Завжди мало• Изменено 24 августа в 22:37
Вона тепер дізналась про мене і у них розбірки??
Порадниці потрібні ваші детективні здібності, здається випадково знайшла у чоловіка у контактах у ватсапі його коханку, написала їй вона почала все відкидати начеб то навіть не зна мого чоловіка особисто, я про всяк випадок скинула їй наше свідотство про шлюб. Чоловік зараз на відстані, був у відрядженні ми ще і сварились сильно останній час ( це і спонукало перевірити його контакти бо маю туди віддаленний доступ) З чоловіком несподівано навіть для мене самої помирились, але він вже добу не повертається додому начеб-то зламалась машина і його шеф десь завітрився він ще і на нього чека бо не поїде без нього назад. Сьогодні телефонував багато разів, говорив що невдовзі буде вдома і дуже скучив, але я розумію що якщо я вгадала з коханкою то це воно? У них там зараз розбірки і з´ясування стосунків, чи просто співпадіння???
Метелик• 24 августа в 22:36
Ответ дляФсеСама
Глупая женщина следит за мужем, умная- за собой!
1000%
Завжди мало
• 24 августа в 22:40
Ні насправді просто усе так дивно співпадає, сварки з чоловіком доки він у відрядженні, після того як написала підозрюваній, щось дуже змінилось, чоловік перший помирився що бува точно рідко, замовив піццу дистанційно нам із дитиною, влаштував маленьке свято, вибачився і попросив чекати на нього вдома, сказав що ну дуже скучив і був неправий що сварився. Я аж здивована, але перед цим та дамочка якій я писала сказала мені що і знати не знає мого чоловіка і що мабуть я їх з кимось сплутала бо у неї є інший хлопець, я вибачилась і перестала її турбувати.
Триндю-бриндю• 24 августа в 22:40
Он ей кулаком под дых, а она его коленкой между ног, страсти накаляются, а после разборок победителем будет кто-то из них, но точно не Вы автор.
Завжди мало
• 24 августа в 22:44
Насправді я готова вибачити зраду навіть якщо вона була, давно не бачила чоловіка таким закоханим у мене після нашої кризи у стосунках, і рада якщо все вирішиться, або якщо я просто була неправа і ніякої коханки там і близько не було
ФсеСама• 24 августа в 22:44
Ответ дляЗавжди мало
Автор, ваш муж просто усыпил вашу ’бдительность ’, но не порвал на стороне отношения !
Пишите ей иСчо!
А Я Самая Самая• 24 августа в 22:48
Напомнило мне мою ситуацию. Смотрю в телефоне пропущенный , я и набрала , спросила кто это , а женщина в ответ типа : а ты кто? ну я ж объяснила , что был пропущенный, и та давай расспрашивать меня кто я такая , как ненормальная, я бросила трубку . А потом пошли мне смс с угрозами , я вообще в шоке , сама мне позвонила а потом еще и требует что бы я ей чуть ли не паспорт свой показала . Оказывается, она взяла телефон мужа и позвонила мне по поводу продажи коляски на олх ( я продавала коляску , выставила объявление) , а сама забыла . Ото жесть была
Жена сантехника• 24 августа в 22:54
Ответ дляЗавжди мало
вам сумно живеться ? адреналіну не вистачає ?
Пацелуйнитуда• 24 августа в 22:56
Ответ дляЗавжди мало
Так он же ещё не приехал, как вы его успели увидеть закоханим?)
Завжди мало
• 24 августа в 22:59
Все чоловік о 2 ночі буде вдома, зателефонував сам повідомив, не знаю що там сталось але ще і додому тепер поспішає, ось це мені подобається. Вранці раптом що відпишу чим закінчилось, але мені вже подобається, щось у ньому дуже змінилось на краще і це відчувається по тому що відношення стало таким як було навіть до появи у нас дитини, я все ще трохи здивована і трохи хвилююсь але після року затяжних сварок, мені вже подобається те що відбувається. Повторюю я точно навіть не знаю чи була там у нього якась жінка, але зараз головне що миримось вже по справжньому щиро і це відчувається.
Пацелуйнитуда• 24 августа в 23:01
Ответ дляЗавжди мало
Что ж на него так вдруг повлияло, по вашему мнению?)
Завжди мало
• 24 августа в 23:10
Ответ дляПацелуйнитуда
думаю що трохи пришелепкувата дружина але якщо вплинуло то і на краще
Любимка-анонимка• 24 августа в 23:19
Ответ дляЗавжди мало
Авто это начало конца
Завжди мало
• 24 августа в 23:25
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Авто это начало конца
нуу для повії якою він користувався у відрядженнях як резовою палубою мабуть так, а ще ніяких дрібних подарунків бо я збираюсь оновити своє особисте авто
Элька-Карамелька• 24 августа в 23:40
Ответ дляА Я Самая Самая
Мне когда-то полоумная ночью звонила, потому что я ее мужу поставила смайлик сердечко в чате одном.
И они живут среди нас 🫣 и даже голосуют на выборах
Мозг как у ракушки
КохайтесьЧорнобровi• 25 августа в 03:05
Ответ дляПацелуйнитуда
Любовница дорого откупилась)