Несемо світло разом• Изменено 26 августа в 20:58

Ваш чоловік використовує ваші груди як антистрес?

Жмякає, кусає, лапає і соски вертить
ХвилювАллочка• 26 августа в 20:58
Нет, мне щекотно, это что игрушки? Пусть свои яйца катает
Бегущаяпо• 26 августа в 21:00
Ні звісно
Пусть себе жмякає
Ширли-Мырли• 26 августа в 21:00
Конечно нет.
Бегущаяпо• 26 августа в 21:00
Вы ребенка описали а не мужа.
Коли мовчу- приємна жінка• 26 августа в 21:02
Нет. Рядом с ними я -самый большой стресс
автор Несемо світло разом • 26 августа в 21:02
Ответ дляБегущаяпо
Ні звісно
Пусть себе жмякає
А якщо просить?
Ваше Высочество• 26 августа в 21:02
Ответ дляБегущаяпо
Вы ребенка описали а не мужа.
У меня муж тоже помешанный на груди , но я не переношу когда он сосет ее ( слишком чувствительные соски) и он дозирует , а так когда дорвется оторвать трудно
Бегущаяпо• 26 августа в 21:02
Ответ дляНесемо світло разом
А якщо просить?
Он в детство впал?
Мелочунь• 26 августа в 21:02
Ні.
Його антистрес це покласти голову на мої ноги і щоб я його гладила та розмовляли.
Галябалована• 26 августа в 21:03
Да, мне нравится . И когда выкручивают соски
Благоуханочка• 26 августа в 21:03
Я після пологів вже 10 років не даю трогаи груди. Мені так це не подобається, що я можу свідомфсть втратить. Без жартів. Так вплинуло годування чи що
Мама Чели• 26 августа в 21:06
Ответ дляБлагоуханочка
В мене теж таке неприйняття голи грудей торкаються та соски облизкють.Асоціації з грудним вигодовування ( в мене сумісно 5- ть років стажу)
Гомосноб• 26 августа в 21:07
У меня грудь моя самая лучшая эрогенная зона, бывший ее обожал, нынешний равнодушно относится, пока не скажу, не трогает. Мне наоборот нравится когда трогают
Благоуханочка• 26 августа в 21:10
Ответ дляМама Чели
Це щось на психологічному рівні.
Я також не можу дивитись як хтось годує, мені наче я відчуваю як молоко прибуває і поколювання в груді появляються. Ну оте відчуття неможливо забути.
В мене стаж менший. Обох годувала по пів року. І молоко пропадало.
Я ще не можу як гінеколог навіть дивиться і прощупує.
Вже знають, що з нашатирем треьа стояти медсестрі і відкрити вікна.мені в ушах свистить і в очах темніє, до горла рвота підступає.
Я завжди прошу, щоб хоч труси вдіть аеред оглядом грудей, бо ще голу мене будуть бригади по коридору волочить.
Такі діла...
Ласую колобками• 26 августа в 21:16
А я его мозг- как десерт
Крихітка на всі• 26 августа в 22:08
Ответ дляБлагоуханочка
+1. Мне не сильно нравится когда трогает. Только если обнять, положить голову и все.

Мне кажется даже больше пирсинг (у меня проколоты соски) повлиял чем кормление.