ТАЗератти• 24 августа 2025
Хто закордоном? Ви збираєтесь на святкові демонстрації до дня незалежності?
Одягаєте вишиванки, співаєте українські пісні ? В нашій комуні українська спілка влаштовує такі заходи, не тількі до Дня незалежності, але чомусь дуже мало приходить наших людей. Навіть сьогодні. Прийшли звичайно, але українці то проживає тут набагато більше
Mira29-c3c3• 24 августа 2025
Ответ дляНаодинцi
У вас Зеленский головного мозга уже, если вам в обычных поздравлениях везде речь мерещится. Я хочу жить в этой стране, не жду что будет легко даже после войны, а напротив проявятся новые проблемы, это неизбежно, но то что мы реально остались на карте мира- да это достижение
Ще панянка про марафон забула написати .
Вони його тицяють кругом .
Їм навіть у голову думка не приходить про те ,що Україну можна любити просто так ,без Зеленського і марафону .
Вони його тицяють кругом .
woman Warrior• 24 августа 2025
Какой смысл этих мероприятий?
А вышиванки у меня и до войны небыло, и сейчас не будет.
Семицветка• 24 августа 2025
В этом году впервые никуда не иду. Сегодня у меня выходной. Хочу провести его по другому.
Укол Разума• 24 августа 2025
Ответ дляСемицветка
А зря.. из-за вашей безотвественности пэрэмога не приблизится!
Семицветка• 24 августа 2025
Ответ дляУкол Разума
Ну шо ж делать... У меня выходной))
Укол Разума• 24 августа 2025
Ответ дляСемицветка
Ну шо ж делать... У меня выходной))
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 24 августа 2025
Ответ дляsymbol
ЖОДНА країна не веде подібну війну виключно добровольцями.
Жодна країна взагалі подібних війн не веде.
Mira29-c3c3• 24 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А то хто веде війну ?
Семицветка• 24 августа 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
По ссылке не ходила. Как будет так и будет.
Маска-0b9f• 24 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
А то хто веде війну ?
Ой, забула дописати.Крім України
Маска-0b9f• 24 августа 2025
Ответ дляsymbol
Ага, всі одразу здаються 🤦♀️
Це точно.Ви непогано знаєте світову історію.
Укол Разума• 24 августа 2025
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...