осень харашо• 27 августа 2025
Это брыли ? Лицо поплыло ?
К косметологу не ходила, мне 32 , не помню, когда это появилось , а может и всегда было . Они убираются только хирургически ?
Бла бла бла• 27 августа 2025
Ответ дляВесела бджілка
а, йо, давно не була, анонім не заблочити. божий знак, нема тут що робити. в що перетворили такий вдалий ресурс колись
Та правильно ,йдіть звідси, побережіть себе.
Зяблик протестант• 27 августа 2025
Ответ дляКому там слова не давали
нічого собі, а що вона любила робити з косм.проц?
Я не настільки з нею близько знайома
Але ходила давненько до косметолога, ій 53
Весела бджілка• 27 августа 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Брилі ніби ж виглядають, як щось набрякле і обвисле. А у вас навпаки досить худе обличчя. Можливо з віком зменшилась кількість підшкірного жиру, і тепер виразніше видно западини по контурах м’язів.
з віком змінюється будова обличчя. на сьогодні це все у автора. брилі будуть пізніше.
Весела бджілка• 27 августа 2025
Ответ дляБла бла бла
тут з вами погоджуся, ви мені не співрозмовник
Бла бла бла• 27 августа 2025
Ответ дляВесела бджілка
Бла бла бла
Гореотума• 27 августа 2025
Ответ дляосень харашо
Нужен ботокс наверное , мне 32 лапки в области глаз начинаются при улыбке
Ни в коем случае не колите ничего. Гиалуронка притягивает воду и кода растягивается и провисает потом. Ботокс обездвижет мышцы лица и потом они постепенно атрофируются и не работают. Не порте себе лицо. Первых лет 5 будет красиво. Потом в 40 будете выглядеть на 50. Просто старейте красиво и любите себя. Хороший уход, качественное питание с белками и правильными жирами продлит молодость. Витамины, биодобавки
СирОжино пирОжино• 27 августа 2025
Гореотума• 27 августа 2025
Ответ дляSo_so
+1, у меня много подкожной жировой клетчатки, лицо долго было круглое, с хорошим тургором, а потом она начала плыть вниз, птоз.
А у автора такого не будет.
И у меня такое лицо. Сейчас 37. Уже еле-еле виднеется птоз. И ни одной морщины. Мне кажется, поплывшие лица без морщин выглядят хуже, чем контурированные, но с морщинами
Едимнаморе• 27 августа 2025
Ответ дляБарвіночка
На фото брыль нет , но жуткие складки как у бабушек
Складки есть, это похоже от гипертонуса мышц
СирОжино пирОжино• 27 августа 2025
Ось одразу реклама лізе ..
Як вони знають що я про брилі читала
На фото видно як носогубки і брилі звʼязані між собою
Як вони знають що я про брилі читала
ЭтаваНиМожетБыть• 27 августа 2025
Автор вы просто позуделина лице. Вам надо поправится . Я тоже так выгляжу когда худею
осень харашо
• 27 августа 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Нет, я всегда 58, рожать шла 65
ЭтаваНиМожетБыть• 27 августа 2025
Ответ дляосень харашо
Нет, я всегда 58, рожать шла 65
я написала похудели на лице.... я после родов тоже через 3 месяца вернуоаст в свой вес и даже к плоскому животу, но лицо стало худое как у вас на фото
Маргарита и Мастер• 27 августа 2025
Ответ дляБарвіночка
32?))) Может 52?
Самоутвердились? Легче стало?
Маргарита и Мастер• 27 августа 2025
Ответ дляосень харашо
Нет, всегда вес 58 кг , скулы отличные были всегда , а это фотки рассматривала и задумалась - наверное брыли
Найдите косметолога-дерматолога. Сходите на консультацию. Тут только обгадят и все. На фото не вижу ничего критичного.
Українська зірочка• 27 августа 2025
Ответ дляГореотума
Да, уколола себе ботокс , лицо очень сильно отекает, нижняя часть и с утра просто какой-то кошмар, стянутость мышц, перенапряжение. Машина с лба исчезли но всё равно выражение лица такое какое-то не очень .
Маргарита и Мастер• 27 августа 2025
Ответ дляосень харашо
Та вам аппаратные еще могут помочь. Если есть финансы. Найдите только толкового доктора. Не клушу после курсов.
Бараболька• 27 августа 2025
Дуже тонка шкіра без підшкірного жиру.
Підшкірний жир — це жирова тканина, яка знаходиться під дермою, середнім шаром шкіри. Вона виконує функцію ’подушки’ або ’каркасу’. Саме підшкірний жир відповідає за об´єм, м´якість і округлість обличчя. Коли його мало (що може бути генетичною особливістю), обличчя виглядає худим, можуть бути помітніші кістки та вени. Це робить шкіру візуально тонкою, але не впливає на її внутрішню структуру.
Колаген — це білок, який є основним структурним компонентом дерми. Він створює міцний ’матрикс’ і забезпечує шкірі пружність, еластичність та щільність. З віком вироблення колагену знижується, що призводить до втрати пружності, провисання і появи зморшок. Шкіра стає тонкою і в´ялою вже на структурному рівні.
Бараболька• 27 августа 2025
Ответ дляосень харашо
Нет, я всегда 58, рожать шла 65
З віком треба вибирати. Або вага не повинна бути з дефіцитом, або обвисне шкіра обличчя. Нема підшкірного жиру, нема колагену і тоді обличчя як у вас.
Вибор за вами, або обличчя, або струнка фігура.
Одні думки• 27 августа 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ось одразу реклама лізе ..
Як вони знають що я про брилі читала
похоже на процедуры в фотошопе
СирОжино пирОжино• 27 августа 2025
Ответ дляОдні думки
похоже на процедуры в фотошопе
Напевне . Або радієс
Одні думки• 27 августа 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Напевне . Або радієс
ну просто повністю співпадає ракурс і кут під яким видно око, брови. як волосся зачісане за вухо
Голубец• 27 августа 2025
Ответ дляЗяблик протестант
+
У знайомоі підозрюють запалення кісткового мозку( остеомієліт)
Зараз обстежується, перші питання, які були втручання? А внеі, крім косметологічних, іх не було
Тож, скоріш зам все, інфекція занесена там
При чем тут заражение мозга и косметолог? Из-за него такое может быть?
СирОжино пирОжино• 27 августа 2025
Ответ дляОдні думки
Волосся по різному
Верочка 100%• 27 августа 2025
Ответ дляВесела бджілка
На цьому обличчі не буде брилів. Воно по-іншому буде старіти.
Зяблик протестант• 27 августа 2025
Ответ дляГолубец
Я не знаю
Жінка мала скарги на болі в суглобі, поставили діагноз - артроз, почали шукати причину і характер захворювання
Знайшли запалення КІСТКОВОГО мозку, викликане інфекцією
Ппрші питання були , чи мала вона яуісь втручання
Зараз обстеження триває
Верочка 100%• 27 августа 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
У вас все прекрасно .
Ось це брилі . Носогубка + спускаються до низу щоки .
Ой, ну тут теж немає брилів. Брилі ось.
Верочка 100%• 27 августа 2025
Ответ дляГореотума
На жаль, так.