Отчебучкина• 25 августа 2025

Діаманти. Дівчата, а ви знали

Що є діаманти лаболаторні ( ті які првеісттю ідентичні натуральним і відрізнити їх може лише гемологічна експертиза) і натуральні, природні. І відповідно, каблучка з лаб. Діамантом коштує дешевше в рази, ніж з натуральним. І судячи з цін на прикраси в Україні всі вироби це з лаб. Діамантами? Хто про це знав? З якого каменю ваші прикраси?
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Я купувала природні. Пусети по 0,4ct, колір D, VS2, рік тому коштували 170к грн
Це дуже гарна характеристика. От і ціна на природні. А штучні такої характеристики вартувпли б максимум 800 дол. Доречі сертифікат міжнародний вам дали?
Снежнакомка• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Так я бачила, у вас дуже гарна прикраса.
Доречі який сертифікат ви зробили і яка вартість? Це міжнародного рівня сертиф. Чи наш?
Я не делала ещё на эти кольца сертификатов , захочу продать если , всегда можно сделать
7_кг_рыбы• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Мусаніт це ж підробка на діамант, так? Скільки -скільки вартує камінчик?? час технологій, коли біжутерію не відрізнити від дорогоцінного виробу
Химически он к алмазу отношения не имеет в принципе. Алмаз это углерод. Мауссанит это карбид кремния. Сходны физические свойства. Коэффициент преломления и отражения, твердость, теплопроводность. Аж настолько что тестеры ошибаются
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляУкол Разума
Может в другой раз. Сейчас немного занята сборами)
Вас даже не пыталась обидеть, искренне завидую такой наивной восторженности. Меня уже мало что удивляет, почти все известно( так кажется во всяком случае)
Як буде час, то заходьте в тему. Принаймі, краще обговорити прикраси, це те що мені цікаво, чим тролтні теми які висять в топі. Понаймали цих молодих тролів, вони і тему нормальну, цікаву, зліпити не можуть. Не то що раніше було, всі розуміли, що тріль, але ж смішно було!
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Если честно, я не вникала…может 3, может 2 тыс.
У меня в 20 км алмазная биржа))
Ви в сша?
Снежнакомка• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Гемологи с оборудованием могут отличить , а так обычный обыватель нет конечно
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Вставка-бриллиант
Гарна прикраса. Носіть з задоволенням. Це натуральний?
Потішаюся• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Це я ще вибираю,це приклад мені надіслали.Так,це натуральні діаманти Вінниця Кристал.Я в них купила каблучку-доріжку.
Укол Разума• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
И не говорите... ничего профессионального создать не могут, недоучки
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Спасибо . Цветочек это кольцо и рядом второе кольцо с крупным бриллиантом . А с цветочком интересная история вышла , бабушка в отпуск ехала в Россию к родственникам ( ещё при совке)и на работе ее попросили купить кольцо с бриллиантами на ее вкус , бабушка купила и ей это кольцо от работы на ДР подарили .
Каблучку я побачила, а от квітка, я не подумала що то теж каблучка. Така тепла історія, тобто у вас прикраса зі своєю історією. Це дуже цінно мати таку спадщину
ПоЗиТиВнАя• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Хіба що якщо там діамантовий пил, то так може і натуральний. А якщо ми про камінчики то навіть по курсу 4, цього не може бути.
По курсу 4 это 5 тыс дол
Працівниця року• 25 августа 2025
Добро пожаловать в мир информации
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Ага . 5 каратов )) Если бриллиант имеет сертификат его всегда продать можно . Крупный это начиная с 1 карата и чуть меньше . Кстати бриллианты сейчас подорожали
Можливо я неправильно зрозуміла, але було сказано, якщо саме інвестиція грошей , то від 3 карат і певні характеристики і дійсно вартість кожного року збільшується
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Але мені пофіг бо інвестувати мені нема що . Я хочу лише вибрати прикрасу для себе.
Фрикаделька• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Так, не дешево, але порівняно з природнім то в рази дешевше. Я про те, що наші ювелірки, просто замовчуюють про походження
згадується,як при сссру ювелірки були завалені виробами з огроменними рубінами та ізумрудами... непогано тоді так ті лабораторії штампували камінь..
а люди купували,щоб гроші ’вкласти’,бо товарів в магазині ніяких не було..,а на книжках -згорало.(валюта не продавалась.)
а потім,коли вже хотіли продати під чорний день- то фіг,копійки.
непоганий такий розводик.

так що зараз -нічого нового.
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Уже подорожали? За ними никак нельзя угнаться.То золото дорожает,то бриллианты.
А куди б здати мені по гарній ціні, жменю совдеповського золота? Всі ті прикраси застарілі, купувалось за куру грошей, а здати по ціні лома, шкода. От тобі і золото, в прикрасі дорого було, а лому валом того золота. Хіба що здати і обміняти на сучасну прикрасу.
Сизоока бестія• 25 августа 2025
Може вже писали, але це як з перлинами.
Где тут 0?• 25 августа 2025
Те ж стосується і перлів.
Є - вирощені в лабораторіях, а є - в природних умовах.
ПоЗиТиВнАя• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Ви в сша?
Ага в 51 штате))
Н@Диете• 25 августа 2025
Ответ дляБоневтікла
Ну да, в других как-то не приходилось видеть. Натуральные камни очень дорогие, у нас бы их никто толком не смог бы купить.
Да ну ладно. Могут и покупают
З горіха зерня• 25 августа 2025
Можливо знали або ні, але дорогоцінне каміння і в золотій чи срібній оправі можна згубити при неправильній есплуатації. А є якісна біжутерія, яка носиться не гірше діамантів. Я особисто люблю і якісну біжутерію. Вона з часом також набуває своєї цінності.
ПоЗиТиВнАя• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
не смішіть, але за гумор дякую. Нажаль, серифікату не видали, але я можу здати його на нкспертизу
Держите
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Офігеть. Я читала, що саме в ювелірці він блищить геть по іншому.
Пишу, не читаю• 25 августа 2025
З медичного золота 🤣
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Яка ціна і скільки карат?
7_кг_рыбы• 25 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
На солнце блеск чуть более спектральный. Но не сильно.
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляУкол Разума
То в них досвіду немає, занадто молоді в церкву не ходять, звідки їм знати що робти коли кіт в церкві мявкає?
7_кг_рыбы• 25 августа 2025
Я как то купил мауссанит ради интереса . Бриллиант для ПГТ))
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
По курсу 4 это 5 тыс дол
Ні, я ж написала, еквівалент 500 дол, а 500 дол при любому курсі лишаєть стабільним. Лише гривня летить в небеса.
автор Отчебучкина • 25 августа 2025
Ответ дляПрацівниця року
Добро пожаловать в мир информации
Ну канєшно, тепер ще й про камінчики будемо знати, а не лише як пі₴@ку правильно мити