Українська Мрія• 27 августа 2025
Хто зміг прибрати темні плями між стегнами та під пахвами?
Як ви це зробили? Чи є сенс записуватись на лазер?
No problems• 27 августа 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні) в мене ця проблема вже тривалий час, я нікому про неї не розповідала, але звертала увагу в знайомих, що таких страшних плям ні в кого немає, а між стегнами запитувала і в сестер, і в подруги. В них все ок
Ну значит, долгое время инсулинорезистентность. И если пятна прям пипец какие темные - это звоночек, что можно дойти до сахарного диабета. Особенно с возрастом риски будут повышаться. Нужно кето диета. Сахар, булки, хлеб, мучное все убрать. Фрукты тоже убрать.
постою_послушаю• 27 августа 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я комплексую, бо вони ну дуже помітні, з мого оточення ні в кого немає
Щитовидку проверьте, сахар, и вообще чекап организма сделайте, иногда это от проблем со здоровьем бывает
ХвилювАллочка• 27 августа 2025
Ответ дляНесу добро людям
поверьте - ом точно пофиг они и не поймут
что они не поймут, слепые, не увидят?
Сірничок• 27 августа 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Это показатель инсулинорезистентности, у меня они усиливаются если я не слежу за питанием и наоборот
Да. У моего сына инсулинорезистентность и «грязная» шея. Мало кто знает что это.
Я_з_Франека• 27 августа 2025
Автор у меня вообще витилиго на подмышках ( белого цвета они у меня) забила и не комплексую
18 мнеУЖЕ• 27 августа 2025
Ответ дляNo problems
У вас инсулинорезистентность. Питание наладить и само уйдет
От чего отказаться?
No problems• 27 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
От чего отказаться?
Посмотрите кето диету. Ну или хотя бы убрать сахара, хлеб, выпечка любая. Есть мясо, рыбу, яйца, растительные жиры ( орехи, масло оливковое, авокадо). Ограничить каши. Убрать картошку. Хотя бы на время. Есть овощи, особенно крестоцветные. Убрать фрукты.
No problems• 27 августа 2025
Ответ дляО_Юми
Це називається чорний акантоз. Причин кілька: перша і основна - це інсулінорезистентність, друга - спкя, третя- ожиріння, четверта (дуже рідко, але буває) - онкологія
Инсулинорезистентность, спкя, ожирение - это все очень плотно связано. Часто гормональные сбои от неправильного питания. Печень перегружена и не очищается от гормонов. Ну и туда же инсулинорезистентность. Все часто идет вместе
Не виправдовуюсь• 27 августа 2025
Похудела на 20 кг и между ног ’перелиняла’😂 И все. Но было мне 25
А Я Самая Самая• 27 августа 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Пробувала і мазь протигрибкову, і саліцилове мило. Антисептиками/ спиртом відтирала все там, скрабами, ензимною пудрою. Все марно(
Уберите из питания легкие углеводы
Скорее всего у вас инсулинорезистентность
Сдайте кровь на сахар
Жена миллионера• 27 августа 2025
Автор, сама не пробовала, но подруге помог зелёный свет led лампы
Божа кульбабка• 27 августа 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ви користуєтеся антиперспірантом? Яким?
Чи робили ви аналізи на цукор?
Не пью, не курю• 27 августа 2025
Це одна з ознак інсулінорезистентності. Поборола її й потемніння шкіри само пішло
Не пью, не курю• 27 августа 2025
Ответ дляNo problems
+ добавить спорт
Жена брата Админа• 27 августа 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Бачила є такі послуги) та й думала запитаю тут чи може хто робив це))
Автор, я б почала з терапевта і дерматолога. А потім вже діяла б по їх рекомендації. Бо ті хто продає послуги лазеру розкажуть що завгодно аби ви сьали їх клієнтом.
Українська Мрія
• 27 августа 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Ви користуєтеся антиперспірантом? Яким?
Чи робили ви аналізи на цукор?
Рексона, ті що в Єві всі перепробувала, інсулін 15 показник
Ируся-пуся• 03 сентября 2025
Автор, мені не подобається колір під пахвами, хоча майстриня з лазерної епіляції казала, що я надумала собі. Так от, чого у мене колір не світлий, бо шкіра там дуже тонка, а волоски темнуваті і шкіра просвічує ті волоски (луковиці). Я почала там мазати всім що є для обличчя (головне -скраб, пантенол, ензімний пілінг і т.п.), мазати то все потрібно довго, десь через три місяці я бачу невеликі але гарні зміни. Попереду ще мазати та мазати, але хоч так. Пам´ятаю коли робила лазерну депіляцію, то теж шкіра виглядала набагато краще (бо видалявся корінь волоска і він не просвічувався крізь шкіру). Зараз закинула лазерку, бо волосся все одно відростає як було, гроші на вітер в моєму випадку.