мне не нужны
Каркуша Клара• 24 августа в 08:24
Тут якось тема була, що ластовиця чорних трусів змінила колір. Кожна перша тут відписалися, що то через натуральні виділення і це ок. Невже ходити з мокрою брудною ластовицею краще, ніж з щоденкою ?
Невловимий Джо• 24 августа в 08:33
Пользуюсь давно, не помню сколько лет, наверное лет 20, каждый день.
Всё ок.
СамавиховуюКота• 24 августа в 08:38
Ответ дляКаркуша Клара
Ластовиця довго мокрою не буде, а прокладка буде і ще буде парити, що саме сприяє бактеріям. Чого ви відноситесь до здорових виделінь, як до бруду?
.Апельсинка.• 24 августа в 08:40
Моя гінеколог казала мені, що здоровій жінці щоденні прокладки не потрібні
Каркуша Клара• 24 августа в 08:42
Ответ дляСамавиховуюКота
Таке враження, що ви ніколи тими прокладками не користувалися. Прокладка не парить і менш мокра, ніж ластовиця)
СамавиховуюКота• 24 августа в 08:45
Ответ дляКаркуша Клара
Що у вас так тече? Ви пробували взагалі не носити? Чим меньше цієї парилки, тим меньше виделінь.
Я звісно носила і вдягаю тільки за гострої потреби.
Каркуша Клара• 24 августа в 08:48
Ответ дляСамавиховуюКота
Спробуйте ходити взагалі без трусів і штанів, щоб забезпечувати природну вентиляцію. А то вам все парить.
Мені особисто прокладки нічого не парять, дають відчуття сухості і комфорту.
Коко Шанель• 24 августа в 09:00
Ответ для.Апельсинка.
Це як косметологи. Всі коліться, бо я кушать хочу
Цвірінь• 24 августа в 09:13
Ответ дляПедиатор_я
Может к врачу пойти провериться
Цвірінь• 24 августа в 09:14
Ответ дляКротоТо
А перед месячными ?
Прикуси Язика• 24 августа в 09:15
Если у меня поездка куда-то далеко, то да, можно. Если вот-вот могут начаться месячные, а на мне светлые брюки, тоже да. В обычный день нет. Но если сильно жаркий день, после спорта и мне не комфортно, я просто меняю белье (в середине дня).
Педиатор_я• 24 августа в 09:19
Ответ дляЦвірінь
Может к врачу пойти провериться
Хожу раз в год. Здорова. За всю жизнь молочница была один раз, и то не от прокладок ,а от антибиотиков
Цвірінь• 24 августа в 09:23
Ответ дляПедиатор_я
А что у вас такие выделения каждый день что нужна прокладка ?
Педиатор_я• 24 августа в 09:25
Ответ дляЦвірінь
Я где-то писала про выделения
Мне просто с ней комфортно, без нее ощущение что голая. Не комфортно и не уютно
Это как обуть кроссовок на голую ногу или на носок. Утрированно конечно, но смысл думаю понятен
Сама купляю квіти• 24 августа в 09:37
Останній день кд; коли дуже спекотно і я знаю, що довший час буду на вулиці і коли їду в довгу дорогу. В інший час не використовую.
Дівка в намисті• 24 августа в 09:43
Я каждый день почти. Но сейчас в отпуске, то не одеваю, дышит😁
КротоТо• 24 августа в 10:17
Ответ дляЦвірінь
А перед месячными ?
По перше в мене не дуже сильні місячні
По друге, я по відчуттям знаю, що ось ось почнемо
Навіть не пам´ятаю, щоб якось залило мені білизну
ИМХОля• 24 августа в 10:57
Раньше использовала почти всегда, а потом поняла, что если этого не делать, то ощущения свежее и парит меньше
Белье менять могу чуть чаще (оно и так надо, после тренировки например)
В общем ежедневные прокладки в последние дни месячных и все
Пятен не белье нет, хорошее средство для стирки + не занашиваю до такого состояния