Хропочка з гривкою• 27 августа 2025

Знайомство з батьками. На...що?

Знайомі 5 років, живемо разом півроку. Мені 45, йому 40, діти є у обох, живуть окремо, спілкуємось. З батьками у обох стосунки формальні, допомагаємо матеріально кожен своїм.
І от він мене поставив перед фактом, що їдемо до його матері на ювілей. Я не хочу. З його батьками не знайома. Знаю тільки, що вони забобонні, любителі совєтів, мій чоловік не дуже горить бажанням з ними спілкуватися також. Мене вважає ідеальною жінкою і хоче похвалитися перед рідними.
Як краще зіскочити - сказати прямо чи щось придумати на кшталт відрядження, зайнятості?
Бюст Березуцкого• 27 августа 2025
Я поїхала свого часу. Нічого особливого, на стосунки з чоловіком поїздка не вплинула
Щас ухожу• 27 августа 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Так казала. Він наче розуміє, але знову заводить цю тему
То скажіть,що ця те а вам неприємна. І запитайте, нащо він робить вам неприємно?
Аbsurdus• 27 августа 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Не вважаю себе ідеальною і не хочу нічого тримати. Це одна із причин чого не хочу їхати
Вы взрослая, но глупая.
Сумчатая кошка• 27 августа 2025
Автор, если знакомство неизбежно и Вы все равно ’не отвертитесь’, то я бы выбрала другой день. Чтобы у родителей не было потом повода обсуждать Вас за спиной всеми гостями и родственниками.
А так выбрали день ’проездом’, посидели за тортиком полчаса и поехали дальше.
А на юбилей сын может ехать один
Щас ухожу• 27 августа 2025
Ответ дляМамина квіточка
на юбилей к матери избранника не приехала?
чем же я ее так обидела?
Вона- чужа людина і має повне право просто ввічливо відмовитися від запрошення.
Мамина квіточка• 27 августа 2025
Ответ дляЩас ухожу
а как чпокаться ночами с сыном то не такая уже и чужая
Пишущаяся• 27 августа 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Так вы же даже не знакомы с ними ) но при этом категорически не хотите. Почему?
Щас ухожу• 27 августа 2025
Ответ дляАbsurdus
Вы взрослая, но глупая.
Дико умные делают то, что не хотят?
Щас ухожу• 27 августа 2025
Ответ дляСумчатая кошка
А на юбилей сын может ехать один
Для чего в принципе это знакомство?
Пишущаяся• 27 августа 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Мы женаты , с родителями не знакома. Но попросит поехать с ним, поеду без проблем, без желания, но поеду
Будто все горят желанием знакомиться )) я тоже не хотела. Один раз случайно встретились с мужа родителями, второй ужк у мамы на юбилее. Конечно не хотела, но я к этим отношениям относилась серьёзно, поэтому отказать я не могла. Вот и автора ре понимаю.
Щас ухожу• 27 августа 2025
Ответ дляМамина квіточка
І тепер треба чпокатися із усіма родичами?
автор Хропочка з гривкою • 27 августа 2025
Ответ дляМамина квіточка
будет не красиво если откажетесь
Чому? Вони не дуже наполягають на знайомстві, там є ідеальна дочка, мій чоловік на других ролях. Мені здається нашим знайомством він хоче щось довести своїм батькам
Дівчина Гілмор• 27 августа 2025
Ответ дляМамина квіточка
Це якщо при мамі, а якщо ні то чужа
Закон Радости• 27 августа 2025
Ответ дляМамина квіточка
С уст сорвали!
Кusalochka• 27 августа 2025
Странные отношения и воспитание у вас.
Барвіночка• 27 августа 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Вы странная. Если с вашими что то случится и вам придется поездить по больницам, вы будете там исключительно сама, а ваш мужчина откажется от любого участия, чтобы не быть идеальными
Щас ухожу• 27 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
Просто не хоче, не потрібні автору нові обличчя
Мира всем• 27 августа 2025
Не хотите ехать, так и скажите, я не хочу и не поеду, без меня не надломишься там.
Учитесь говорить НЕТ, потому что если согласитесь сейчас, то согласитесь и после.
ВЫВсеВрете• 27 августа 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Я вам так скажу, якщо він вам не байдужий, то зробіть це для нього, не для його мами
Гарні диньки• 27 августа 2025
Вы как первый раз замужем. Ехать и особо по этому поводу не париться
Мамина квіточка• 27 августа 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
будь это так вашему мену бы и не звонили
Кофр для ноги• 27 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Мати чоловіка хоче перед смертю побачити кому свою квіточку передає, чи достойна кандидатка. Автор, готуйтеся побачити і маму і її подруг, золото зніміть бо очами будуть світити не гірше рентгена. І, на різдво плани не стройте
Перед какой смертью? Мужу 40, родителям может и по 60 быть, автор же не озвучила возраст.
Мамина квіточка• 27 августа 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Щас ухожу• 27 августа 2025
Ответ дляГарні диньки
Нащо? Мамі цікаво подивитись,а автору який сенс?
Пишущаяся• 27 августа 2025
Ответ дляМира всем
Вот и сожитель автора так будет поступать ))) тоже учиться говорить нет и ’не надломишься там’ )) а почему он должен хотеть выполнять просьбы автора собственно? Или нет работает в одностороннем порядке?
Закон Радости• 27 августа 2025
Ответ дляЩас ухожу
Дико умные делают то, что не хотят?
Дикие только трахаться могут - это они же хотят постоянно по вашей логике? Остальные правила морали и традиции им чужды.

Это был не вопрос, если и это не поняли))
Щас ухожу• 27 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
І це нормально- казати ні,коли не хочеш. А не силкувати себе,сподіваючись догодити
Ответ дляЩас ухожу
З якою метою їхати до чужих людей? Просто щоб побачити їх поки не померли?
От і я так думаю. Дітей у нас не буде точно. Батьки не люблять компанії, святкування і дуже зосереджені на своїй доньці. Я не хочу напружуватися взагалі
Щас ухожу• 27 августа 2025
Ответ дляЗакон Радости

Якщо ви можете тільки трахатися та вислужувптись перед чоловіком та його батьками,можна вас тільки пожаліти. Ну,якщо вам дійсно не зрозуміло, що означає ні
Щас ухожу• 27 августа 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
То і не напружуйтеся, це нормально