Госпожа_тамагочи• 27 августа в 14:17

У человека почечная недостатосность а кардиолог назначил Джардинс

это приемлемо?
Перша леді колгоспу• 27 августа в 14:25
Проконсультуйтесь з нефрологом.
Нульовий сантиметр• 27 августа в 14:36
Мова йде про препарат емпагліфлозин (ліки для діабету 2 типу) і про те, як він поводиться у людей з різним ступенем ниркової недостатності.
Ось основне:
У людей з поганою роботою нирок (легка, помірна, тяжка недостатність або термінальна стадія) ліки залишається в організмі довше.
Це вимірюють показником AUC – чим він вищий, тим більше ліки в організмі.
Наприклад: легка недостатність → AUC +18%, помірна → +20%, тяжка → +66%, термінальна стадія → +48%.

Пікові рівні ліків у крові (максимальна концентрація після прийому) майже не змінюються у людей з помірною та термінальною недостатністю. У людей з легкою та тяжкою недостатністю пікові рівні трохи вищі (+20%).

Чим гірше працюють нирки, тим менше емпагліфлозин виводиться і тим сильніший його ефект.
Що це означає для практики:
Препарат можна приймати, але треба бути обережним, особливо при тяжкій нирковій недостатності та термінальній стадії.

Можливо, лікар зменшить дозу або буде уважніше стежити за пацієнтом.
Неваляшкина• 27 августа в 14:44
А кардиологу сказали о недостаточности?

Мой отец пил Джаржинс, после инсульта.
Сколько_мне_лет?• 27 августа в 14:49
Дедушке назначили его пои проблемах с сердцем и повышенным сахаром.
автор Госпожа_тамагочи • 27 августа в 15:33
Ответ дляНеваляшкина
А кардиологу сказали о недостаточности?

Мой отец пил Джаржинс, после инсульта.
и каков эффект?
Ответ дляСколько_мне_лет?
а результат?
Щепотка_совести• 27 августа в 15:41
Если у человека хпн, у него должен быть лечащий нефролог, который контролирует состояние и назначения других врачей тоже. Если нефролога у Вас ещё нет, советую обратится в нефроцентр, они работают по нсзу, если в Вашем городе его нет, то Киевский нефроцентр проводит прием онлайн. Нужно направление от семейного, или на платной основе.
Сколько_мне_лет?• 27 августа в 16:24
Ответ дляГоспожа_тамагочи
а результат?
С отеками значительно лучше
неДодекаэдр• 27 августа в 17:13
у моей мамы оно очень все разьедало (тамсахар с мочей вроде оно выводит) пекло и чесалось никакие крема не спасали. пришлось отменить ,хотя сахар снижало хорошо