Стріляний птах• 27 августа 2025
Порекомендуйте підручники перездати історія України, Всесвітня, Укр мова і Літ,
Дівчата порекомендуйте авторів підручників, щоб перездати історію України, Всесвітню, укр мову і літературу за 7-9 клас . І якщо можна ссилки на підручники, де скачати
Мию чакри щоденно• 27 августа 2025
Краще брати ті підручники, які використрвубться там, де ви збираєтеся перездавати.