Кумедна• 24 августа 2025
Вибачте за відвертість, а від кока-коли у вас теж срачка?
Дуже рідко купую, дуже…. А сьогодні прямо ніяк не могла водою напитися і взяла колу без цукру. Ох і реакція…
Кумедна
• 24 августа 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Ну ви нахамили перша. Чи за собою не видно? Я читаю, а не слухаю.
Що ?🫠 Цікаво де? Нам з вами не по дорозі. Всього найкращого 💐
Кумедна
• 24 августа 2025
Ответ дляКидстаффовка
Ні. Навпаки, жирну їжу запиваю кока-колою, щоб покращити травлення.
Доречі, в МакДональдз вживаю, точно 👍
Переварюється легше, ніж з іншими напоями
задумчивая мордочка• 24 августа 2025
Ответ дляКумедна
Хай щастить
Сижу_и_плачу• 24 августа 2025
Ответ дляnutty
Умею читать. Кофеин в ингридиентах обозначен на последнем месте, значит его там в реальности нет вообще
Залізна логіка
Але Димерка з вами не погодиться