Стрекозей• 26 августа в 11:58
Сухий альвеоліт
Зараз за кордоном , видалили 2 зуби мудрості одночасно , дуже боліло , я пішла до лікаря на 3 день , сказав все гаразд , виписав антибіотик на всяк випадок , я почала пити , але все одно боліло і навіть мені здалося ще більше стало боліти , я тиждень на ібупрофені , без нього ніяк . розумію , що більше тижня не можу пити ібупрофен , іду в лікарню,лікар дивиться і каже 2 сгустка крові вже немає, тобто сухий альвіоліт 😵💫😢 зробила якісь уколи , я навіть не зрозуміло що , і нашкрібла начебто знову , щоб зʼявився сгусток крові . Сказала , що це жах і дуже довго буде заживати 😢 ібупрофен пити не можна ,і що це вперше в її досвіді , так мене напугала . я подзвонила укр лікарю він сказав , що заживе і без сгустка але довго днів 14 точно , тобто не треба постійно шкрібти щоб був густок і треба обережно тримати хлорокскдін після чищення зубів , а тут лікар заборонив це робити 😵💫 у кого був сухий альвеоліт ? Поділіться будь ласка довго заживало , що ви пили від болі якщо десь місяць ( не можна ж стільки ліків пити) , я вже боюсь їсти 😢бо якщо попаде туди їжа це дуже погано , а не їсти не можу тоді дуже погано переношу ліки і нема сил 😢вибачте , що багато тексту пройшло тільки 8 днів а вже дурію , як ще місяць витримати ?
Леди_на_драндулете• 26 августа в 12:20
Нещодавно таке ж майже пережила, правда, видаляла 1 зуб. Боліло 14 днів, потім стало легше. В мене плюс до цього ще запалилась слизова рота. Не знаю, чи є у вас, але я купила Метрогил дента і закладала в лунку, він якраз показаний при альвеоліті. Якщо будете ще пити ібупрофен, треба щось для захисту шлунка пити