Кондуктор троллейбуса• 27 августа 2025

Питання до тих, хто користується послугами клінінгу.

Чи повинні люди, котрі приходять прибирати до вас, мати медичну довідку, сан книжку, чи цікавитись ви цим, перед тим, як впустити у дім прибиральницю. Ось і все питання. Жодного разу ще не користувалась, потрібно.
годовасик• 27 августа 2025
Конечно. а еще требуйте пусть пройдет осмотр психиатра, нарколога, гинеколога и возьмет справку из дурки, что на учете там не стоит.
Кундалина• 27 августа 2025
один час я користувалась такими послугами. санкнижкою не цікавилась.
Глубоководная селедка• 27 августа 2025
А яка у вас власна проблема, чуму самі не прибирається?
Кундалина• 27 августа 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
може, часу нема. або алергія.
Шопингмонстр• 27 августа 2025
Чи повинні? Очевидно ж що ні. Ніде такого не написано.

Але ніхто не заважає вам самій задать таке питання напряму їм. За питання вас ніхто не налупцює. Але зважте на можливі типи реакцій клінерів: хтось відповість вам і забуде/ хтось проігнорує і побіжить від вас подалі/ …. і тд і тп

Тобто незаконного нічого немає. Все в межах самосприйняття людей

Влаштовує вас така відповідь ?
Меня много• 27 августа 2025
Ці всі санкнижки купуються,як правило. Мене б цікавила флюрографія,реакція вассермана,і на гепатит. А оте все -дерматолог,мазки непонятно звідки не потрібно
So_so• 27 августа 2025
Нет
Залізний занавіс• 27 августа 2025
Помічниця на кухні тільки. Але я знаю як тільки книжки робляться в більшості((
Чеширская кошечка• 27 августа 2025
Треба лише сертифікат про вакцінацію від Ковіду.
оксюморон• 27 августа 2025
Автор, а Ваші гості мають санітарні книжки, ну там в туалет сходити, чаю разом попити, поїсти з посуду?
Як би Ви мене спитали (якщо що я не клінер), було б таке ж зустрічне питання, чи всі ваші члени сім´ї та гості мають актуальні довідки. Ще б і про мед страхування на момент прибирання, договір гарантії, сертифікати на миючі (якщо Ваші)
автор Кондуктор троллейбуса • 27 августа 2025
Ответ дляоксюморон
Не перебільшуйте, це не наближене до вас коло людей, це зовсім чужа людина, і тут вже можна пофантазувати на що люди і в якому стані йдуть, коли потрібно заробити гроші, Вам хочеться , щоб до Вас прийшла чужа і мала туберкульоз, наприклад, і прибирала Вашу кухню, мені здається, що Вам би це явно не сподобалось! Для цього є різні агенції по підбору персоналу, де люди проходять певні обстеження, ні, не чули?
Ответ дляМеня много
Та вже хоча б так, але ж почитайте, що тут пишуть, якісь недолугі.