Сусановна• 25 августа 2025

А существуют нормальные мужчины?

Даже здесь читаешь истории от женщин и удивляешься, какие мужики...Эмоциональное, физическое насилие, агрессия, манипуляции от мужиков
Та и сама я сталкивалась с не приятными ситуациями от мужчин
Как поверить что есть адекватные после стольких разочарований?
Аніл• 25 августа 2025
Я нормальний! Білий і пухнастий
Щебетушка• 25 августа 2025
Ответ дляВсе буде
Но тем не менее, если бы у такой женщины была бы дочь, а не сын, маньячкой она бы не стала.
С нарушениями психики была бы. Но не кардинально психопаткой.
Исчо раз. Гуглите. Это не моя личная информация, все доступно
Це не факт. Ви цього знати не можете. Мені не потрібно гуглити щоб розуміти примітивні речі. Якщо психіку псують з дитинства, то хтось до цього причетний і частіше це авторитарні матері. Жінки виховують монстрів. В родинах аналогічно, я знаю як впливають жінки на своїх чоловіків. Ви не дивитесь на причинно наслідкові зв´язки.
Летчица• 25 августа 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Так многое от женщин зависит. С одной женой будет конченым арбузером, с другой идеальным. Почему так?
И снова женщины виноваты
Безсовісна кума• 25 августа 2025
Существуют,чего нет то? Те, у кого мужчины нормальные, темы не создают, рассказывать нечего.
Летчица• 25 августа 2025
Что такое нормальный? Богатый и содержит, спортивный и готовит? Такие очень редко, как и женщины впрочем
Щебетушка• 25 августа 2025
Ответ дляЛетчица
Тут, на порадниці ´нормальний´ це щось подібне до рожевого єдинорога.
автор Сусановна • 25 августа 2025
Ответ дляЩебетушка
Ну маленьким девочкам тоже могут испортить психику,но они же не превращаются в женщин-насильниц
Щебетушка• 25 августа 2025
Ответ дляСусановна
Тому що вони слабші по природі свої. Мені складно уявити згвалтованого чоловіка. Вони знущаються в шлюбах морально і б´ють власних дітей. А коли отримують мань´яка скаржаться на чоловіків.Це інша форма насилля. Контроль над діями, фінансами, рухами, словами, мені навіть іноді страшно робиться що жінки творять.
пАлАвинкА• 25 августа 2025
Ответ дляВсе буде
Это не мой опыт, а опыт тысячи психологов
Оспидя, идите уже с богом, всезнайка. По дороге не забудьте в постель к брату заглянуть и на кухню к подруге
Вас ніхто не чіпав, самі написали першою
Все буде• 25 августа 2025
Ответ дляЩебетушка
Я просто не ведусь на ваши манипуляции и все.
В диалоге не о причинно-слкдственных связях, а о том, что именно на мужскую психику детские травмы действуют сильнее. Элементарщину по 10 кругу пояснять уже не буду. Гугл вам в помощь
Щебетушка• 25 августа 2025
Ответ дляВсе буде
Мене не цікавлять ваші маніпуляції, мене цікавлять ваші наукові дослідження з цього приводу. Стрес, тяжкі психологічні умови, насилля впливають на всіх. На всіх по різному, не однаково на всіх чоловіків і на всіх жінок. На всіх по різному. Якщо у вас особисто є дослідження, що всі чоловіки мають більшу схильність до психіатричних захворювань, я почитаю.
Все буде• 25 августа 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Это общий форум, тетя
Идите с богом - это значит, что мне ваш бред не интересен и можете быть свободны, что тут непонятного?
Все буде• 25 августа 2025
Ответ дляЩебетушка
Можно подумать, что у вас есть исследования, опровергающие мои слова
Ещё раз. Маньяков, педофилов, зоофилов, некрофилов в разы больше среди мужчин.
Хоть головой о стену бейтесь, этот факт не изменится. О том, что мужских тюрем больше, чем женских и что женщины в целом совершают менее ’кровожадные’ преступления говорить не буду, вы, ввиду своего невежества, не поверите. А посылать вас читать специализированную литературу в сотый раз смысла не вижу, все-равно не пойдете
Удачи
пАлАвинкА• 25 августа 2025
Ответ дляВсе буде
Это общий форум, тетя
Тітка тут не я.
Повторює ще раз для тих, хто погано розуміє. Це ви почали писати мені псевдопсихологічну маячню. Це не я намагаюсь щось там довести. Не подобається пройшли повз. Не смію затримувати
Щебетушка• 25 августа 2025
Ответ дляВсе буде
Удачи
Так і ви тієї літератури в очі не бачили. Немає чіткого підрахунку хто страждає більше і навіть за логікою бути не може. Це залежить від багатьох чинників. В умовах війни страждають більше жінки, депресій більше в жінок але суїцидів більше серед чоловіків. Опустіться на землю і почніть логічно розмірковувати. Чоловіки і жінки страждають на різні хвороби, в різних вікових категоріях, а чоловічі тюрми не свідчать про те що жінки здоровіші. Жінки системно вбивають своїх дітей, є випадки коли вони їх топили, відрізали голови і відрізали чоловікам яйця. Але вам звичайно про це невідомо. Удачі вам з роздумами жінки просто слабші. В них інші методи впливу, не менш дієві ніж фізична сила.
Звожу з розуму• 25 августа 2025
Порівнюю з іншими свого, то в мене просто золото!
Джонсонюк• 25 августа 2025
Ответ дляЩебетушка
А в жінок не травмується? Немає статистики по відхиленням психіки, хто страждає на психіатричні захворювання більше. Якщо ви її маєте поділіться. Жінки також сидять в тюрмах, вбивають власних дітей і системно аб´юзять своїх чоловіків. Тільки форму знущання інша.
Пропорційно жінок менше, хто скоює такі злочини.
Джонсонюк• 25 августа 2025
Ответ дляЩебетушка
Гіпотеза про шизофреногенну матір вже давно спростована. Ще в 60-х рр.