ЦібаФу• 29 августа в 11:24

Подарок на знакомство с его мамой

Едем знакомиться лично с его мамой, онлайн уже знакомство было.
Взаимоотношения сложились уже неплохие и мне хочется её чем-то порадовать.
Она живет в районном центре, обычная женщина, по своему любит модничать, но каких то конкретных деталей что ей нравится, я не знаю.
Нужны идеи с бюджетом 2 тысячи
Булькаю• 29 августа в 11:27
Как мама парня, я бы не хотела на первое знакомство никаких подарков. Максимум торт или что-то к чаю
БезВзяток• 29 августа в 11:28
Ответ дляБулькаю
согласна, хотя я мама девочки
просто угощения и достаточно
Христя в тiстi• 29 августа в 11:30
Букет цветов, какие то угощения.
Помеха справа• 29 августа в 11:30
Я бы выбрала красивый букет и что-то сладкое
Гуляю босоніж• 29 августа в 11:33
Цветы и торт.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 августа в 11:33
Не даруйте нічого. Познайомитесь, побачите чим цікавиться, що подобається, буде вам на майбутнє інформація) або у нього запитайте що мама любить. Підтримаю коментарі вище, квіти, солодощі
Можу брикнути• 29 августа в 11:33
Я бы хотела цветы и крем для тела
Люблю Ритуалс
КрестьянинДиор• 29 августа в 11:36
если прям оооочень хочется, купите набор чая/кофе/специй/орехов/шоколада.
Но я за цветы и десерт (можете сами, кстати испечь/приготовить)
MacOS-ница• 29 августа в 11:46
когда-то давно я привозила то ли вазу то ли фруктовницу, не помню уже. В общем, какую-то посуду. С пустыми руками бы не шла. А как мама парня, была бы рада абсолютно любому подарку, даже если б он мне совсем не подошел
Стріляний птах• 29 августа в 11:50
На хрена? Торт или коробку конфет купите и достаточно.
Коханозадовільна• 29 августа в 11:51
Сыры, восточные сладости разные, вкусностей к столу.
Ленне-Рейма• 29 августа в 11:57
це погана ідея йти з поклонами, солодке буде в самий раз, а нарахунок квітів хай син вирішує
Почекуха• 29 августа в 12:04
Ответ дляМожу брикнути
Я бы хотела цветы и крем для тела
Люблю Ритуалс
А я терпеть не могу Ритуалс и сильно бы прозрела от того, что посторонний человек мне дарит крем для тела, не зная мои предпочтения.
автор ЦібаФу • 29 августа в 12:05
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну я не расцениваю это как поклон, только потому что она передавала мне презенты и с пустыми руками или конфетами мне теперь неудобно
Можу брикнути• 29 августа в 12:07
Ответ дляПочекуха
Чем не можете терпеть, интересно ?
И чем автор посторонняя
Саджу все зарання• 29 августа в 12:52
Квіти та гарний шоколад до чаю
Торти не всі їдять, якісний шоколад хоча би скуштують усі
Або просто квіти.
Я мама парубка, і якісь подарунки на перше знайомство якось навіть не уявляю. Мені би в першу чергу незручно було би
Якщо він вас любить - ви ліпший подарунок, і ваше гарне відношення. Познайомитися, поспілкуватися. Бо від цього і щастя сина потім залежить. Бо якщо не зійдуться мама і жінка, чоловіку потім лаврувати між ними купа нервів. Прикладів за життя надивилася
Саджу все зарання• 29 августа в 12:56
Ответ дляЦібаФу
Дочитала, що вам вона щось передавала.
Тоді, може, з хлопцем порадитися варто? Що їй подобається. Бо просто так вгадати неможливо, як на мене
Якщо скаже, що нічого, я би взяла набір чаїв різних, продають де пара десятків видів, дегустаційні набори. Ми купували пару місяців тому, 21 вид здається, зелений, чорний, білий різні види, біля 1000 грн, у гарній коробці. Досі не скуштували й половини
Аліса-90ae• 29 августа в 13:43
Ответ дляЛенне-Рейма
Намагатись порадувати людину не є поклоном
Ленне-Рейма• 29 августа в 15:05
Ответ дляАліса-90ae
Радують рідних і знайомих (вже не говорячи про те, що для радості потрібно попасти в смаки), а тут радше бажання вгодити та бути хорошою. Добре, якщо людина там достойна, бо інакше це зчитується геть по іншому. і взагалі, має син заморочуватись.
Ленне-Рейма• 29 августа в 15:06
Ответ дляЦібаФу
Про презенти раніше не казали. Зазвичай людина дарує те, що їй самій подобається, от від цього і відштовшуйтесь
Аліса-90ae• 29 августа в 15:20
Ответ дляЛенне-Рейма
Ви про себе кажете а я про себе,зовсім різні мотивації
Варена цибуля• 30 августа в 16:39
Торта будет достаточно