Пэрисхилтонша• 27 августа 2025
Мало енергії. В чому може бути причина?
Зараз встигаю попрацювати вдень, ввечері щось приготувати, провести час з хлопцем. Потім немає сил. Сплю годин 10 на добу, щоб була енергія.
Пэрисхилтонша
• 27 августа 2025
Ответ дляЯ тут Живу
а як ви харчуєтесь?)
Стараюсь не вживати зайвих калорій. Але наче норм
Тут надолго• 27 августа 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Молода ви ще зовсім:))
Мій батько каже якшо мало енергії значить організм зашлакований:))
Може у вас певний депресивний настрій фоном? Якшо ви в в Україні
Пэрисхилтонша
• 27 августа 2025
Ответ дляТут надолго
Молода ви ще зовсім:))
В Україні
Тут надолго• 27 августа 2025
А як до фізичного навантаження ставитесь - типу зарядки 15-20 хвилин на день? Особисто мені вона додає певної енергії протягом дня. Якшо не лінуюсь
Пэрисхилтонша
• 27 августа 2025
Ответ дляТут надолго
Ввечері виходжу на прогулянку. Але спортом не займаюсь, зарядку не роблю
БезПаспортаНеПродаю• 27 августа 2025
Сдайте анализ на витамин Д. Его почти всем очень не хватает, а он очень важен.Сама посмеялась когда-то, но сдала, оказалось у меня ниже нормі в 4 раза,почти нет. Дочка сдала- очень понижен Д и железо.
Пэрисхилтонша
• 27 августа 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Дякую
Тут надолго• 27 августа 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Якісь були події які вас зачепили сильно останнім часом ? Які ви переживали сильно ? Я до того якщо були такі і вони недопрожиті - це може виливатися у депресивний фон . У вас начебто не він, ви це не підтвердили . Але довгий сон і відсутність енергії це симптом певний… треба розбиратися коротше
Пэрисхилтонша
• 27 августа 2025
Ответ дляТут надолго
Важко сказати, чи є в мене депресивний фон. Але задумаюсь над цим.
Тут надолго• 27 августа 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Може і немає. Це гіпотеза. Через екран людину не проаналізувати
аромат Жука• 27 августа 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Есть тесты в интернете на депрессию
Я вся ваша• 27 августа 2025
Ответ дляТут надолго
Молода ви ще зовсім:))
А разве организм может быть зашлакованным при правильном питании?
Тут надолго• 27 августа 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Так тут надо понять правильно ли кто-то питается))
Я вся ваша• 27 августа 2025
Ответ дляТут надолго
Ну если человек худой,то скорее всего правильно
Тут надолго• 27 августа 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Не факт совсем
Но на самом деле это не вопрос этой темы, девушка-автор вообще о другом спрашивала:)
Наизнанку• 27 августа 2025
Ну так ви працюєте, потім готуєте, потім розважаєте хлопця.. Це цілком нормально, що ви вже втомлюєтесь вечором. Чи ви ще хотіли гоцати вночі в клубі, а потім свіженькою на роботу? Чи на що вам енергії не вистачає?
Летала_НаМетле• 27 августа 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
ДААА, це працює!
Пэрисхилтонша
• 27 августа 2025
Ответ дляНаизнанку
Багато в кого є ще діти, наприклад. Я не уявляю, де брати сили, якщо в мене буде дитина. Тут тільки робота по суті і особисте життя, а я капець як втомлююсь.
Мовчу, але хочу• 27 августа 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Автор, вище радили вірно - здати аналізи.
У мене саме вар-т 2: дитині 6 р, а я після сидячої роботи вже ніяка. Приготувала обід/ вечерю і вже вийти на прогулянку та пограти в футбол з сином - часто просто подвиг для мене(( але мушу!
Ну в мене і емоційний стан постійно хитається, старша дитина додає переживань.
Знаю, що феритин низький, тому маю пити аби підтримувати рівень.
При цьому я активна все життя, енергійна, без зайвої ваги, фізичні навантаження люблю.
Так що почніть із якісної перевірки.
Подмигашка• 27 августа 2025
У вас нормальний рівень активності.
Я б купила вітаміни і подивилась. Якщо щось змінюється, то у вас точно нестача. Мені дуже допомогають комплекси Garden of Life - One Daily або Raw. Прям відчутна різниця, іспити тільки з ними складала, так би не змогла(.