Вчителька запрошує батьків прибирати і мити клас для навчання батьків. Ніхто не хоче. Запропонували заплатити прибиральниці по 100 грн з кожного, і вона помиє. Це норм чи це і так робота прибиральниці?
serebro16-72be• 25 августа 2025
У нас теж так в старшій школі. Не знаю чия це робота але по 100 то щось занадто.
В нас якраз сьогодні в батьківському чаті про це писали. Вже декілька мам погодились прийти, поприбирати. Чесно кажучи, не розумію, чому б не скинутись всім і не заплатити за це клінеру чи прибиральниці. Тим більше, що школа з високим рейтингом і більшість учнів з непростих сімей. Але якось ніхто не запропонував....
serebro16-72be• 25 августа 2025
Ответ дляРеалістка
Я думаю, вони фізично не можуть поприбирати багато класів за декілька днів.
А під час навчання хто прибирає ті класи?
blancchatte• 25 августа 2025
Платили прибиральниці , 3200 грн вийшло. Це прибирання, вікна помити, гардіни попрати та повісити. Не перший рік так робимо.
Ответ дляРеалістка
Ну,100 грн в міс,це по 3 грн в день,що б ще там ішачити.Не уявляю.
Nasonova 13• 25 августа 2025
Ответ дляserebro16-72be
Побутова хімія, вікна, стіни, парти, меблі підлога, це ще не дуже багато