Неначасі• 24 августа в 11:40

Київ, потрібен хороший травматолог "скласти" зламане зап´ястя

Будь ласка, потрібна рекомендація толкового травматолога. Мама сьогодні вранці оступилася і впала. Перелом зап´ястя.
Ми у передмісті. Потрапили у місцевий травмпункт, зробили 2 рентгени. Наклали гіпс,але лікар не дуже зацікавлений. Каже , що 50/50 операція. Інший лікар радить шукати толкового лікаря, щоб намагався одразу скласти краще руку.
СhanelKa• 24 августа в 11:50
Доброго дня. Інститут травматології
Лікар 0681002855 Страфун Олександр Сергієвич, якщо його нема, то і інші лікарі на поверсі, саме цієї спеціалізації
Все платно і недешево, але все на рівні
Можуть зібрати консиліум і вирішити, чи точно треба операція
Мені колись врятували руку
ok1904• 24 августа в 11:50
Ответ дляСhanelKa
Доброго дня. Інститут травматології
Все платно і недешево, але все на рівні
Мені колись врятували руку
Хотіла написати. За нього. Це коли дуже складно.
автор Неначасі • 24 августа в 11:55
Ответ дляСhanelKa
Доброго дня. Інститут травматології
Все платно і недешево, але все на рівні
Мені колись врятували руку
Дуже дякую Вам!!!
СhanelKa• 24 августа в 11:57
Ответ дляНеначасі
Дуже дякую Вам!!!
Але сьогодні неділя, краще їхати прям завтра зранку туди
ok1904• 24 августа в 11:57
Якщо простіша проблема, то https://www.sportmedcenter.com.ua/

І ще окремо допустім мамі лікоть складав(5 годинна операція остеосинтезу ) доктор Лай, на Червоному хуторі
Купи слона• 24 августа в 12:12
99% нужна будет операция. У меня мама тоже так поломала, походила в гипсе 2 недели, потом операцию все равно делали, пластину вставляли. Но это за границей было, поэтому врача не порекомендую.
Все буде Україна• 24 августа в 12:12
Травматолог Сергій Король, оперував перелом стегна родичці 79 років. У нього з переломом стегна чи шийки стегна після операції всі ходять майже одразу
автор Неначасі • 24 августа в 12:19
Ответ дляok1904

О, дякую,це близько.
Сказав, що не прямо поганий перелом, але мабуть треба ще альтернативна думка лікаря, бо цей що був таке враження, що сам був незадоволений тим,як склав
автор Неначасі • 24 августа в 12:19
Ответ дляКупи слона
Я поки не хочу робити такі прогнози. Оббігала кілька форум, дійсно все залежить від того,як правильно все зробили одразу
ok1904• 24 августа в 12:25
Ответ дляНеначасі
О, дякую,це близько.
Я просто не пам´ятаю прізвища фахівців по напрямках, бувші знайомі, що займаються спортом , туди звертаються.
Идеальная оптимистка• 24 августа в 12:32
Ответ дляНеначасі
не знаю что вы имеете в виду под ’правильно все сделали’, но ничего правильнее чем наложить гипс при переломе в вашем случае еще не придумали. через неделю будет понятно держат там связки ту кость или нет. если держат плохо - то сделают операцию. именно поэтому так важно сделать повторный рентген через 7-10 дней после первого