Отчебучкина• 25 августа 2025

Діаманти. Дівчата, а ви знали

Що є діаманти лаболаторні ( ті які првеісттю ідентичні натуральним і відрізнити їх може лише гемологічна експертиза) і натуральні, природні. І відповідно, каблучка з лаб. Діамантом коштує дешевше в рази, ніж з натуральним. І судячи з цін на прикраси в Україні всі вироби це з лаб. Діамантами? Хто про це знав? З якого каменю ваші прикраси?
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В сертификате пишут природный или лабораторный.
Звісно.
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Если покупать не у нас, то обязательно указывается природный камень или произведен в лаборатории. Характеристики у лабораторных камней иногда получше будут, чем у природных. А природный камень с хорошими характеристиками ну очень дорого стоит.
Саме так!!!
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Ха, их не каждый гематолог определит. И да, в Украине такое покупать нельзя
Доречі я тут в темах прочитала, що в україні дуже погана якість каміння і сертифікати українські, то просто бумажка нічого не варта.
Кидстаффовна• 25 августа 2025
Може вже хтось писав, але: автор, а ви знали, що з праху померлого можна зробити діамант? Вже і в нас така послуга доступна
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Нет
Шо ’нет’ іменно Да! Це ціна штучного не сильно якісного каміння.
Каркуша Клара• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Бо купляють в Китае дешеве каміння
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Не только бриллианты есть лабораторные.Сапфиры в том числе
Так, все каміння навчились робити і в лаб. Інше питання, що в наших ювелірках про це мовчать. І лаб.камінь продають по завищеній ціні.
7_кг_рыбы• 25 августа 2025
Синтетический бриллиант то ещё ладно.
А как насчёт муассанита, который китайцы продают вагонами за 30-40 долл. за крупный камень, которые выглядят как бриллианты и которые электронный тестер бриллианта определяет как бриллиант? Украшения на олх с якутскими камнями говорите...?))
Потішаюся• 25 августа 2025
Не у всех есть ювелирка даже с лабораторными бриллиантами и не у всех есть бриллианты,купленные в Украине плохого качества.Потому что это все равно дорого.
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляУкол Разума
Чем с вами поделиться?
Про всі ваші відкриття, що саме ви мали на увазі в вашому пості. Тема ж просто потриндіти, а не обісрати коментаторів теми.
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
У меня натуральные бриллианты , ещё от бабушки , где цветок / это Якутские бриллианты . Ещё есть пару колечек с брюликами , купленных позже
Дуже гарна прикраса! Враховуючи, що їй багато років, але вона не виглядає старомодною. Квіточка то кулончик?
Володарка мрій• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Доречі ця міжнародна компанія сертифікує і лаб . Діаманти, не лише природні. Тобто сертифікат GIA,IGI це не означає що камінь природний, він лише підтверджує походження та чистоту.
Якщо не секрет скільки карат і які характеристик і за скільки в дол. Ви купували?
Я купувала природні. Пусети по 0,4ct, колір D, VS2, рік тому коштували 170к грн
Укол Разума• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Может в другой раз. Сейчас немного занята сборами)
Вас даже не пыталась обидеть, искренне завидую такой наивной восторженности. Меня уже мало что удивляет, почти все известно( так кажется во всяком случае)
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Мне когда-то реклама в фб попадалась лабораторных бриллиантов, запомнилось что кольцо порядка 3 тыс дол., а мое что то около 6. Но показатели я не сравнивала.
3 тис то дорого за штучне каміння, тут уже напевно маркетинг, хто за скільки продасть і хто скільки заробить.
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляСокодавка ще та
то синтетические камни
А, тобто лаб. Сапфір? Я подумала, що просто інший камінь синього кольору пропрнували як сапфір. Так само як колись було, що рубін заміняли іншим каменем і на вид не відрізнити
ПоЗиТиВнАя• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Если честно, я не вникала…может 3, может 2 тыс.
У меня в 20 км алмазная биржа))
Сокодавка ще та• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
нет, шо рубины, шо сапфиры были синтетические, сапфиры и рубины на территории СССР не добывали
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Натуральный это ценность которую всегда продать можно , ну и предмет роскоши которым приятно обладать
Ви знаєте, особо ви його і не продасте. Бо якщо маленьке каміння, на скупці вам дадуть 3 копійки за нього. А якщо як інвестиція, то це має бути сертифікований камінчик від 3х каратів.
Потішаюся• 25 августа 2025
Вставка-бриллиант
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не факт, если не большой размер и качество так себе, то может и 500 дол быть, с другой стороны, может они покупали когда доллар был 4
Хіба що якщо там діамантовий пил, то так може і натуральний. А якщо ми про камінчики то навіть по курсу 4, цього не може бути.
Снежнакомка• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Спасибо . Цветочек это кольцо и рядом второе кольцо с крупным бриллиантом . А с цветочком интересная история вышла , бабушка в отпуск ехала в Россию к родственникам ( ещё при совке)и на работе ее попросили купить кольцо с бриллиантами на ее вкус , бабушка купила и ей это кольцо от работы на ДР подарили .
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Я показала выше . А сертификат кстати стоит не дорого , в случае чего можно сделать( проверка камней у гемолога) . Я сделала недавно на кулон
Так я бачила, у вас дуже гарна прикраса.
Доречі який сертифікат ви зробили і яка вартість? Це міжнародного рівня сертиф. Чи наш?
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А сфоткайте свой блендер и паспорт к нему))
не смішіть, але за гумор дякую. Нажаль, серифікату не видали, але я можу здати його на нкспертизу
Потішаюся• 25 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Я помню вашу историю вашей бабушки.
Снежнакомка• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Ага . 5 каратов )) Если бриллиант имеет сертификат его всегда продать можно . Крупный это начиная с 1 карата и чуть меньше . Кстати бриллианты сейчас подорожали
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Gia стоит от 20 до 100 дол
Я думала дорожче, геть адекватна ціна
Потішаюся• 25 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Уже подорожали? За ними никак нельзя угнаться.То золото дорожает,то бриллианты.
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляКидстаффовна
Так, я це знала причому давно, знала, що японці це придумали, через брак місць на кладовищі. Але я незнала, що в україні теж можна це робити
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Бо купляють в Китае дешеве каміння
Китай масово почав робити штучне каміння і напевно , заполоняє весь світ своєю продукцією. Мабуть, скоро фіаніти і цирконій перестануть використовувати і все замінять штучними діамантати.
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Синтетический бриллиант то ещё ладно.
Мусаніт це ж підробка на діамант, так? Скільки -скільки вартує камінчик?? час технологій, коли біжутерію не відрізнити від дорогоцінного виробу