З понеділка на дієті• Изменено 25 августа в 02:27

Чоловік ніколи не хоче нікуди їздити на відпочинок

З дітьми та чоловіком ми були у Кирилівці у 2019 році, меншій дитині було на той момент менше року.
Я навіть не знаю, як вмовила його тоді.
Потім була покупка авто/коронавірус/війна. І таке враження, що йому в радість було шукати причини нікуди не їздити. Уявіть, купили авто і їздили на ньому лише на дачу за місто три рази на рік. Це усі наші поїздки.
В цьому році поговорили і вирішили що вже точно я з дітьми поїду на відпочинок. Пів року тому він був «за» (або притворявся, щоб я не розвивала цю тему), а коли підійшов час купувати тур - знову мало не істерика: «краще відклади гроші, навіщо «всирати» таку суму на тиждень відпочинку і тд.
Мені вже під 40, діти ростуть. Що ми бачили в цьому житті і скільки ще маємо відкладати життя «на потім»?
Для чоловіка відпочинок це сходити в Мак, пройтись в центрі міста пішки і назад. Все. Роками це його головні «розваги».
Ну й нехай, якщо йому подобається. Але це не подобається мені і навіть менша дитина вчора запитала, чому її друзі їдуть кудись по взимку, то влітку. А ми постійно сидимо вдома.
Я передала це чоловіку. Він відмахнувся, мовляв, нехай діти дякують за те, що в них є.
Для мене це дикість, адже якби там не було, мої батьки знаходили можливість возити мене на море кожен рік, починаючи з моїх трьох років. Всякі часи були, і коштів не було, і мати ходила в одному пальті. І зараз кожен рік вони кудись їздять подорожувати.
Я не хочу сваритись з чоловіком, але й думку свою донести до нього мені не вдається. Він упертий як двері.
автор З понеділка на дієті • 25 августа в 02:31
Я пробувала нормально поговорити. Пояснити, що я маю свої бажання і діти також. Я не витрачаю на себе коштів, я не ходжу по салонам, не ходжу з подружками по кафе, я рідко купую собі одяг та взуття, натомість хочу відпочити раз за …. років.
Він починає заводити свою пісню про те, що можна витратити кошти на більш «корисні» цілі: ось він собі оновив ноутбук, купив перед останній айфон. Це, на його думку, ті речі, на які і я маю витрачати кошти. А не «якісь там» поїздки.
Кusalochka• 25 августа в 02:37
Объяснить мужу, что Вы не чувствуете себя счастливой. Что брак - это не жертвенность и т. п. Если мне чего-то, по моему мнению, не додают, я прямо спрашиваю, неужели ты хочешь, чтобы наши отношения были в тягость и не приносили мне счастья?
Кusalochka• 25 августа в 02:44
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А зачем это все? Зачем такие отношения? Вы правда счастливы? Зачем демпинговать, а потом обижаться? Я честно не понимаю как это, не хотеть тратить на себя? А зачем это? Ценности это никакой не придаёт в чужих глазах.
Небалувана Галя• 25 августа в 02:45
Автор, у Вас є виключно свої гроші? Умовно кажучи, зароблені Вами, які Ви маєте повне право не вкладати в сімейний бюджет на ’відкласти’, а витратити їх на відпочинок? Якщо є, то сміливо обирайте собі подорож і їдьте, бо життя одне. Якщо немає - погоджуюсь з коментарем вище - донесіть чоловіку думку про те, що Ви не відчуваєте себе щасливою.
Небалувана Галя• 25 августа в 02:46
Ответ дляКusalochka
Власне, в тому і вся проблема - автор не витрачає на себе нічого, тому чоловік і не вважає за потрібне витрачати гроші на неї, відпочинок і т.д. Сумно це дуже, направду.
Клевотница• 25 августа в 02:50
Якщо ваш чоловік не розуміє і не поділяє ваших бажань, це не привід вам від них відмовляись. Донесіть йому це чітко.
Йому за щастя та необхідність оновити ноутбук чи айфон, а вам - поїздка, відпочинок та емоція. Маєте право хотіти різне, але не зрозуміло чому для нього це взаємовиключне і чому він вважає свої бажання корисними і правильними, а ваші знецінює.
Тут або він поважає ваші бажання, або ви подорожуєте без нього. Не відпочивати вам через чоловіка - це взагалі не ок, пригнічення ваших бажань та дітей.
В мене з чоловіком теж є розбіжність у потребах подорожей. Мені потрібно подорожувати та відпочивати регулярно, 3-4 рази на рік, нові напрямки і т.д. Чоловіку достатньо 0-1-2 раз на рік і краще в перевірені місця. Але ніколи через це не було непорозумінь. 1-2 рази їдемо разом, далі все, що мені потрібно більше - подорожую сама.
Оле Лукойе• 25 августа в 02:59
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А оце дарма. Ви на себе не витрачаєте, тому цінність ваших бажань й потреб для нього нульова
КвартираЧья• 25 августа в 03:00
Щороку літній відпочинок,як обов´язково. Так було завжди до війни. Наразі ситуація змінилася і я організовую тиждень відпочинку для всіх в Україні і сама з меншим сином ( іноді старші приєднуються) придумую подорожі на зимові, весняні і осінні канікули.
Мені три місяці вдома вже довгого і треба кудись їхати 😂
Заради дітей,а як по іншому?
Бяки-козяки• 25 августа в 03:24
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Так он просто на вас экономит. Вам он что обновил? Яблофон купил? Не думаю. А тратили бы вы на себя как пишут, были бы скандалы, т.к. не хватало бы на его игрушки.
Люблю пиво• 25 августа в 03:31
Каждый отдых понимает по своему. Мужу не нужно ехать в Турцию, чтобы отдохнуть. Ему пройтись по центру города достаточно. Если жене мало и нужно куда-то валить, то пусть едет. Но когда придёт зима, то купить шубу просить не нужно, а ходить в купальнике с отдыха.
Трусиковед• 25 августа в 03:36
У моей сестры такой муж. Полностью обеспечивает семью, все делает по дому , без вредных привычек и ещё сотня достоинств. Но отдых для него это выкинутые деньги, он принципиально ни копейки не даёт на отдых ни сестре, ни детям . Поэтому она сама целый год собирает со своей зарплаты, но детей на море и не только возит каждый год. А детям уже по 17 лет Ему конечно озвучивает цены на отдых в разы меньше реальных, бережет его нервную систему. Так что ездите за свои и не нойте
миссАрфография• 25 августа в 03:42
Вы когда замуж выходили, не обсуждали, кто как отдыхает ? И что любит ?
Стефанія• 25 августа в 03:56
А почему вы ждёте от него разрешения. Его родители не научили отдыхать нормально, если он не хочет менять свою жизнь, пускай тратит деньги только на бытовые потребности. Взяли деньги и поехали и вы никому ничего не должны. Здоровье детей намного важнее, а то что он устраивает истерики - это манипуляции, скорее всего взятые от мамы или папы. Предложите два выбора, либо мы сами либо ты с нами. Все!
Басноплетка• 25 августа в 05:16
Починайте витрачати на себе тоді і чоловік почне. Навіщо давити на жалість? От я таке економна, првещи мене кудись)) а навіщо йому це?
ПрипоРошенная• 25 августа в 05:24
Ответ дляБасноплетка
Нема їй чого витрачати. Звідси всі й складнощі.
Луноходик_Ик• 25 августа в 06:30
Работаете, есть свои личные деньги, покупайте тур и отдыхайте.
Люблю кетчуп• 25 августа в 06:36
Ответ дляКusalochka
Да-да, бежать-бежать!
viter33• 25 августа в 07:01
Їздити без чоловіка. Він же весь відпочинок буде сидіти з кислою фізіономією, і рахувати, скільки всього корисного можна було купити за ці гроші.
Якщо є свої гроші - за свої
Якщо нема своїх - ’вибивати’ з чоловіка бодай раз в рік на відпочинок
Ситуація не унікальна - у мене не один забезпечений знайомий, який на відпочинок не їздить взагалі
Люблю пиво• 25 августа в 07:16
Отдых - это только когда кому-то заплатить? А без денег отдохнуть нельзя? И муж прав. Зачем тратить деньги на неделю ’отдыха’? Приехать, разложить чемоданы в гостинице или съёмнои жилье, сложить обратно и уехать? А отдых в этом списке где? Процедуру с чемоданами можно и дома проделать, если в этом смысл отдыха. Отдыхать - это хотя бы 2 недели, месяц. А такую роскошь себе не каждый может позволить. Или целый год пахать, чтобы на платный отдых просрать?
Работать надо• 25 августа в 07:17
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну вот, Вас родители вывозили, начиная с 3-х лет на море. И как Вам это помогло в жизни, если Вы, взрослая дама под 40, не в состоянии сама оплатить тур своим детям, а полностью зависите от своего мужа?
Люблю пиво• 25 августа в 07:28
Ответ дляСтефанія
И что, после этого отдыха, дети целый год не болеют?
Молчалка• 25 августа в 07:28
А у вас вообще есть деньги на море? Потому что цена нового ноутбука среднего класса такая, что за эти деньги вы сейчас никуда не съездите
Ваша мама ходила всю жизнь в одном пальто. А я не хочу ходить в одном и том же, у меня дорогая косметика, дети каждые выходные ходят с подружками в кино и кафе, учатся на контракте, сейчас начало на врачей прилично уходить, на стоматологию. Но денег хватает только на нормальную жизнь, приходится от чего-то отказываться. Например от поездок на море
Люблю пиво• 25 августа в 07:34
Ответ дляМолчалка
Я такого же мнения. Как и муж автора. Но у многих как в пословице ’Мама гола, тато босий, а син курить папіроси’. Платный отдых это роскошь для многих и разумно тратить на это когда излишек денег. Я понимаю, что есть такие, например, болезни, что нужно на море, то это уже необходимость, а просто ехать на море каждый год, то это уже извращение.
Бринзолетта• 25 августа в 07:34
Ото шоб я мерзла в пальто зимой, но 3хлетку на море возить и считать это чем-то крутым? У вас и правда странные приоритеты.
Люблю пиво• 25 августа в 07:37
Ответ дляБринзолетта
Получается, что автора правильно научили отдыхать. Т.е. отдай все деньги на отдых, а зимой ходи в одном пальто или т.п. А мужа автора научили неправильно отдыхать потому что считает что нужно потратить на что-то действительно нужное, например, на шубу, а не просрать за неделю так называемого отдыха.
Морковку дай• 25 августа в 07:39
Ответ дляЛюблю пиво
Что значит просить, это жена, а не соска на обеспечении.
Люблю пиво• 25 августа в 07:41
Ответ дляМорковку дай
А муж что, банкомат своей жены?
Морковку дай• 25 августа в 07:41
Ответ дляЛюблю пиво
Айфон это извращение, отдых эмоции, море можно с чем-то чередовать.
Морковку дай• 25 августа в 07:43
Ответ дляЛюблю пиво
А муж что, банкомат своей жены?
Он банкомат для своей семьи, как и жена, автору нужно иметь свою зп,а не унижаться. Я бы купила, то что он говорит, но думаю на айфон ей муж тоже не даст.
Бринзолетта• 25 августа в 07:48
Ответ дляЛюблю пиво
Та просто представляю я отдых в каких условиях при такой финансовой ситуации. И все ж прям ´ради детей´, а дети кстати тоже с разными интересами бывают.