Оцененная• 27 августа в 17:31
Як дізнатись чи ТОВ закрита?
На опендатаботі стоїть зареєстровано і дата коли. А як дізнатись чи функціонує, чи закрито?
А ось і я• 27 августа в 17:34
якщо немає відомостей про припинення діяльності, значить, функціонує
Сегодня сержусь• 27 августа в 17:52
На опендатаботі і подібних ресурсах може стояти актуальний статус ʼзареєстрованоʼ, але за фактом може не функціонувати. Наприклад, якщо була відкрита кримінальним способом без відома особи шляхом використання копій документів з особистими даними та за змовою з відповідними посадовими особами, але далі щось пішло не так у шахраїв (не вийшло подавати звітність до податкової та вести повноцінну діяльність з підробокою підпису тощо), то висітиме відкритою аж до рішення суду, але функціонувати не буде. Таких випадків останніми роками вистачає.