Простоваля• Изменено 25 августа в 15:07
Чи буває, що 2 чоловік гірше першого?
У мене свекруха розлучилась з чоловіком у 38 років, почала гуляти, то там то сям, її кидали, в тому числі на гроші ( щоб ви розуміли вона на одного переписала дім) Зараз у 55 ще хоче зустріти кохання, одягає декольте, сидить на сайтах знайомств
По відчуттях згадує з сумом розлучення, наче шкодує. Хоча ініціювала вона
Мені здавалось якщо вже ідеш від чоловіка то від безвиході, і інший завжди буде кращий
Показушница• 25 августа в 15:07
Думаю да. Моя подруга два раза развелась. В первом деток не было. Она сказала кому то из подруг тот чувак точно не для семейной жизни.
А второй был тоже после развода. Там тоже напряги были. Деток родили двоих. Как второй родился там и испортились отношения.
Дівчина Гілмор• 25 августа в 15:07
Як повезе, але ж вибирають наступного спираючись на попередній досвід
Простоваля
• 25 августа в 15:08
Ответ дляNathalie27
Буває, звісно.
Ви засуджуєте свекруху?
це як історія
та чого її засуджувати, таке життя
чоловіку неприємно згадувати її викабеньки молодості
та чого її засуджувати, таке життя
Nathalie27• 25 августа в 15:08
Ответ дляПростоваля
це як історія
та чого її засуджувати, таке життя
Які викабеньки?
Простоваля
• 25 августа в 15:09
Ответ дляNathalie27
Які викабеньки?
вона розлучилась і поставила його під вибір, або з нею в іншу країну, або з татом залишається
він і залишився
завжди у нього було відчуття що він не дуже потрібний, що мама тільки про себе думає
він і залишився
Я не тону• 25 августа в 15:11
Бувае, двое або дітей от разних чоловіків.
Сусідка така була, померла, та там чоловік почав на її майно зазірати. А діти - одна маленька, а друга майже 16.
Не знаю чім скінчилось
Nathalie27• 25 августа в 15:12
Ответ дляПростоваля
він і залишився
Він вже був дорослий? У мами явно були причини поїхати в іншу країну (можливо, заробітки). Та і чому претензії тільки до мами, а не до тата, що не зберіг шлюб?
Простоваля
• 25 августа в 15:13
Ответ дляNathalie27
не знаю, я сильно туди не лізу
був у 6 класі
до речі тато знайшов жінку теж після розлучення і досі з нею живе, чоловік любить їх сім´ю, телефонує часто, навідується
ну і про фінанси, то тато допомогав і з універом і з грошима
а мама, на мою думку, вчинала як чоловіки зазвичай роблять
був у 6 класі
Электричка• 25 августа в 15:17
Ответ дляNathalie27
Бо мамина царапинка.
ЯсноВидящая• 25 августа в 15:18
Я вже двічі розлучена) Але другий був кращий за першого) Йду на третій круг)))
Простоваля
• 25 августа в 15:18
Ответ дляЭлектричка
В кого як. В мене другий кращий в 100 раз.
мені здається так частіше відбувається
Мрію про пончик• 25 августа в 15:19
Это сынка за маму переживает? Чтоб еще на кого-то что-то не переписала?
Пусть женщина живет, как хочет. А муженек ваш свою семью оберегает. Мама разберется сама, как ей жить.
Электричка• 25 августа в 15:20
Ответ дляПростоваля
мені здається так частіше відбувається
Ой, не скажу. Знайома 3 шлюби, 3 дітей і всі чоловіки безтолкові.
Простоваля
• 25 августа в 15:20
Ответ дляЭлектричка
Бо мамина царапинка.
яка ж то мамина царапинка, як до мами то і не тягне, немає до неї поваги і теплих почуттів
каже, не можна повернути час і додати того, що було потрібно саме тоді
Мрію про пончик• 25 августа в 15:22
Ответ дляПростоваля
Ну так зачем тема. Чувств нет, ладненько. Пусть живет свою жизнь. Невестка лезет не в свое дело.
Простоваля
• 25 августа в 15:22
Ответ дляМрію про пончик
чоловіку все одно взагалі
вона постійно виписує нам, йому, мені
хоче спілкуватися, він холодний
я бачила її 3 роки назад, то пам´ятаю розмови, мені здалось що вона сумує за втраченим
вона постійно виписує нам, йому, мені
хоче спілкуватися, він холодний
Творческий типаж• 25 августа в 15:22
Ответ дляNathalie27
Часто претензії до тих хто йде з сім´ї. В даному випадку пішла мама від них, то і претензії до неї
Простоваля
• 25 августа в 15:23
Ответ дляМрію про пончик
так можу собі дозволити, бо я вхожа в цю сім´ю
аналізую що відбувається зі свекрухою, її вчинки
і кажу цікаво що я була впевнена, що другий чоловік завжди буде краще першого, бо на досвіді вже краще обираєш
Мрію про пончик• 25 августа в 15:24
Ответ дляПростоваля
чоловіку все одно взагалі
вона постійно виписує нам, йому, мені
хоче спілкуватися, він холодний
вона постійно виписує нам, йому, мені
хоче спілкуватися, він холодний
Вы здесь каким боком? Посплетничать?
Простоваля
• 25 августа в 15:25
Ответ дляМрію про пончик
Вы здесь каким боком? Посплетничать?
взагалі хотіла почути історії інших, як у них склалися другі\треті шлюби
а звелось все до пліток
бо питання задають не по темі вище)
а звелось все до пліток
бо питання задають не по темі вище)
Сито для думок• 25 августа в 15:37
Ответ дляПростоваля
Обираєш не тільки ти зі своїм досвідом.
Обирають і чоловіки. І якщо є діти від попереднього і попливша внєшка після вагітностей і задовбанності від того, що тягне все сама - ну який там кращий?
Погоджується на будь-якого і тихо сидить, щоб і цей не втік.
Варена цибуля• 25 августа в 15:38
Автор, у вас странная позиция. Если свекрухе всего лишь 55, то у нее есть шансы выйти замуж. И ходить в декольте в 55 -что здесь такого? Можно, конечно, быть вульгарной и в 20, все возможно. Мне чуть меньше по возрасту чем вашей свекрови, я замужем. И иногда ношу декольте. Мне красиво, не до пупа, небольшое. Есть фигура, грудь, талия, бедра-все на месте. Вижу у женщин, что как раз часто быстрее стареют руки, а не зона декольте, если уж так. Насчет выйти удачно замуж-то как тут можно умничать? Это как найти хорошую работу-может обещали все волшебно
Mrs.Sexuality• 25 августа в 15:42
Жизнь сложная штука. У меня у друга мать развелась с отцом, друг был в третьем классе, отец его гулял и она ушла. У женщины этой была дочь ещё от первого брака, мой друг остался жить с отцом, а она уехала на заработки с дочкой. Там вышла замуж третий раз и сына забрала. Третий муж рукоприкладство начал, она его выгнала. А тут и отец моего друга подтянулся на заработки и они опять сошлись. Прожили вместе ещё лет 20. Потом она решила что хочет уехать в Канаду, а муж не захотел, она уехала, нашла там работу хорошую, вышла замуж в четвертый раз за местного, это уже наверное около 55! Вот такие истории бывают. И знаю ещё пару не менее интересных. Я сама замуж выходу третий раз, тоже иммигрировала) но у меня все проще. Кстати не скажу что второй муж был лучше первого, как муж даже хуже, но просто более подходящий для меня лично.