Глас_Народа• 25 августа 2025

Это хороший аэрогриль?? Оцените

5 л , 1500w
Кидстаффовка• 25 августа 2025
Щоб його оцвнити, треба користуватись. Там бачу багато позитивних відгуків
Директриссимо• 25 августа 2025
За таку ціну , думаю не дуже. Багато відгуків, що воняє пластиком
Ангелок з ріжками• 25 августа 2025
Хороший аэрогриль, это Нинзя.
freedom_2015• 25 августа 2025
не воняє ,працює добре але ...покриття в мене вже нема .При цьому мию обережно.В мене з березня такий ,тільки більша модель
Дуболом• 25 августа 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Хороший аэрогриль, это Нинзя.
Да
Но у меня кенвуд,очень довольна
автор Глас_Народа • 25 августа 2025
Ответ дляfreedom_2015
А пергамент стелите?
автор Глас_Народа • 25 августа 2025
Ответ дляfreedom_2015
А что готовите ?
freedom_2015• 25 августа 2025
Ответ дляГлас_Народа
А пергамент стелите?
майже ніколи ,особливо коли було покриття ,бо так готується гірше
freedom_2015• 25 августа 2025
Ответ дляГлас_Народа
А что готовите ?
в більшості випадків страви з м´яса -котлети ,курку ,стейки (дуже смачно і швидко ) ще фрі і по селянськи картоплю ,сирники
автор Глас_Народа • 25 августа 2025
Ответ дляfreedom_2015
А корочка есть ? Хорошо пропекает ?
freedom_2015• 25 августа 2025
Ответ дляГлас_Народа
А корочка есть ? Хорошо пропекает ?
до приготування жодних претензій ,є скоринка і пропікає добре .Чашу нову замовлю ,думаю можна
автор Глас_Народа • 25 августа 2025
Ответ дляfreedom_2015
А если формочки из пергамента - неужели не пропекает?
freedom_2015• 25 августа 2025
Ответ дляГлас_Народа
в мене не вийшло доброго результату ,але не те щоб я багато разів пробувала .Котлети смажила ,то довше було за часом ,сирники теж .А я хотіла швидко і не заморочуватись
Фиона Шрековна• 25 августа 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Хороший аэрогриль, это Нинзя.
RZTK
C такой мощностью - в топку, как для гриля. У микроволновки, и то повыше.
Да вообще, на фото мультипечь - а это не аэрогриль. Многие путаются.
Малая Налегке• 25 августа 2025
Ответ дляКидстаффовка
Розетка 100 років сама собі відгуки пише.
Ми продамо їм свій товар, то вони і нас просили писати собі відгуки позитивні.
Тоді товар буде в рейтингу вище і в рекомендованих товарах.
Деякі компанії навіть гроші за це беруть, щоб накатати гарні відгуки на Розетці.
автор Глас_Народа • 25 августа 2025
Ответ дляМалая Налегке
А такой ?
сЛАдКОежКА• 25 августа 2025
смотря сколько вас в семье и какие надежды вы на него возлагаете
автор Глас_Народа • 25 августа 2025
Ответ дляФиона Шрековна
RZTK
А ниже фото ?
Фиона Шрековна• 25 августа 2025
Ответ дляГлас_Народа
А ниже фото ?
По опису, кращє)
Сумнів: виробник.
Хтось писав: шукайте NINJA
Правда, такого типу коштує....
Малая Налегке• 25 августа 2025
Ответ дляГлас_Народа
А такой ?
В мене Філіппс.
Я за те, щоб купити нормальну марку.
Ви ж висилайте фото самого дешевого Китаю.
Виловлюйте по знижкам нормальну техніку.
freedom_2015• 25 августа 2025
Ответ дляГлас_Народа
А ниже фото ?
в рзтк хоч сервіс є куди звертатись
може вже сяомі візьміть
Нога на ногу• 25 августа 2025
Я свой в мусорку хочу. Покрытие слезло. Не больше года. Если семья большая лучше духовка.
Зажуженная Жужжа• 25 августа 2025
Ответ дляfreedom_2015
но надо переворачивать?
Фиона Шрековна• 25 августа 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
но надо переворачивать?
В мене є книга рецептів для гриля. Написано, що перевертати треба.
Пояснення:
Зверху тен, звичайно, треба повернути.
freedom_2015• 25 августа 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
но надо переворачивать?
треба ,подає сигнал в середині часу ,але якщо не перевернути то буде скоринка тільки з одного боку ,приготується все одно .Крильця хв 15 готуються ,через 6 хв подає сигнал для перевертання
Кидстаффовка• 25 августа 2025
Ответ дляМалая Налегке
Я бачила купу негативних відгуків
freedom_2015• 25 августа 2025
я купувала за 3200 в березні і жодного разу не пошкодувала .Це найкращий пристрій на кухні який використовую щодня ,єдине що звісно взяла б кращу фірму в інший раз ,але не до цих витрат зараз
автор Глас_Народа • 25 августа 2025
Ответ дляНога на ногу
2-3 человека
Ангелок з ріжками• 25 августа 2025
Ответ дляФиона Шрековна
RZTK
Зачем мне это объяснять? Я написала бренд хорошего аэрогриля.
Дуболом• 25 августа 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
но надо переворачивать?
Оно пикает когда нужно перевернуть,но можно не переворачивать,тогда снизу бледнее