Зубная фея• 26 августа 2025

Вакцина Бексеро новинка

Добрий день
Хто яку думку має з приводу даного препарату, робили, є відгук як переноситься?

У дитини є щеплення від менінгококу - класична Менактра. Випадково дізналася що з‘явилася у нас ця Бексеро, вона дорога, але чи то від більше штамів, чи то включає штам «молнієносного» менінгіту.

Якщо можете стримуватися, прошу відповідати лише тих, хто НЕ є категоричним носієм ідеї «не проводьте хім.досліди на дітях». Дякую
Одна_на_всей_планете• 26 августа 2025
Після того, як чоловік важко переніс менінгіт, робила обом дітям щеплення і Менактру, і Бексеро
Гл. Амурная• 26 августа 2025
Бексеро і Менакра- від різних штамів. В ідеалі робити 2
автор Зубная фея • 26 августа 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Поняф
Бо поки петух не клюне)) а як діти перенесли?
автор Зубная фея • 26 августа 2025
Ответ дляГл. Амурная
Дякую
Блін. Ніхто не каже! От чисто сиділа в черзі какашки на аналіз перед садком здати, від скуки зайшла в каб щеплень. Кажу хочу грпи і вітрянку, перевірте чи я почала вже вітрянку. Вона каже ні, ви зупинилися на менінгокоці, але таку, а зараз є ще така…і от чисто випажково я дізнаюся це🤯
Одна_на_всей_планете• 26 августа 2025
Ответ дляЗубная фея
Поняф
Нормально.
У старшого день була температура на першу дозу і боліла рука. Наступного дня усе було добре. Молодша взагалі непомітно
автор Зубная фея • 26 августа 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Нормально.
Поняла
Ну краще просто одразу може давати парацетамол, щоб і знеболити і від жару
Царевна_несушка• 26 августа 2025
Так ця новинка не новинка. Просто нарешті регістрацію пройшла в Україні. А так - возила дитину за кордон ставити Бексеро (і не я одна). Це супер, що є ще і в наявності.
У дитини і Менактра і Бексеро.
Якщо Ваша дитина не хворіла вітряною оспою, то рекомендую і щеплення від вітрянки -з цим щепленням вітрянка дуже легко переноситься.
Царевна_несушка• 26 августа 2025
Дочиталася. Ви знаєте, що проти грипу кожного року ставити?
автор Зубная фея • 26 августа 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
У дитини і Менактра і Бексеро.
Я іі , вітрянку - того року якось не знайшла
А зараз є прям у вільному доступі і варілрікс і бексеро? Пішов і купив??
автор Зубная фея • 26 августа 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Да, даже знаю що перший рік дві дози, а надалі по одній
zanna76• 26 августа 2025
Дивилась по Україні на таблетка ю.ей лише 3-4 аптеки Варілрикс.Можливо в приватних?
Царевна_несушка• 26 августа 2025
Ответ дляЗубная фея
В нашому місті є в вільному доступі. Дивіться на таблетки.юа. А не як 2 роки тому - тільки приватні клініки і під запис.
Царевна_несушка• 26 августа 2025
Ответ дляzanna76
Якщо в Вашому місті нема Варілрікс, то подивіться Варівакс. А так - у нас при полікліниці є аптека. Так здебільшого приходжу туди, замовляю вакцину, якщо немає в наявності, то привозять. І вакцини, які там є вже в наявності, чогось не світяться на таблетки.юа
Царевна_несушка• 26 августа 2025
І ще, досвід показує, що будь-яке щеплення знижує імунітет. То намагаюся , якщо вакцина йде поза календарем, то робити влітку, коли мало дитина буде знаходитися в приміщеннях з іншими дітьми.
Автор, про Превенар 13 (пневмонія, отіти), Хаврікс (гепатит А) теж лікар нічого не казав?
автор Зубная фея • 26 августа 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Не зовсім. Тільки чомусь не превенар, а сенфлорикс сказали; і хаврікс теж знайоме слово, но точно не скажу. Можливо це «частина» щеплення типу інфанрікс гекса? Ми давно робили таке щеплення, що я в ньому заплуталася. Типу «нормального» не було, і ми першу дозу зробили одним, другу дозу пналогом плюм окреме щось додатково, бо той аналог не мав повного комплексу штамів. Пам‘ятаю слово хавріек і хаб. Но в цілому каша-малаша , не пам‘ятаю вже.
автор Зубная фея • 26 августа 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
А на скільки знижується? Вже осінь і садок на носі
А годиться зробити і просто тиждень вдома посидіти?
Царевна_несушка• 26 августа 2025
Ответ дляЗубная фея
Не можу сказати, може Ваша дитина і не буде реагувати як моя.
автор Зубная фея • 26 августа 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Та буде, я колись після КпК повела іі в дитячу кімнату. В рік. Вона і в рот тоді тягла все. То звичайно захворіла, і нехіло
Царевна_несушка• 26 августа 2025
Ответ дляЗубная фея
Тоді відповім словами алерголога, який веде дитину - 2 тижні.
Сніжок Сніжанівна• 26 августа 2025
Навесні діткам зробили Бексеро. Чекали декілька місяців із закордону. Із побічних дій — болюча гуля на місці уколу декілька днів була. А так, більше ніякої реакції. Менактру теж робили. І все решта теж робимо. Обовʼязкові та рекомендовані.
І ще, імунітет не може знижуватися чи підвищуватися. Він завжди працює та тренується.
автор Зубная фея • 26 августа 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
І ослаблюватися не може?
Ну взагалі це логічно, як це - ввели алерген/вірус - треба працювать, а він навпаки слабне. Це так не може бути.
автор Зубная фея • 26 августа 2025
Ну коротше кажучі зараз краще не робити, вже навесні.
А грипп як? Грипові вакцини лише восени продаються..
бифидобактерияЖоржик• 26 августа 2025
Ответ дляЗубная фея
Цуценят після вакцинації ізолюють на 10-14 днів. На жаль, людським дітям не рекомендують нічого такого