Чупокабра• 26 августа 2025
Никогда не понимала популярности Булановой
У нее вообще нет голоса, нет внешности, ни рожи, ни кожи, як то кажуть.
Я_канеша_извиняюсь• 26 августа 2025
Ответ дляЧупокабра
ну а как еще сказать, если реально никакая
А вы какая? Кожа на роже, или рода на коже?
волосатое стекло• 26 августа 2025
Ответ дляНаивная Хо
Майте повагу до свого. Україна має величезну кількість талановитих музикантів, які створюють якісну музику. Допомагайте розвивати власну культуру й економіку.
На жаль жоден не подобається, окрім в 90 Пономарьова, Білик, Юрченко. Тепер це цирк
Наивная Хо• 26 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
Да ладно....прям жодного, щоб сподобалось виконання та пісні..
Наивная Хо• 26 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
Дуже любила в 90-2000 тепер не слухаю кацапів.
Оце так само!
Наивная Хо• 26 августа 2025
Ще напишіть тут хтось, що дивиться фільми чи серіали руською озвучкою, і не бачить в цьому нічого такого....
Кофр для ноги• 26 августа 2025
Ответ дляНаивная Хо
Ну я смотрю, если нет украинской, и что?
Наивная Хо• 26 августа 2025
Ответ дляКофр для ноги
Капець.... Тобто ти кажеш: якщо українського немає — слухатиму тих, хто вбиває українців? Це точно той вибір, який ти хочеш робити? Навіть якщо фільм ще не має перекладу, краще почекати або знайти в оригіналі, ніж слухати мову агресора.
Кофр для ноги• 26 августа 2025
Ответ дляНаивная Хо
Я живу в Украине, никого не убиваю, слушаю фильмы, заметь, не руснявые, в русской озвучке, если нет нашей. Да. И мне нравится, як в тебе, та подібних тобі, палає, продовжуй.
Сладко-соленая• 26 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
Ви просто не слухаєте, навіть просто послухайте збірники українські, дуже багато достойних пісень і виконавців.
Чорнобаївка• 26 августа 2025
Ответ дляНаивная Хо
Кто сказал что у меня нет уважения к своему.
И синдромы это вы все о себе.
волосатое стекло• 26 августа 2025
Ответ дляНаивная Хо
Тарас Петрененко, ну старі пісні. В молодості я їх не розуміла, тепер зовсім інше відношення.
А наша естрада це кривляння безголосе. Одне дурне бігає по сцені, інший в хорі ногами гіцяїться як козел. Друга виє