Попа как у Кардашьян• 25 августа 2025
Куди будете їхати з Польщі?
Скасують 800+, а ще й безкоштовну медицину.
державна медицина для одного це 750 злотих в міс. На двох з дитиною 1500 злотих в місяць неможливо платити, ще й мінус 800 злотих.
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
зняти житло можу, але ще +20 тис грн платити за медицину просто неможливо
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
Снежнакомка• 25 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
медицину хоч би не відміняли
приедете тут полечитесь
Нога на ногу• 25 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Удалено администрацией...
Так вы и едьте, халява закончилась
Оченьценная• 25 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
я не працюю, бо з дитиною, маю онлайн роботу.
все, на вихід нас?
Чому? Якщо хочете продовжувати користуватись соціальною підтримкою, то маєте платити податки, логіка така.
СирОжино пирОжино• 25 августа 2025
Ответ дляЛизочек
На Берлин! (с)
А шо, мой дед дошёл до Берлина😀
Я вся ваша• 25 августа 2025
Ответ дляПсихологічка
За своїх в першу чергу. Але в них є хороший зазор для маневрів на власному соцзабезпеченні.
Ну так цей зазор для крайніх випадків, а не для того, щоб українських біженців не обмежувати у виплатах до яких вони звикли.
Нога на ногу• 25 августа 2025
3 года люди сидят на халяве, ещё и возмущаються что, что то там убирают, у вас вообще совесть есть, а? Быстрее бы уже всё убрали, идите работайте, живите за свои, сколько вас можно кормить.
Цукрові вишні• 25 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
медицину хоч би не відміняли
Що там за медицина така, що плач та стогін за нею на весь форум сьогодні?
СирОжино пирОжино• 25 августа 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Лучшая в Европе 🫠
Ответ дляЦукрові вишні
Ну для таких не критично ті 800 злотих, якщо можуть дозволити собі не працювати.
Я так понимаю, дело не в детских 800 злотых, детей может у людей и не быть вообще. А вот медицинская страховка на двоих 20 тыс каждый месяц, это вам не кот чихнул.
ПоЗиТиВнАя• 25 августа 2025
Ответ дляОченьценная
Это касается тех, кто не работает и не имеет инвалидности.
На даний момент стосується всіх.
Мова не лише про 800+ і медицину, а про легальність перебування в Польщі .
Якщо не придумають щось до 30.09, то з 01.10 всі стануть нелегалами.
Навіть ті, хто працює.
Бо просто так працювати не можна буде.
Потрібна або робоча віза, або робити карту побиту .
Враховуючи черги до уженду , в такий термін вписатись неможливо.
Також це стосується всіх ФОП і фірм українців.
Навіть ті, хто працює.
Бо просто так працювати не можна буде.
Мрії у вирії• 25 августа 2025
А без работы можно прожить в Польше? Пособий там нет и аренду не компенсируют. Страховка и детские остаются для работающих. А кто может сеье позволить не работать тот и на страховку деньги найдет. Вы точно из Польши пишете?
ШобВам_КакНам• 25 августа 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Это удаленщики восновном. А мед страховки это уже ’веселее’. Но я не понимаю, разве Польша может идти против директивы ЕС? Выплаты и прочее это понятно, это их решение. А вот право на пребывание в стране и доступ к медицине, и рынку труда это вроде бы обязательная опция, которую диктует ЕС всем странам 🤔
Пребывание никто не отменял, доступ к рынку упрощённый тоже, что за кипиш
Крем для арбуза• 25 августа 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Я сьогодні ходила до зубного лікаря в державну клініку. На відміну від приватних і в Україні, лікування по страховій, протезування-платно
ШобВам_КакНам• 25 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
все, на вихід нас?
Вы чим читаете ?
Психологічка• 25 августа 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Слухайте, світ жорстокий. І як би це цинічно не звучало, я завжди буду на боці українця, ніж на боці поляка чи німця. Дякую безмежно їм, але…
ПоЗиТиВнАя• 25 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
все, на вихід нас?
Так.
ЖивунаБагамах• 25 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
все, на вихід нас?
Ну так для Польши вы не работаете, странная вы
зачем вы там и кому нужны
Ответ дляПоЗиТиВнАя
На даний момент стосується всіх.
Навіть ті, хто працює.
Бо просто так працювати не можна буде.
Навіть ті, хто працює.
Бо просто так працювати не можна буде.
Т.е. они по сути отменяют временную защиту?
Я вся ваша• 25 августа 2025
Ответ дляПсихологічка
На боці українців - любителів халяви? Боже мій, як зворушливо.
ШобВам_КакНам• 25 августа 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
То есть налоги не платите, а медицину вам дай?
У мене сусіди працюють онлайн, у всіх страховка приватна польска люксмед, їм пофігу
ЯспАкойнаЯ• 25 августа 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Ну так. Для Польщі ви не працюєте і податки не платите, логічно ж, що преференції для тих, хто наповнює бюджет.
Так вона всі гроші витрачає в Польщі. Приток грошей , нє?
Цукрові вишні• 25 августа 2025
Ответ дляЛизочек
Медична страховка обов´язкова в Польщі?
За ким я буду?• 25 августа 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Удалено администрацией...
Так и есть, зарежут втихаря
Психологічка• 25 августа 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Таких одиниці, ті, хто дійсно з якихось причин не може. Почитайте форум, майже в кожній країні більшість, переважна більшість працює вже.
ПоЗиТиВнАя• 25 августа 2025
Ответ дляЛизочек
Так. Ця устава продовжувала до березня захист.
Нема устави, нема захисту .
Тобто, мова взагалі про законність перебування в Польщі з 01.10.
Думаю,зроблять щось окремо просто на захист. Але в такій ситуації і бачачи, які закони приймаються зараз в Польщі в керунку легалізації, я б не була ні в чому впевнена.
Нема устави, нема захисту .
ШобВам_КакНам• 25 августа 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Медицина так собі, називається здохни або помри! І так рятуємося приватними лікарями