Пищалка• Изменено 24 августа 2025

на роздуми: чи є плюси в понаднормовій роботі?

Зіткнулась з тим, що можуть більше платити, краще відноситись (керівництво, бо колеги ненавидять; але колеги ненавидять не тільки за це, а всіх, в кого щось добре виходить).
Але якщо це робити довго то просто починається не те щоб депресія, а вигорання, і тоді навіть година понаднормово видається мукою.

І чи є можливість роботи з дому як привілей, відповідно до якого треба працювати більше, понаднормово.
Бо в офісі дуууже часто перекури/балачки за чаєм - і так просто спускають години в робочий день. А дома сидиш 8 годин безвилазно - і вже ніякий, бо не відолікаєшся.
Дівчина Гілмор• 24 августа 2025
Якщо ви будете вигорівша, будете робити помилки, тоді і керівництво почне ставитися погано.
Брюльтик• 24 августа 2025
Немає плюсів. Кажу вам як людина, що працює по 10-12 годин + вихідні при офіційному 5-денному 40-кагодинному робочому тижні
дамаАмстердама• 24 августа 2025
А когда жить планируете?
автор Пищалка • 24 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
а який тоді вихід? якщо навалено задач
автор Пищалка • 24 августа 2025
Ответ дляБрюльтик
але ж Ви так працюєте. значить для Вас плюси є
Дівчина Гілмор• 24 августа 2025
Ответ дляПищалка
а який тоді вихід? якщо навалено задач
Делегуйте, валять більше бо ви тягнете те все.
Брюльтик• 24 августа 2025
Ответ дляПищалка
Зп, функціонал, колектив
автор Пищалка • 24 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
а якщо я потрібна тільки тому що тягну це все?
Кишмишная Мая• 24 августа 2025
Ответ дляПищалка
Часто це безвихідь, з виходом з компанії.
автор Пищалка • 24 августа 2025
Ответ дляКишмишная Мая
виходить, що треба переходити поступово до того, щоб не перепрацьовувати?
Кишмишная Мая• 24 августа 2025
Ответ дляПищалка
Задумайтесь, бо пройде не багато часу, ресурс закінчиться і вас викинуть як непотріб.
автор Пищалка • 24 августа 2025
Ответ дляКишмишная Мая
ну я задумала. а що далі. просто не перепрацьовувати?
Дівчина Гілмор• 24 августа 2025
Ответ дляПищалка
Коник теж потрібен тільки тому, що тягне все. Коник здох, кому від того гірше?
Ви коник? У керівництва нема поняття як ви то робите, а зробите швидко, значить не загружені
дамаАмстердама• 24 августа 2025
Ответ дляПищалка
Снимайте корону.
автор Пищалка • 24 августа 2025
Ответ длядамаАмстердама
Снимайте корону.
?? в мене її нема
Lacrimo• 25 августа 2025
Тільки якщо за неї платять х2. І якщо хочеться отримати більше досвіду за менший час. Коли хочеться на першій роботі побачити свої можливості і перевірити ресурс. Тільки по молодості, без сімʼї і дітей. На короткий проміжок часу, і тільки якщо робота розумова , або уміренно фізична.
Сижуревувшоке• 25 августа 2025
Я теж була таким коником, 7 років без відпустки повноцінної, було 5 днів на телефоні, для начальства умнічка, все робила, але в мене посада штучна була, делегувати не було кому. Да і то ковід, то війна, а потім операційний стіл, як подарунок на Різдво. Вранці, я ще від наркозу не відійшла, а мій начальник вже дзвонив і ставив задачі. А потім я вигоріла, до того стану, що навіть комп вмикати не хотілось, ще так півроку, забиваючи на все. Пішла у відпустку на три дні, теж на телефоні і сказала, що звільняюсь. Зараз, тільки нормований день, я не власник бізнесу, щоб помирати в офісі. Робіт багато, а ментальне та фізичне здоров´я, одне.