Чупокабра• 26 августа в 13:07

Никогда не понимала популярности Булановой

У нее вообще нет голоса, нет внешности, ни рожи, ни кожи, як то кажуть.
Чорнобаївка• 26 августа в 13:09
Раньше мне тоже не нравилась.
А сейчас ничего так. У нее даже какая-то европейская внешность кажется.. такая ТИПА Патрисии каас)
Раз одела не бу• 26 августа в 13:09
А еще кортавит. Ее любили за страдания и грустный образ
Рожайтретьего• 26 августа в 13:09
Кто любил ’просто Мария’ тот любил и Буланову
Копуша• 26 августа в 13:10
Один день прожитый без тебяя
Сладко-соленая• 26 августа в 13:12
Шо за лярва?
БоХатая• 26 августа в 13:12
Ответ дляКопуша
Один день прожитый без тебяя
Спасибо подтанцовке ) столько людей обратили внимание что песня очаровательная
Дівчина Гілмор• 26 августа в 13:13
Ответ дляСладко-соленая
Шо за лярва?
Кацапська співуха часів перестройки
Копуша• 26 августа в 13:13
Ответ дляБоХатая
Я в тик токе услышала
Интимная• 26 августа в 13:13
Наоборот,у нее голос отличается от большинства поэтому и популярная. Моя мама ее обожает.
Сіточка• 26 августа в 13:14
Что за глупые выражения ни рожи ни кожи,вы блин из пережитков прошлого....фу , противно такое
автор Чупокабра • 26 августа в 13:14
Ответ дляСіточка
ну а как еще сказать, если реально никакая
Ні грама• 26 августа в 13:14
Я ее последний раз слышала в 1995. Она до сих пор страдает?
Сіточка• 26 августа в 13:15
Ответ дляЧупокабра
Ну все люди индивидуальные ,красота у всех разная
Сладко-соленая• 26 августа в 13:16
Ответ дляЧупокабра
На сру зовсім нема де спілкуватися?
автор Чупокабра • 26 августа в 13:16
Ответ дляСладко-соленая
На сру зовсім нема де спілкуватися?
О вилізла, ну хочеш Віннику кістки помиємо.
Сладко-соленая• 26 августа в 13:17
Ответ дляЧупокабра
Після Кіркорова
Летчица• 26 августа в 13:27
Ответ дляЧупокабра
Зовнішність дається людині від природи. Тому тільки люди невеликого розуму можуть за це засуджувати.
Нехай щастить• 26 августа в 13:27
Ответ дляНі грама
Ага)) В них взагалі вся стара гвардія виконавців так і залишилася - пеньків зморщкуватих. Слухають труху.
Летчица• 26 августа в 13:29
Ответ дляНехай щастить
Серйозно? Чомусь не дивує
Нехай щастить• 26 августа в 13:30
Ответ дляЛетчица
Серйозно? Чомусь не дивує
Країна підстаркуватих. Що на сцені, що у влади. Мені взагалі дивно що якусь буланову обговорюють на українському форумі. Навіщо?
ГонУрова дівка• 26 августа в 13:30
В ті часи і крім буланової було багато одноразових співаків
Щебетушка• 26 августа в 13:42
Я подумала про dead blonde
Кофр для ноги• 26 августа в 13:46
А кто вам нравится? Заносите, обсудим.
Наивная Хо• 26 августа в 14:02
Ответ дляИнтимная
Тут ще є люди які слухають кацапських співунів? Я в шоці. Чесно.
Слухаючи російських співунів у час, коли кацапи знищують наші міста, ми ніби кажемо: «їхня культура для нас важливіша, ніж наш біль». Це знецінює подвиг воїнів і страждання мирних українців.
Кожна пісня російського виконавця — ще один патрон для ворога!
Наивная Хо• 26 августа в 14:06
Ответ дляЧорнобаївка
Раньше мне тоже не нравилась.
Майте повагу до свого. Україна має величезну кількість талановитих музикантів, які створюють якісну музику. Допомагайте розвивати власну культуру й економіку.
Сладко-соленая• 26 августа в 14:11
Ответ дляНаивная Хо
Синдром низьковартості, він не лікується нічим.
автор Чупокабра • 26 августа в 14:18
Ответ дляНаивная Хо
Боже, та вирішила попліткувати про Буланову, не, вона прийшла почала лекції читати кого треба поважати і любити. Де написано що тут всі слухають Буланову? Не треба тут моралі читати, де ми живемо і що коїться всі прекрасно знають!
Наивная Хо• 26 августа в 14:36
Ответ дляЧупокабра
Чому ви така агресивна? Магній попийте, щоб попустило. Ніяких лекцій, я висказала свій шок та обурення на форумі, для цього і створений форум)) Для балачок)) Ніде не написано що всі слухають, але ж ви несете сюди це гімно, отже дивитесь і слухаєте - питання навіщо?
автор Чупокабра • 26 августа в 14:42
Ответ дляНаивная Хо
я не агресивна, я просто не розумію оцих нотацій, ви шо вчителька? Можна просто поспілкуватись без оцього моралізму? Не подобається вам тема, ну то не заходьте. А лекції мені читати не потрібно, тут всі дорослі дівчата, вже якось розберуться без вас ху із ху.
Сладко-соленая• 26 августа в 14:43
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...