Svetl.ana• 26 августа 2025

А теперь все дружно читаем будущие изменения в Криминальном кодексе

2) статтю 3322 доповнити частинами четвертою і п´ятою такого змісту:
"4. Перетинання або спроба перетинання державного кордону України в
умовах воєнного або надзвичайного стану будь-яким способом поза пунктами
пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через
державний кордон України без відповідних документів або з використанням
підробленого документа чи такого, що містить недостовірні відомості про
особу, чи без дозволу відповідних органів влади —
карається штрафом від семи тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.
5. Особа звільняється від кримінальної відповідальності за вчинення
кримінального правопорушення, передбаченого частиною четвертою цієї
статті, якщо вона протягом трьох місяців з моменту перетинання
державного кордону України повернулася на територію України та до
повідомлення їй про підозру у вчиненні цього кримінального
правопорушення добровільно заявила про те, що сталося, правоохоронному
органу.";
автор Svetl.ana • 27 августа 2025
Ответ дляAtomicX
Верю, что зелёным мразям недолго осталось
а какого цвета придут? они сегодня оранжевые - завтра синие-потом зеленые и шоколадные. лица те же.
SantaMonika• 27 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Глобальная, но от народа и его покорности очень сильно зависит исход этой игры
Ну вибухне то. Не в цьому році точно
Perfect look• 27 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Десь лунали заяви, що скільки ви не прожили за кордоном, то у вас все одно є обов´язок захищати батьківщину. При виїзді більше, ніж на 3 місяці треба військомат/тцк повідомляти, по приїзді ставати на консульський облік. Хто це робив?
Ось скоріше і буде цей термін 3 місяці наприклад від продовження воєнного стану чи якусь дату в законі встановлять.
То есть за эти три месяца должны будут вернуться, иначе штраф или тюрьма ?
Perfect look• 27 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Ну вибухне то. Не в цьому році точно
Та не смешите, некому уже
SantaMonika• 27 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Штрафи давно були, для тих, хто вчасно не став на облік
SantaMonika• 27 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Та не смешите, некому уже
Як будуть гроші, то завжди є кому їх ділити
Perfect look• 27 августа 2025
Ответ дляOdetta Furs
сейчас какой? мне интересно как они всех будут вылавливать там? все кто уедет по своей воле назад не скоро вернутся...после 60 лет уже
Заграницей долго недегалом не пробудут же, а сейчас полный обмен информацией
Prervana• 27 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Классно штрафовать тех, у кого нет имущества и нечего взыскать в случае неоплаты штрафа. И не менее классно сажать в тюрьму тех, кто физически находится за 2-3 тысячи километров от...
Perfect look• 27 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Но теперь украинская сторона сможет просить депортацию видимо
frumoasa17• 27 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Чіткого терміну ще нема, як і прийнятих змін, але зміни до ККУ підготували і що, якщо добровільно повернувся, то нічого не буде. На це і розрахунок, що люди можуть злякатися. Якщо не повернуться, то і паспорт не обміняти, так як розшук чи навіть заочна судимість, комусь буде потрібна довідка про відсутність судимості, а тут оп. В базах прикордонників буде світитися, навіть якщо закінчиться воєнний стан. Максимально нашкодити людям. Ось і вся мета.
Perfect look• 27 августа 2025
Ответ дляPrervana
Да, при одном условии, что другие страны их не выдадут Украине
SantaMonika• 27 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Ні, не зможе
Має бути міжнародний розшук і екстрадиція
Екатерина27• 27 августа 2025
Ответ дляPrervana
Они пару мостов построить не могут взамен уставших и метро прорыть кишка тонка. Какие строительства тюрем? 😆
Хоть бы один мост достроили)))) а то конца и края этой стройке века нет
Perfect look• 27 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Твари, нигде людям жизни не дают, как проклятие уже если украинец
Perfect look• 27 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Ні, не зможе
Они могут любую писульку для этого принять, если надобность будет
Prervana• 27 августа 2025
Ответ дляЕкатерина27
Вот скажи, да? Образцово показательная хрень у нас, как нельзя лучше иллюстрирующая ту степень разрухи и распила, которые нас окружают
SantaMonika• 27 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Вони можуть хоч обісратися і нею підтертися
Закони не всюди на паузі. Та ж Фінляндія не видає нашим жодного сепара. І потужно показує фак
Pole• 27 августа 2025
Ответ дляДашенька из Киева
В Україну і так мало збирався пвертатися, а тут тим більше. Повернешся і одразу стаття... Уявляю черги бажаючих повернутися і присісти по статті... Цікаво хто придумав такий офігітєльний закон???
Той, хто хотів ’повернути заробітчан’.
SantaMonika• 27 августа 2025
Ответ дляPole
Той, хто хотів ’повернути заробітчан’.
О да, шось було в його рекламі перед виборами
frumoasa17• 27 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Ні, не зможе
В країні повинна бути аналогічна стаття кримінального кодексу для екстрадиції, але прийняти на рівні ЄС, що для надання захисту, продовження документів та іншого можуть затребувати довідку про відсутність судимості на раз.
Для громадянства в свій час я подавала.
Perfect look• 27 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Весь мир дружно закрывает глаза на то, что из Украины сделали концлагерь и устраивают сафари на людей , так что может быть что угодно, я ничему уже не удивлюсь
Perfect look• 27 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Для громадянства в свій час я подавала.
Для внж тоже нужна эта справка
SantaMonika• 27 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Ну є певні українці, які в нас засуджені за зраду і там серйозні справи. Кримінальні і доказові. Жодного ще не видали
Korsika999• 27 августа 2025
Так размыто написано. А те кто выехали до начала войны, те кто выехали в 17 лет, допустим в 23 году?
Perfect look• 27 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Это пока так, как будет дальше неизвестно
S.s.s.• 27 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Стає все на своє місця. Основне - це прийняття правок до кримінального кодексу. Те що сьогодні кинули про 22 роки - це кість і спочатку треба ж хорошу новину. Які всі прохавані.
Perfect look• 27 августа 2025
Ответ дляKorsika999
Должны были стать на учёт в консульстве, я так понимаю и обновить данные
SantaMonika• 27 августа 2025
Ответ дляKorsika999
Пожили? І хватить
Korsika999• 27 августа 2025
По факту, так любого человека можно объявить виновным в чем угодно, навесить уголовку, и требовать-отдайте его. ЕС пойдёт на это, только если будет третья мировая или события подобного масштаба.
SantaMonika• 27 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Само собою якось буде
Якщо що - поїдуть в Азію,Молдову, Білорусь, Африку, Парагвай