Качка в тапцях• 26 августа 2025
Безумну намагалися звільнити, але невдало
У Раді "провалили" відсторонення Нардепки Марʼяни Безуглої від засідань Парламенту.
За словами Нардепа Ярослава Железняка, питання висунули на розгляд, через "антисоціальну поведінку та системне порушення регламенту".
Виходить, що більшість в ВР чи вище в ній зацікавлена? Для чого? Воно ж хвореньке.
kate.golova• 26 августа 2025
Наверное потому что ею можно отвлекать украинцев от по-настоящему важных вопросов.
Анонім Перший• 26 августа 2025
Бо більшість, яка складається з весільних фотографів та інших працівників розважальної сфери, не здатна мислити по іншому
Копуша• 26 августа 2025
Я подписана на Марьяну и читаю её. Хейт в её сторону удивляет. Она адекватнее и порядочней большинства в Раде. И пишет почти всегда правильные вещи. ’Безумная’ и прочие оскорбления в её адрес это мода такая или что? Кстати, ещё ей плюсик, она не опускается до полемики с теми, кто в комментариях выливает на неё кучу дерьма.
Если что, я мягко говоря не поддерживаю наше правительство и вообще что делается в стране. О Марьяне написала, потому что просто искренне не понимаю ненависти именно в её адрес.
ЛолитаНеРазлита• 26 августа 2025
Ответ дляКопуша
Марьяна, почему вы под анонимом?
Файна пані• 26 августа 2025
Ответ дляКопуша
Ви тоже говорите про погибших от ракетныї обстрелов ’ их догнала карма’?
булоТАЙминуло• 26 августа 2025
Звісно, вона потрібна владі. Функція блазня при правителі відома від Середніх віків, блазень може сказати те. що правителю статус псує.
Таким чином перевіряють межі, що суспільство проковтне, а для чого поки рано, розмивають межі нормальності, переключають увагу, на тлі блазня правитель здається розумнішим.... Функцій багато.
Якщо прибрати Марʼянку, треба термінова заміна, не те щоб важко знайти, але чи ще не підготували. чи поки ця не до кінця відпрацювала.
Впораюсь зі всим• 26 августа 2025
Місцевий ’Жириновський’... персонаж для вкидів від влади, щоб тестувати думку населення по якомусь конкретному питанню або підготувати населення до його реалізації.