Секретница• Изменено 27 августа в 21:43

Непорядний роботодавець. Як би ви вчинили?

Йшла на малу ставку + бонуси, але з перспективами.
Пройшов місяць роботи, питаю коли зп, кажуть а в нас виплати з 1 по 10 (не попереджали про це). Це виходить 1,5 міс роботи. В результаті заплатили без 5 дн через 2 міс.
Але тільки ставку, бонуси обіцяли в наст місяці, типу то я не правильно зрозуміла як нараховується. Ок
Оскільки план перевиконала в 3 р там бонуси мали б бути значно більші за ставку. Чекала, працювала.
Типу підвищили, домовились на наст місяць про гарну ставку + бонуси.
Наступає друга виплата з 1 по 10. Немає ні ставки, ні бонусів, щодня обіцяли ось-ось, в результаті виплатили тільки сьогодні (27-го) 50% ставки. А про бонуси сказали забути, типу ті люди за яких мала отримати бонуси погано працюють. Перевірити це я не можу, на управління їх роботою теж не впливаю, знаю що нікого не звільнили і просто брешуть мені, щоб не платити.
Манять далі, розказують як я класно працюю і до у компанії зараз просто скрутне становище, бо ж погані мої працівники і ще почекай, все виплатимо, але коли не знаємо і мова лише про ставку.
В результаті, вже відпрацювала 3,5 міс на рівні тім ліда, а отримала 1,5 рядові зп.
Як би ви себе захистили?
(При тому що трохи обмежена тим що маю свою невеличку творчу справу, розкручену в соцмережах, якій можуть нашкодити з вредності.)
Дівчина Гілмор• 27 августа в 21:43
Просто знайшла б іншу роботу
Ленне-Рейма• 27 августа в 21:43
ну як ви можете себе захистити? поменять работу и дело с концом. А творча справа уже как выйдет. Причем я бы не старалась работать на бонусы, нет бонусов нет работы, я б активно искала работу
автор Секретница • 27 августа в 21:44
Ответ дляДівчина Гілмор
Просто знайшла б іншу роботу
Це само собою. Але як забрати хоча б ставку, я багато працювала і понаднормово, створила відділ і робочі процеси.
Дівчина Гілмор• 27 августа в 21:45
Ответ дляСекретница
Ніяк, якщо вони вам її не хочуть віддавати то будуть обіцянками годувати. Зараз годують правда ж?
автор Секретница • 27 августа в 21:45
Ответ дляЛенне-Рейма
Можливо кудись поскаржитись або можливо хтось порадить як правильно з ними спілкуватись щоб виплатили
ПампушОК• 27 августа в 21:45
Ответ дляСекретница
никак не забрать, не отдадут вам ничего, развернуться и уйти
Брюнетка в Мармеладе• 27 августа в 21:46
Ответ дляСекретница
Авторе, Яким чином вам не платить вчасно та ще й не у повному обсязі? У вас же має бути посадовий оклад ? Ви не працевлаштовані?
Ленне-Рейма• 27 августа в 21:46
Ответ дляСекретница
ну это не зарплата. это бонусы. они отлично перестраховались. Я кнш не знаю, как у вас официально это прописано, можно поинтересоваться поискать управлиння праци, втихую там спросить
Слоник-тоник• 27 августа в 21:46
Ответ дляСекретница
І чому я впевнена, що ви там нелегал?
Брюнетка в Мармеладе• 27 августа в 21:47
Ответ дляСлоник-тоник
І чому я впевнена, що ви там нелегал?
Бо іншого варіанту із затримками та неповними виплатами не існує
Слоник-тоник• 27 августа в 21:47
Ответ дляСекретница
Є докази? Крім ваших слів?
автор Секретница • 27 августа в 21:47
Ответ дляСлоник-тоник
Є докази? Крім ваших слів?
Скріни.
Слоник-тоник• 27 августа в 21:49
Ответ дляСекретница
Скріни.
Я на скрінах також троюрідна теща конюха короля Англії. І що? Щоб кудись жалітися, треба мати докази реальні.

Ви ж не оформлена?
ЗабежАЛОЧКА• 27 августа в 21:49
Работаю только официально
Бонусы(конверт) максиум20% от ЗП
Не нравится? Я ухожу
И как ни странно у меня всегда была официальная ЗП
автор Секретница • 27 августа в 21:50
Ответ дляСлоник-тоник

Ви ж не оформлена?
Я за кордоном. Мала приїхали у вересні і оформитись. Але вже не хочу
Брюнетка в Мармеладе• 27 августа в 21:51
Ответ дляСекретница
Всі нормальні організації оформлюють людину із першого робочого дня. Іншого варіанту нема
ЗабежАЛОЧКА• 27 августа в 21:51
Ответ дляСекретница
*покуда есть на свете дураки, обманом жить нам стало быть с руки (с)
автор Секретница • 27 августа в 21:51
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Работаю только официально
Бонусы(конверт) максиум20% от ЗП
Не нравится? Я ухожу
Візьму на замітку.
Слоник-тоник• 27 августа в 21:53
Ответ дляСекретница
Ха ха ха... Ну теперь докажите, что объем работы вы сделали, и вам должны денег.
автор Секретница • 27 августа в 21:54
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Зараз багато робіт віддалених без оформлення, на жаль. Це погано, але я хотіла саме в укр компанії працювати, все одно відправляю зп додому батькам і оплачую все що вдома залишилось. Зручно щоб було у грн
Брюнетка в Мармеладе• 27 августа в 21:55
Ответ дляСекретница
Ви самі обираєте підходить вам це чи ні. Якщо погодилися, то майже у 100% умови буде не виконано.
автор Секретница • 27 августа в 21:55
Ответ дляСлоник-тоник
Довести кому? Можу написати публічно про них в деталях, хіба що. Ну і забрати тих людей що мої, пошукати їм щось краще
Сумка з негодою• 27 августа в 21:55
Ответ дляСекретница
Яка компанія?
І чому там в курсі про вашу власну справу?
автор Секретница • 27 августа в 21:56
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В мене був досвід, платили. Теж були свої нюанси, але не таке нахабство
Брюнетка в Мармеладе• 27 августа в 21:56
Ответ дляСекретница
Авторе,нажаль ви навіть собі не змогли пошукати щось краще. І так, єдине що дійсно можна зробити-не втрачати час та йти якомога швидше
автор Секретница • 27 августа в 21:56
Ответ дляСумка з негодою
Яка компанія?
Тому що це зазначено в лінкедін та резюме
Пампушечка• 27 августа в 21:56
Ответ дляСекретница
Не будьте дурой.
скопировать информацию и базы. Заблокировать или уничтожить систему. Договориться с людьми. Не выйти.
Шантажировать.
Когда заплатят, все равно не выйти
Слоник-тоник• 27 августа в 21:57
Ответ дляСекретница
А они напишут, что вы хреновый исполнитель. И люди, не факт что за вами пойдут. Вы никто. А там, хоть какието деньги платят. А ваши мифические планы найти им что то лучше, пока планы в вашей голове. Вы себе найти лучше не смогли. Что говорить про них.
Брюнетка в Мармеладе• 27 августа в 21:57
Ответ дляСекретница
Досвід-це те, що ви отримали і використовуєте. А так , вас вже кинули, але не так нахабно, а вам виявилося мало. Ну який же це досвід?
автор Секретница • 27 августа в 21:59
Ответ дляПампушечка
Не будьте дурой.
Шантажировать.
Когда заплатят, все равно не выйти
Скопіювала. Деякі контакти вони мають тільки через мене. Але в мене доступи тільки на все своє, на всю компанію немає
Ось теж думаю, сказати що прославлю їх і тих людей заберу?