Королева Сарказма• 24 августа 2025

Просто крик душі

Старий телефон(андроїд) понад 5 років вже весь тріщить ,та слабо заряджає ,функція навушників не підтримуються вже,додатки не підтримуються наприклад Гугл пей взагалі та деякі інші,мені не чути коли мені дзвонять хоча відносила в ремонт ,щоб почистили динамік

Зате чоловік всі ці роки розкидався грошима направо та наліво то знайому скинути ,бо він в армії то сестрі на машину докласти ну супер просто,зате дружина із телефоном із якого не чути ходить , просто браво!!!
Ліплю вареники• 24 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Немає ось так,а купити за 6 тисяч то яка там якісь буде?
Я за 7 инфиникс взяла, довольна как слон
Коплю на груди• 24 августа 2025
Ответ дляЛасунка
Понимаем, сочувствуем.
Вообще ни капли
ДелайКак_Я• 24 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Яка марка?
редмі а5. там ще кредит безвідсотковий по 500 грн в місяць виплачую. так, модель не престижна і не інстаграмна. але все чую і бачу. і крику душі немає.
Единая страна!• 24 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Тому що в нас абсолютно різний заробіток
А муж на вас денег не тратит?
Зачем вы замуж выходили?
Забризкана водою• 24 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Сейчас есть очень хорошие моторолы за 10 тисяч примерно. Рекомендую. Я одну свою отдала маме, она прекрасно работает до сих пор. У меня сейчас более новая, всё ок, уже полтора года.
Хвець-тець• 24 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Не можу ,зп 15 тисяч гривень
Навіть з такою зп можна взяти в оплату частинами.
Хвець-тець• 24 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Нормальна! Краще, ніж ваш чахлик невмирущий.
барабанщица• 25 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
В нього понад 150,в мене 10-15
Та конечно, 150 тысяч зп и не найдется 20 тысяч на телефон. Так и верим вам. И отложить вы типа деньги свои тоже не можете. Как можно себя так не любить и в этой ситуации странно все
Лизочек• 25 августа 2025
Ответ дляТепличная
Та ладно, у меня даже знакомая с дцп вся кривая третьего мужа нашла, еще и истерики им катать умудряется
Так она вообще нынче завидная невеста )
Дюагональ• 25 августа 2025
Для начала можно купить недорогой вариант
https://tehno-bit.com.ua/ua/p2426955577-smartfon-t...
Ms. Любмая жена• 25 августа 2025
Мені подобаються наші незалежні, емансиповані дівчата. Самі поставлять себе так, що на труси не вистачає, а потім за голову хватаються.
Йдіть вже купіть телефон з зарплатні. А краще дорожчий частинами за три зарплатні. А на майбутнє скажіть чоловіку, щоб на ваші чайові не розраховував. Ужметеся якось разом за його 150 тис.
Все зароблене у шлюбі спільне, вам не сказали?
БеллаДонна• 25 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Не можу ,зп 15 тисяч гривень
Берите за 15000
БеллаДонна• 25 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Не знайду ,ніхто мене не захоче
Так зачем вам тогда телефон?
Бадабум• 25 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Не можу ,зп 15 тисяч гривень
І з цього приводу, я так розумію, ви не кричите?
Lacrimo• 25 августа 2025
Норм телефони 10 к гриваків, розетка дає під 12-24 міс розтермінування. Не створюйте собі самі проблеми де їх нема. Карта памʼяті на алі на терабайт брала чоловіку, пів року - ще жива, щось 300 гриваків.
Кумедний ґудзик• 25 августа 2025
Ответ дляLacrimo
Ну то а як же без драми, без страждань, без крику душі, що автор просто так оце піде і придбає собі телефон)
Я шалунья• 25 августа 2025
Моему 5 лет. Муж на ДР подарил новый, лежит , мне нравится старый, он меньше, в руке удобно лежит, можно одной рукой клацать, а новый одоробло в одной не удержишь.
Стигла полуниця• 25 августа 2025
Так а які проблеми з ним не зв´язуватись по телефону? ВЗАГАЛІ. Скрізь обмеження на нього і тіпа ’глюк’. Чудні такі.
Вам не телефон новий треба...
Астоновитесь!• 25 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
В мене телефон 2017 року. Чудово працює. Міняти не хочу. 5 років - це не старий телефон. Питання у вас не в телефоні.
У мене теж 2017 року, але дійсно деякі додатки вже не працюють. З останніх - дія(( А звук гірше став, бо в дитячу кашу впав. Але я не хочу міняти через екран. Зараз всі вузькі і довгі. А в мене мі макс 2, можна й фільм глянути нормально)))
Добротная• 25 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Неужели будет хуже вашей пятилетней развалюхи?
Добротная• 25 августа 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Удалено администрацией...
Какой у вас ужасный опыт
Я б такое не носила, но продаю• 25 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
А вы пишете гадости советчицам в темах?
Усатая полосатая• 25 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Такого не буде
Купите кнопочный за 500 грн
Бабулька• 25 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Не можу ,зп 15 тисяч гривень
Так идите на нормальную работу. И вообще у меня за 12 тысяч нормальный телефон, выполняет все функции и это далеко не самый дешёвый вариант. Вы можете с одной своей ЗП купить телефон, можете оплата частями на год разделить.
автор Королева Сарказма • 25 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Чоловік Вам ні копійки не дає?
Дає,але явно не на айфони
Ответ дляДюагональ
Вы просили мужа купить Вам телефон?
Так
Ответ дляЕдиная страна!
А муж на вас денег не тратит?
Зачем вы замуж выходили?
Витрачає,але не на телефони
Помидорина• 25 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Не можу ,зп 15 тисяч гривень
Є оплата частинами
viter33• 25 августа 2025
Ответ дляТепличная
ДЦП - це інвалідність
Такі наречені зараз на вагу золота, їх на руках носять
После 18• 25 августа 2025
Автор, купите под выплатя ксяоми 14 про. Там 2 сим-карты, норм камера, памяти много, даже 5 лжи есть
Он в районе 15 тысяч в оплату частями.
Есть от разных банков есть приличные условия. Ищите самые выгодные.
И будете по тысяче в месяц платить. Процентов нет, если все будете платить аккуратно.
Я таким образом себе всю технику и мебель в квартиру купила