Бронетапці• 27 августа в 11:44
Що це на руці у дитини?
Спочатку було маленьке пятно, а зараз збільшилось. Лікар педіатр назначив кремген
Якщо не допоможе то до дерматолога.
Може у когось таке було?
Чи не лишай це? Бо є контакт з котами
Якщо не допоможе то до дерматолога.
Може у когось таке було?
Чи не лишай це? Бо є контакт з котами
Меломанка Маланка• 27 августа в 11:46
Педиатр не имеет права ничего назначать без анализа и нужных знаний.
Лапка• 27 августа в 11:54
Дуже схоже на лишай рожевий. Що ви відповіли лікарю коли питав чешеться чи ні?
Стервочка• 27 августа в 11:54
Розовый лишай или лишай Жильбера?
Было и у меня, и у сына. При сильном стрессе вылазит у меня периодически или как реакция на аллерген.
Прилипало• 27 августа в 12:00
Ребенка к дерматологу, котов к ветеринару. Лишай . И он уже большую площадь занял
Лапка• 27 августа в 12:02
Чому це рожевий лишай, а не звичайний. У звичайного чітко круглий або овальний контур з лусками по кайомці. У рожевого лишаю форма не чітка, а наче кола на колі. У рожевого дрібна луска в середині безформеной плями.
Спасу мир• 27 августа в 13:19
Лишаєш
В мене багато разів таке було в дитинстві. Палили газету на тарілці, мазали жовтим маслом що залишається після спаленої газети, не попіл чорний, а саме жовте таке на тарілці залишалось. Допомогає 100% за 2-3 дні все пройде
Бронетапці
• 27 августа в 16:47
Ответ дляСпасу мир
Лишаєш
Ми тоже таке робили. Але де зараз ту газету найти